Олександр Ярославський: "Немає жодної загрози, аби Євро в Україні не відбулося". 31-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
31.01.2011
понедельник
23:38
Олександр Ярославський: "Немає жодної загрози, аби Євро в Україні не відбулося"
Рейтинг публикации

Спортивні експерти припускають, що Україна може позбутися права проведення Євро-2012 внаслідок того, що влада втручається у діяльність національної Федерації футболу.

Такі підозри з'явилися після того, як УЄФА надіслала лист на адресу української Федерації футболу. Між тим, як в уряді, так і Федерації, відкидають таку можливість. Але експерти, твердять, що подібна ситуація може виникнути як наслідок скандалу, який триває у національній Федерації футболу.

Лист УЄФА

В офіційному листі УЄФА на адресу Федерації футболу України йдеться про те, що Київ може позбутися права проводити Євро 2012 у разі втручання державних органів влади у діяльність національної Федерації.

Виконком УЄФА під головуванням Мішеля Платіні розглядав питання стосовно листа ФІФА до української федерації.

Спортивний оглядач Олександр Мащенко сказав Бі-Бі-Сі, що можливість позбавлення України Євро 2012 є реальною, адже втручання влади в діяльність національних футбольних асоціацій категорично осуджується УЄФА:

"Це цілком ймовірно, адже було зафіксовано втручання влади, коли губернатори давали вказівки місцевим футбольним організаціям, щоб вони висловлювали свою позицію проти Суркіса. Це було зафіксовано ФІФА і УЄФА. А таке втручання дуже серйозно карається".

Тим часом керівник інформаційної політики Федерації футболу Сергій Васильєв сказав Бі-Бі-Сі, що більше, ніж сказано в листі УЄФА, він не коментуватиме.

Пан Васильєв твердить, що рішення УЄФА потрібно виконувати, а не обговорювати.

"Загрози немає"

Водночас Юрій Громницький - речник віце-прем'єра Бориса Колесникова, який відповідає в уряді за підготовку Євро 2012 - в інтерв'ю Бі-Бі-Сі твердив, що ніякої загрози зриву Євро 2012 немає:

"Якшо порівняти історію в інших країнах, коли була напруженість між ФІФА і Нігерією минулого року, або 2008 року між УЄФА і Польщею, там були конкретні публічні дії влади, спрямовані на обмеження діяльності Федерації футболу. В Україні, здається, таких публічних дій не було".

Олександр Ярославський - президент харківського клубу Металіст (а Харків, це одне з міст, яке прийматиме Євро 2012) переконаний, що українське керівництво зробить все, аби фінал чемпіонату Європи з футболу таки відбувся в Україні:

"Такої загрози немає. Україна все робить, фінасуються всі проекти. Вони повністю під контролем президента України. Не має жодної загрози, аби Євро в Україні не відбулося. Вплинути може лише ураган, або інше стихійне лихо. Мене мало цікавить те, що відбувається всередині Федерації футболу. Я цим не переймаюся. Мене цікавить мій клуб, готелі для Євро 2012. Я не можу вплинути на суперечки, які відбуваються у Федерації".

Разом з тим спортивний оглядач Олександр Мащенко вважає, що зрив Євро може статися саме в результаті зіткнення інтересів між босами на українському футбольному ринку.

Представники ФІФА, ласкаво просимо!

Перший віце-президент Федерації футболу Сергій Стороженко запрошує представників ФІФА в Україну, аби вони на місці перевірили, чи був тиск влади на колективних членів Федерації, що вимагають скликання позачергового Конгресу з питання про недовіру Григорію Суркісу.

На думку віце-президента, мова йде про думку трьох чвертей, яку вони відкрито висловлюють. Пан Стороженко каже, що десять членів виконкому Федерації звернулися до президента ФІФА Блаттера і глави УЄФА Платіні і вимагають від Суркіса припинити ховатися і вийти на діалог до людей.

Україна має кілька днів, аби владнати скандал у Федерації футболу. До 4 лютого Федерація має остаточно підтвердити, що її члени припинили будь-яку діяльність, спрямовану на влаштування нових виборів керівництва організації. Якщо вимоги не будуть виконані, ФІФА може призупинити членство української Федерації і позбавити права приймати Євро 2012.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: bbc.co.uk
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]