Общие новости

Общие новости
09.02.2011
среда
12:27
ФФУ знову адресувала листа своїм колективним членам
Рейтинг публикации

Зняти проблему за два тижні!

Рівно стільки часу визначили ФІФА та УЄФА, аби Федерація футболу України остаточно владнала всі організаційно-правові непорозуміння з деякими своїми колективними членами в контексті виконання ними вимоги, яка містилася в листі генерального секретаря Жерома Вальке від 24 січня 2011 року.

У резонансному проблемному питанні досі не поставлено крапки, оскільки 23 з 38 членів ФФУ ще не надіслали її виконавчому директору Олександру Бандурку, який здійснює офіційне листування з ФІФА, належним чином оформлених документальних підтверджень щодо припинення з їхнього боку будь-якої діяльності, спрямованої на організацію виборів керівництва ФФУ до закінчення строку його повноважень у 2012 році.

У цьому зв’язку ФФУ знову адресувала своїм колективним членам супровідного листа та копію оригіналу і переклад останнього послання від Жерома Вальке та Джанні Інфантіно, яке датоване 8 лютого 2011 року:

Колективним членам ФФУ

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на те, що попри неодноразове письмове нагадування, ви досі не виконали в повному обсязі вимогу ФІФА, яка міститься у листі генерального секретаря Жерома Вальке від 24.01.2011, а саме − не надіслали до ФФУ належно оформлені протоколи уповноважених керівних органів (виконкомів, рад тощо), які б підтверджували вашу згоду щодо припинення будь-якої діяльності, спрямованої на організацію виборів керівництва ФФУ до закінчення строку його повноважень у 2012 році.

Національна асоціація інформувала ФІФА про те, що станом на 4 лютого 2011 року нами було фактично отримано лише 15 з 38-ми протоколів, які можуть вважатися такими, що мають юридичну силу і відповідають за змістом та формою вимогам вищезазначеного документу. Решта 23 колективних члена ФФУ також засвідчили свою принципову згоду щодо виконання вимог ФІФА, але з незрозумілих для нас причин зробили це у довільному форматі листів, які було підписано одноосібно їхніми керівниками або заступниками.

У вівторок, 8 лютого 2011 року, ФФУ отримала офіційну реакцію ФІФА та УЄФА щодо вказаної проблеми, перспектива остаточного вирішення якої обмежується двома тижнями. У цьому зв’язку пропонуємо вам у строк до 16 лютого виконати рекомендації та роз’яснення ФФУ, що містяться у листі від 2 лютого 2011 року, та надіслати безпосередньо на виконавчого директора Федерації футболу України належно оформлені документи.

При цьому надсилаємо копію оригіналу та переклад листа за підписами генеральних секретарів ФІФА та УЄФА від 08.02.2011.

З повагою,
Олександр Бандурко
перший віце-президент, виконавчий директор ФФУ

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com