"Карпати" відвідали "Джерело" (+фото). 04-03-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
04.03.2011
пятница
14:01
"Карпати" відвідали "Джерело" (+фото)
Рейтинг публикации

Як відомо, на стадіоні «Україна» та поза його межами «Карпати» мають підтримку не лише активних фанатів. На кожній домашній грі з бігових доріжок за «зелено-білих» щиро уболіває молодь з навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Окрім того, представники центру вже були і на виїзному матчі в Ужгороді, а цього року планують підтримати улюблену команду в Луцьку. Між футболістами та «Джерелом» вже давно зав’язалася міцна дружба. Молодь центру відвідувала тренування «Карпат», а ті, у свою чергу, приходили в гості до своїх особливих прихильників.

…Автобус з «Карпатами» приїхав до «Джерела» у зазначений час. Поки футболісти стояли на вулиці перед входом, у самому центрі їх вже чекали. Гравців запросили під звуки карпатівського гімну, а з обох боків їх вітали уболівальники, більшість з яких перебували у спеціальних візках. Але це не завадило хлопцям та дівчатам потиснути карпатівцям руки. «Зелено-білі» увійшли до холу, де, зокрема, розташована і невеличка капличка – кожний ранок «Джерело» розпочинає з молитви.

Представники центру наввипередки намагалися провести карпатівцям екскурсію по будівлі, адже за час їхнього останнього візиту тут багато чого змінилося. Зокрема, вже обладнана спеціальна карпатівська кімната. Окрім великих фотографій в рамках, де зображені представники «Джерела» з карпатівцями, висить футболка Алекса Гурулі, а на столі з зелено-білим прапором лежить м’яч з автографами футболістів. Окрім цього на стінах можна зауважити атрибутику Автофанів – вони допомагали облаштовувати кімнату.

Екскурсія тривала майже годину – карпатівці відвідали велику майстерню, заглянули до спортзали та інших кімнат, де займаються діти.

Згодом керівники центру запросили гравців та тренерів до актової зали, де показали фото-фільм про те, як «Джерело» уміє уболівати, навчатися та відпочивати. А після його закінчення молодь подарувала одруженим карпатівцям магніти у вигляді великих червоних сердець. Неодружені отримали менші, але подвійні серця-магніти, щоб швидше знайти свою другу половинку. У відповідь головний тренер «Карпат» Олег Кононов презентував центру смугасту футболку останньої колекції з цифрою 1, а також новий м’яч з автографами. А від імені усіх гравців та тренерів «Карпат» Ігор Ощипко та Денис Кожанов подарували «Джерелу» два сучасних ноутбука.

Щира радість від візиту гостей простежувалася в очах усіх присутніх. І юні представники «Джерела», і їхні старші товариші несамовито раділи навіть від того, що вони змогли доторкнутися до футболіста чи сфотографуватися з ним. Тож на першому домашньому матчі проти «Шахтаря» «Карпатам» буде забезпечена ще палкіша підтримка від особливих уболівальників.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com