Ігор Кульчицький став "Другом "Євро-2012". 06-03-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
06.03.2011
воскресенье
14:05
Ігор Кульчицький став "Другом "Євро-2012"
Рейтинг публикации

У Львові за участі керівництва УЄФА представили нового друга «Євро-2012». Ним став легендарний капітан львівських «Карпат» Ігор Кульчицький.

Диплом «Друга «Євро-2012» Ігорю Кульчицькому вручив делегат президента УЄФА з питань Євро 2012, член Виконкому УЄФА Франтішек Лавринець.

«Я знаю, що пан Ігор є видатною постаттю львівського футболу. Тоді команда виграла кубок СРСР і такого більше не було. Він саме та людина, яка заслуговує на статус «Друга «Євро-2012». Я сподіваюся, що з його допомогою ми зможемо успішно підготуватися до проведення єврочемпіонату», – сказав Лавринець.

Директор турніру в Україні Маркіян Лубківський зазначив, що своїм футбольним доробком Ігор Кульчицький «прославив на всю колишню країну і на всю Україну львівський футбол».

«Мені дуже приємно, що сьогодні ми представляємо до почесного звання і почесної місії «Друга «Євро-2012» Ігоря Кульчицького – прекрасного львівського футболіста, який сьогодні приєднується до Степана Юрчишина і буде допомагати нам у промоції турніру», – сказав Лубківський.

У той час Кульчицький запевнив, що всіма своїми знаннями та вмінням допомагатиме у підготовці Львова до «Євро-2012».

«Я дуже радий, що став другом «Євро-2012». Я зроблю все, допомагатиму, щоб «Євро-2012» у Львові відбулося якнайкраще. Думаю, що цей стадіон, який будується, буде одним із кращих в Україні. Від «Євро-2012» покращиться і спортивна інфраструктура, і наша молодь буде мати, де тренуватися. Я також сподіваюся, що зимова олімпіада, яка буде теж у Львові, зробить Львів найкращим не лише в Україні, а й в усьому світі», – сказав Кульчицький.

Довідка

Проект «Друзі «Євро-2012» стартував 3 вересня 2010 року у столиці України. У рамках проекту 100 осіб з України та Польщі зможуть отримати статус «Друга Євро-2012». Зокрема, п’ятдесятьма «друзями» стануть видатні спортсмени, діячі культури і мистецтв, музиканти, письменники, актори. Решту п’ятдесятьма «друзями» зможуть стати будь-які громадяни, які стали переможцями різних конкурсів для отримання такого статусу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com