Денис Скепський: "Все вирішиться після зборів". 05-02-2012 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
05.02.2012
воскресенье
17:13
Денис Скепський: "Все вирішиться після зборів"
Рейтинг публикации

Років зо п’ять тому вихованець чернігівського футболу Дениса Скепського відносили до когорти найбільш перспективних вітчизняних футболістів. Він був основним у московському «Динамо», куди переїхав зі стану київських одноклубників (у столиці України Денис виступав за другу та третю команди «Динамо»). На жаль, подальшого прогресу від Скепського ми не побачили. Зрештою, Денис отримав нагоду повернутися до великого футболу — наразі він перебуває на оглядинах у луцькій «Волині».

Денисе, насамперед, яким чином виник варіант із луцьким клубом?

— Тут усе просто — зі мною зв’язався агент, який запропонував приєднатися до команди. На сьогодні можу сказати, що я намагаюсь себе проявити. Чи буде укладена угода з «Волинню» — дізнаюсь після зборів.

Як вам працюється з Анатолієм Дем’яненком?

— Нічого нового не побачив, бо свого часу виступав у дублі «Динамо» саме тоді, коли основою керував Анатолій Васильович. Наші тренуванні у дублі не відрізнялись від методів роботи першої команди, тож у мене ніяких проблем із адаптацією до нового тренувального процесу апріорі не могло виникнути.

Зрозуміло. Першу частину чемпіонату ви провели у чернігівській «Десні». Що передувало вашому поверненню до рідного міста?

— Там склалася наступна ситуація: через низку обставин я був змушений розірвати контракт із російським клубом «Волгарь-Газпром» (команда другого за рангом російського дивізіону — Г.К.), а трансферне вікно вже зачинилося, тому особливих варіантів, звісно, не мав. Мені зателефонував тренер «Десни» із пропозицією дограти календарний рік у них — я був лише радий попрацювати трохи у рідному Чернігові.

І наостанок глобальне питання. Ви пройшли шлях від московського «Динамо» до друголігової «Десни». Причина регресу лежить у площині проблем зі здоров’ям, мені здається?

— Я пережив кілька надскладних травм, які вибивали мене з колії. Зрештою, нині розпочинаю все заново.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Гліб Корнієнко, газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com