Олексій Мочанов: "Якби Алієв таке говорив, він би визнав це повністю". 21-02-2012 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
21.02.2012
вторник
14:04
Олексій Мочанов: "Якби Алієв таке говорив, він би визнав це повністю"
Рейтинг публикации

Відомий український автогонщик, телеведучий Олексій Мочанов, в інтерв’ю газеті «Український футбол» прокоментував нещодавній резонансний інцидент з аудиозаписом, на якому голос (дуже схожий на голос Олександра Алієва) жорстко критикує работу Юрія Сьоміна.

- Я дуже давно знаю Сашка Алієва і, чесно кажучи, вважаю, що це не він говорив, це – монтаж. У Сані, коли в нього щось на нервах сказано, то це – трохи інакший словесний потік. У відомому нам тексті занадто мало матюків, бо Алієв, якщо нервує… Спитайте краще у журналістки Колі Василькова, яка дуже добре знає, куди він може послати. Коли він рознервувався, йому абсолютно все одно, камера це чи ні, впевнений, що якби Саня таке говорив, він би визнав це повністю. Сьомін, наскільки я знаю, сказав, що навіть слухати той запис не збирається, але, з іншого боку, там же не сказано нічого страшного, образливого і ніякої неправди. Тому я вам скажу: голос, схожий на голос Олександра Алієва, висловив якусь думку на мові дуже багатьох, хто перебуває не в середині клуба, а довкола нього. Хоча, хіба можна щось подібне говорити про, скажімо, Вукоєвича, Бетао? Та вони реально орють те поле! Також мені здається, Сашкові зараз нічим бути особливо незадоволеним: він у складі, у нього все виходить, а натомість – навколо Алієва постійно в’ються якісь чутки. Якщо він каже, що нічого не говорив, то може це помста журналістки Колі Василькова? Вона це, припускаю, зробила засобами монтажу… Я знаю Алієва дуже добре, і якби це було правдою, то відмовчався б, а не виправдовувався, погрожуючи, що поламає руки-ноги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com