На Полтавщині назріває скандал (+ фото). 13-03-2012 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
13.03.2012
вторник
19:08
На Полтавщині назріває скандал (+ фото)
Рейтинг публикации

До редакції «Українського футболу» надійшла копія листа губернатору Полтавської області за підписом 36 представників футбольного активу краю (текст дивіться на скан-копіях). Підписанти скаржаться очільнику Полтавщини на діяльність керівництва обласної федерації футболу. Про причини, що спонукали до написання листа, ми запитали голову комісії етики і чесної гри ФФПО, члена Виконкому ФФПО Віталія ДЕТЮКА:

– Впродовж останніх років робота нашої федерації зводилася до того, щоб двічі на рік збирати заявкові внески на участь у чемпіонаті області. У порівнянні з минулим роком, сума цих внесків збільшилася вдвічі! Але нічого не змінилося в плані організації та покращення якості змагань. Все поставлено на заробляння грошей! Коли ж ми почули, що з нового сезону планується збирати заявкові внески вже по 18 тисяч гривень, люди вже не витримали. Анатолій Дяченко (голова ФФПО, на фото – Прим.ред.) не те, що по районах не їздить, його у Полтаві не буває! У місяць днів п’ятнадцять проводить у Києві. У нього там то виконкоми, то конгреси, то засідання, то комітети… А ще, як мінімум, двічі на місяць він працює делегатом на матчах чемпіонату України. То ми його бачимо дуже нечасто.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com