На Полтавщині назріває скандал (+ фото)

На Полтавщині назріває скандал (+ фото)


До редакції «Українського футболу» надійшла копія листа губернатору Полтавської області за підписом 36 представників футбольного активу краю (текст дивіться на скан-копіях). Підписанти скаржаться очільнику Полтавщини на діяльність керівництва обласної федерації футболу. Про причини, що спонукали до написання листа, ми запитали голову комісії етики і чесної гри ФФПО, члена Виконкому ФФПО Віталія ДЕТЮКА:

– Впродовж останніх років робота нашої федерації зводилася до того, щоб двічі на рік збирати заявкові внески на участь у чемпіонаті області. У порівнянні з минулим роком, сума цих внесків збільшилася вдвічі! Але нічого не змінилося в плані організації та покращення якості змагань. Все поставлено на заробляння грошей! Коли ж ми почули, що з нового сезону планується збирати заявкові внески вже по 18 тисяч гривень, люди вже не витримали. Анатолій Дяченко (голова ФФПО, на фото – Прим.ред.) не те, що по районах не їздить, його у Полтаві не буває! У місяць днів п’ятнадцять проводить у Києві. У нього там то виконкоми, то конгреси, то засідання, то комітети… А ще, як мінімум, двічі на місяць він працює делегатом на матчах чемпіонату України. То ми його бачимо дуже нечасто.

Оцените этот материал:
Источник:
Газета "Український футбол"
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Андрон (Кременчуг)
boan (Днепропетровск) 14.03.2012 10:38 А призовой фонд сколько?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 24
Андрон (Кременчуг)
boan (Днепропетровск) 14.03.2012 10:38 А призовой фонд сколько?
Ответить
0
0
Крестоносец (Полтава)
а в Полтаве есть местный футбол о_О ??
Ответить
0
0
boan (Днепропетровск)
Андрон (Кременчуг) 14.03.2012 10:01 8000
Ответить
0
0
chuky (Киев)
Избирательная память Григория Суркиса +ВИДЕО http://football.sport.ua/news/151690 Igoramus (Харьков-Галле) 13.03.2012 20:34 И где там Суркис сказал , что матч договорной, он же говорил со слов игроков!!!!
Ответить
0
0
Бокс, бары (Полтава)
Да, Дяк зажрался
Ответить
0
0
Андрон (Кременчуг)
У нас на чемп ГОРОДА по миньке заявка стоит 5300... Интересно узнать в других городах
Ответить
0
0
AxelkKomp (Полтава)
Є таке діло.
Ответить
0
0
болельщик_футбола (Донецк)
поправьте, если не прав. №24 написал что лично к руководителю областной федерации претензий не имеет...)))))))))))))))))) зачем он тогда там вообще подписывался?
Ответить
0
0
Meгин (Полтава)
Напиши пожалуйста в крации ,что там написано,а то читать долго) спс зараннее)
Ответить
0
0
Где-то на востоке Украины (Алчевск)
Веселый Рыкун (Харьков) 13.03.2012 20:03 А Удовиченко по типу фармацевт ))) ----------- ioan-lutsk (Луцьк) 13.03.2012 21:45 ну не обязательно все лиги указывать. Для примера привели сильнейшие, а в низших понятно, что взносы меньше. ----------- Кстати в этом году планируетяся провести чемпионат Донбасса, в котором примут участие по 6 команд из Луганской и Донецкой областей
Ответить
0
0
Ohrim (Донецк)
ioan-lutsk (Луцьк) 13.03.2012 21:45 Дуже сумніваюсь. У нас навіть за учать у дворовому чемпіонаті міста з міні-футболу внески беруть :)
Ответить
0
0
ioan-lutsk (Луцьк)
написано то неправильно, просто з нижчих ліг внесків не беруть (мабуть:-))
Ответить
0
0
Bishunmo80 (КИЕВ)
Вот это посерьёзней кварцяного будет.. у того бумажки так и не появились а тут видно что довели людей до ручки.
Ответить
0
0
Ohrim (Донецк)
Пиво (Львів) 13.03.2012 19:29 Вже три - вищу лігу замінили на першу, яка з трьох груп складається. Але насправді так, Львівська область одна з найсильніших серед аматорів. До речі, Волинська, Житомирська, Херсонська, Миколаївська та Рівненська області мають по дві ліги, у листку неправильно написано.
Ответить
0
0
Винни-Пухх (Киев)
Хех, Унитаз напоследок решил денег собрать :)
Ответить
0
0
Kremenchugane (Кременчуг)
И такая же хрень и в чемпе Кременчуга происходит....))) Ни где таких взносов наверное нет как в нашем великом чемпионате города...)))
Ответить
0
0
противник (канны)
Чернівецькі не під їх кришою)))) Одесити також, скидуються комусь іншому просто напрямую)))
Ответить
0
0
Igoramus (Харьков-Галле)
Пиво (Львів) 13.03.2012 19:29 Так шо, таки Грыня байбай? ))) P.s. Избирательная память Григория Суркиса +ВИДЕО http://football.sport.ua/news/151690
Ответить
0
0
Веселый Рыкун (Харьков)
А все те люди,шо подписались,они,случаем,не врачами работают?
Ответить
0
0
Tor-S (Киев)
Ну дак в Киеве за , что-то надо сидеть.Вот взносы и увеличили.
Ответить
0
0
s28v48 (Харьков)
А якщо мислити глобально, то це починаються підкопи під Суркіса, бо Дяченко його людина з усіма патрохами. Пиво (Львів) 13.03.2012 19:29 "Які підкопи" посмотри на цыфры минимум в два раза больше.
Ответить
0
0
Andrej19801980 (Киев)
. ИДАРАС ---- РЕДКИЙ ! Это 100 % ...Это ПРАВДА ..
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
А в Львівській області, походу, найкрутіше поставлена робота з аматорами -- чотири ліги валить! А в деяких, не будемо показувати пальцем, лише по одній лізі. А якщо мислити глобально, то це починаються підкопи під Суркіса, бо Дяченко його людина з усіма патрохами.
Ответить
0
0
bmwpower (Львов)
У нього там то виконкоми, то конгреси, то засідання, то комітети… --------------------- а чувак то работает не покладая рук...
Ответить