"Карпаты" сыграли вничью с "Волынью"

Товарищеский матч

"Карпаты" (Львов) – "Волынь" (Луцк) – 2:2 (0:2)
Голы: Суботич, 19 (0:1), Суботич, 21 (0:2), Мартынюк, 49 (1:2), Касьян, 76 (2:2)

Во Львове состоялся товарищеский матч между "Карпатами" и "Волынью". Победа ушла из-под носа подопечных Анатолия Демьяненко, которые вели 2:0 в конце первого тайма - дубль Суботича. Во втором тайме хозяевам удалось отыграться - сразу после перерыва забил Мартынюк с дальней дистанции, и уже ближе к концу матча Касьян сравнял счет.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Karpaty_Lviv_Forever (Lviv)
[quote datetime="08.09.2012 22:28" author="Криміналіст (Львів)"] Тому що Карпати це його перша в кар\'єрі професійна команда. А те що він десь там подавав мячі в академії Барселони зовсім нічого не означає. Думаю його взяли для того щоб Карпати не звинуватили в расизмі, оскільки в команді не було ні одного чорного [/quote] як не було?? Годвін??
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Karpaty_Lviv_Forever (Lviv)
[quote datetime="08.09.2012 22:28" author="Криміналіст (Львів)"] Тому що Карпати це його перша в кар\'єрі професійна команда. А те що він десь там подавав мячі в академії Барселони зовсім нічого не означає. Думаю його взяли для того щоб Карпати не звинуватили в расизмі, оскільки в команді не було ні одного чорного [/quote] як не було?? Годвін??
Ответить
0
0
Криміналіст (Львів)
Я маю на увазі що з весни, коли з команди пішли Годвін і Батіста з Еріком, до вересня місяця в Карпатах не було чорних, а це справжнісінький расизм :)
Ответить
2
0
Andrij2012 (Львів)
НТВ вже напевно репортаж готувало ))
 
0
0
vitlay (Lviv)
2 Криміналіст Як це не пускали на стадіон??? було чоловік 500, я теж був, зі сторони Зеленої вхід був вільний абсолютно
Ответить
2
0
Криміналіст (Львів)
Значить мені навішали лапшу на вуха
Ответить
0
0
vitlay (Lviv)
мабуть)
 
1
0
atomek (Львов)
[quote datetime="08.09.2012 22:29" author="Криміналіст (Львів)"] Не пускали на стадіон, причини не пояснили. З новачків хіба могли бути нікому не потрібні вільні агенти, але кажуть що бог милував і нікого нового не було [/quote] очень жаль, топ клубы даже и из тов матчей делает неплохие шоу и зарабатывает на этом!
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
А чому новачок з Барселони не грав? )
Ответить
3
0
Криміналіст (Львів)
Тому що Карпати це його перша в кар\'єрі професійна команда. А те що він десь там подавав мячі в академії Барселони зовсім нічого не означає. Думаю його взяли для того щоб Карпати не звинуватили в расизмі, оскільки в команді не було ні одного чорного
Ответить
3
0
atomek (Львов)
на стадион пускали? пачеко всяких не было? :D
Ответить
2
0
Криміналіст (Львів)
Не пускали на стадіон, причини не пояснили. З новачків хіба могли бути нікому не потрібні вільні агенти, але кажуть що бог милував і нікого нового не було
Ответить
1
0
Kremenchugane (Кременчуг)
Ну Мариуполь же не резиновый...))))))))
Ответить
13
0
Насос (Львів)
Поржав)))
Ответить
7
0
realromarik (Киев)
Купит Шахтёр и сразу в аренду в ЗАРЮ
Ответить
7
0
дзеня (Талнах)
Волева нічия-= Костов отримав конкретну інформацію про тих кого можна використати як найближчий резерв. Одне лише зауваження-=- такі матчі потрібно проводити в райцентрах-- для народу-=-
Ответить
9
0
Старый Грек (Луганск)
[quote datetime="08.09.2012 21:15" author="Kremenchugane (Кременчуг)"] Суботич наверное будущая покупка Шахтера...))) [/quote] Только, если кто-то пустит слух, что им интересуется ДК
Ответить
14
0
Kremenchugane (Кременчуг)
Суботич наверное будущая покупка Шахтера...)))
Ответить
7
0
wolland (Львов)
львівсько - волинське дербі !!!
Ответить