Юрій Сьомін. Осінь патріарха


Ось і старість. А де ж гідність? UA-Футбол розглядає трудовий конфлікт між київським Динамо та Юрієм Сьоміним

Юрій Сьомін. Осінь патріарха


Спортсмена красить вміння піти своєчасно, тренера – красиво. Приблизно так, як пішов з команди київського "Динамо" Юрій Павлович Сьомін у 2009-му. На гребені чемпіонського успіху, під овації вболівальників, зі сльозами жалю на очах. Про те, що в тих емоціях приховувалося й високе акторське мистецтво, ми дізнаємося вже потім. Хоча й тоді було очевидно, що до Москви Юрій Павлович повертається не стільки за велінням серця, скільки через матеріальні стимули, як один зі співакціонерів "Локомотива".

Звісно, свій другий прихід у "Динамо" сам Сьомін спровокувати не міг. Хтось його запрошував і те запрошення виглядало воїстину комічно. Навіть з огляду на чемпіонський сезон-2008/09. Той титул став не стільки результатом власне тренерської діяльності, скільки наслідком провалу "Шахтаря" в першому колі й спровоковану цим зміну пріоритетів з акцентом на перемогу в Кубку УЄФА. На перемогу в цьому турнірі претендувало й "Динамо". Однак дорогу киянам перейшов "Шахтар". І та перемога гірників в півфіналі Кубка УЄФА була саме тренерською. Взагалі, показово, що у сезоні-2008/09 "Динамо" програло "Шахтареві" в усіх матчах, які мали турнірне значення – чемпіонаті, Суперкубку, півфіналах Кубка України і Єврокубка. З шести зустічей динамівці виграли лише в одній. Тій, яка нічого не вирішувала.

Та переможців не судять. Сьомін повернувся до "Локомотива", зумів переманити до себе у Москву Олександра Алієва й, витративши на трансфери 40 мільйонів доларів, примудрився з "залізничниками" фінішувати в російському чемпіонаті на п’ятому місці, а в кваліфікації Ліги Європи програв друголіговій швейцарській "Лозанні". Через те рішення Ігоря Суркіса повернути Сьоміна до "Динамо" після його скандального звільнення з "Локомотива" виглядало наче подачка. Не вийшло вдома – завжди є шлях до відступу. Впродовж усієї динамівської історії такими привілеями користувався хіба-що Валерій Лобановський.

Юрій Сьомін. Осінь патріарха - изображение 1

Спроба динамівського керівника зліпити для команди нового месію завершилася провалом / Getty Images

Не дивно, що штучна спроба динамівського керівника зліпити для команди нового месію завершилася провалом. Бо, що відрізняло того Сьоміна, який очолив киян у 2008-му, від того тренера, який повернувся у динамівський клуб у 2011-му? Розуміння, що тут тобі довіряють безмежно. Безумовно, цим довір'ям треба користуватися. Але з користю не лише для себе, а й для команди. Новітній же Сьомін не відрізнявся від описуваного президентом "Локомотива" Ольгою Смородською тренера зовсім. Його діяльність у "Динамо" більше походила не на творчу роботу, а на бізнес у найширшому розумінні слова. Показовий момент: в той час, як динамівське керівництво вирішило продати до казанського "Рубіна" лідера команди Романа Єременка, помічник Сьоміна Борис Ігнатьєв не жалкував за втраченим гравцем, а говорив про вигідний в фінансовому плані трансфер. Хоча, в принципі, тренерів мають бентежити не заробітки клубу, а хороша комплектація команди.

Так чи інакше, опинившись же без розумового центру, динамівські наставники довго не сумували. Штаб Сьоміна працював на перспективу. Не відомо лишень – чию. Дивна довіра до Лукмана Аруни й Дуду досі залишиться такою ж загадкою, як і миттєві поява і зникнення з команди Анатолія Дем’яненка колумбійців Гаррісона Отольваро і Хосе Морено. Про природу ж тривалої присутності в київському клубі нігерійського нападника Фанендо Аді здогадуємося лише тепер, коли стало відомо, в чиїй компанії дивився останнє "ель-класико" відомий футбольний топ-менеджер Дмитро Селюк.

Склад обирає тренер. Цієї істини ніхто заперечувати не збирається. Коли є результат. Цифри – річ уперта. Після свого повернення до Києва Сьомін виграв лише один трофей, перемігши в боротьбі за нього "Шахтар". Як виявилося, то була єдина перемога в матчі турнірної ваги над гірниками за останніх три роки. Мова про Суперкубок-2011. Після того було дві поразки при двох нічиїх в чемпіонаті і три фіаско в трьох поєдинках національного Кубка. Команда, яка була рекордсменом за кількістю титулів в СССР, впродовж трьох останніх років не виграла майже нічого. Проте Сьомін після провального сезону-2011/12 йти не збирався. Недоброзичливцям завжди можна було згадати про залізне алібі у вигляді суддівства Юрія Вакса в матчі 26 туру й на цьому фоні забути про бездарну гру двома турами пізніше у Луганську.

Юрій Сьомін. Осінь патріарха - изображение 2

Сьомін відчайдушно тримався за робоче місце, ігноруючи гнів вболівальників / Getty Images

Сьомін відчайдушно тримався за робоче місце під акомпонемент вболівальницького свисту ледь не під час кожного матчу з трибун НСК "Олімпійський", іґноруючи знущальні вболівальницькі банери. В принципі, в минулому сезоні Юрій Павлович ще міг апелювати гіршою, ніж у "Шахтаря", комплектацією. Однак літня селекція зробила "Динамо", мабуть, найзірковішою за іменами українською командою. А гри як не було, так вона й не з’явилася. Вимучені перемоги над середнячками національної першості доповнилися фантастичним фартом в матчах кваліфікації Ліги чемпіонів з менхенґладбахською "Боруссією".

Однак кожне везіння рано чи пізно закінчується. Достатньо було дочекатися двох матчів проти "Шахтаря" й дебюту в груповому турнірі Ліги чемпіонів, як мильна бульбашка лопнула. Втративши усе і навіть честь, допустивши у кубковій грі з гірниками найбільшу за час виступів у національних першостях часів незалежності поразку, Юрій Павлович не захотів бодай вибачитися перед вболівальниками, зухвало зазначивши у відповідь на питання про можливу відставку, що вирішувати, хто тренує команду, має виключно керівництво клубу.

Щоправда, потім, коли керівництво нарешті винесло свій вердикт, пан Сьомін навіть образився, мовляв, не можна відставляти наставника, навіть з ним попередньо не поговоривши. Далі – більше. На горизонті, як довірена особа Юрія Сьоміна, виник пан Селюк. Й став вимагати від динамівського керівництва двох мільйонів доларів за дострокове розторгнення контракту. Доводилося читати, що ця вимога – позиція не стільки екс-тренера, скільки того, хто веде його справи. Звісно, бо Юрій Павлович мовчить. Як не збирається він вибачатися за, мабуть, найгірші в незалежній українській історії виступи клубу в національному чемпіонаті.

…Динамівські вболівальники по-різному ставляться до наставника "Шахтаря" Мірчі Луческу. Здебільшого кияни реагують на румунського тренера негативно. Однак в контексті історії з Сьоміним буде доречно зацитувати одне з висловлювань Містера в автобіографічній книзі "Моя шахтарська історія". Своє звільнення через зміну керівництва в турецькому "Ґалатасараї" він прокоментував так: "Може, звучить трохи нескромно, але я, мабуть, є виключенням з загального тренерського ряду в одному делікатному питанні. Залишаючи клуб до завершення дії контракту, не вимагаю грошової компенсації. Ніколи. Так було в "Ґалатасараї", а ще раніше – в "Інтері"…

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
moderator
Заблоковано п. 4.13 Правил
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 94
moderator
Заблоковано п. 4.13 Правил
Ответить
0
0
kremen1975 (Кременчуг)
Селюк молодец по скайпу выбил деньги у суркисов....и Луческу молодец уходил из какого-либо клуба всегда с высоко поднятой головой и не требовал компенсации!А железяки удачи с чайками(как минимум ничьи).
Ответить
0
0
SergioSuperB (Мариуполь)
Хорошая реальная статья.Спасибо автору.Думаю настоящие болельщики Динамо вздохнули с облегчением и нервно смахнули капельки пота со лба. Хотя дело не только в Семине,а и в некоторых игроках,таких например,как Артемио Милевский..,и после матча с Днепром для меня как болельщика украинского футбола такого ИГРОКА просто нет. А что сказал воспитанник динамовской школы ныне пребывающий в Запорожье:"Не жалею ли я о переходе в Металлург? Нет: во-первых, меня хорошо приняли, во-вторых, здесь довольно дружный коллектив - не так, как в Динамо". Какие еще нужны комментарии???
Ответить
0
0
ruslan_dnepr (Днепропетровск)
Статья-стыд и срам! Это ж кто такой Вумный такое мог накалякать?! Редакции UA footbolla надо думать мозгом в голове, а не какашкой в ж0пе, прежде чем выпускать подобный хлам!
Ответить
2
0
донтист (днепропетровск)
На мой взгляд,никто не имеет права каким либо образом комментировать или вмешиваться в финансовую сторону контракта Семина с Дминамо.Есть судебные инстанции,которые скрупулезно и со знанием дела,все разложат по полочкам.А попытка создать общественное мнение с уклоном на непорядочность Семина,кроме как заказухой не назовешь.Были времена,когда я импонировал Семину,но в последнее время к его работе отношусь негативно А теперь спросите у И.М.Суркиса,почему у него деяния опережают мысли и попытайтесь в этом плане понять общественное мнение.
Ответить
1
0
MadV@d (Острог)
Согласен никто не имеет права.... тем более г-н Селюк... А там где Селюк - добра не жди. Эта околофутбольная плесень только и делает что рубит бабки на ровном месте. Думаю ЮрПалич меньше хочет разбирательств з ДК чем г-н Селюк. Металург Д сплавил - в Таврию полез, там набокопорил... к Динамо прилизался. Да гнать этих агентов в три шеи. Из-за таких уродов детские футбольные школы недополучают финансирования. А они привозят всякий шлак из Африки и продают за ценой золота. И вообще тренер должен быть примером высоких моральных качеств, таким каким был Евгений Мефодьевич Кучеревский или каким есть Юрий Максимов, а не московской интердевочкой .
Ответить
1
0
MadV@d (Острог)
підтримую, стаття по-ділу! правда Сьомін пішов, але його вірус у Динамо залишився... потрібна негайна стерилізація, промивання крові і клізма на довершення
Ответить
0
0
Алекс-666 (Запорожье)
Неблагодарные! Юрий Павлович подарил глорикам Динамо группу ЛЧ, чего давно не бывало и вряд ли скоро повторится. Не стоит плевать ему в спину.
Ответить
0
0
MadV@d (Острог)
Групу ЛЧ подарил не ЮрПалич, а Бог футбола Фарт. Но Фарт - это по линии азартных игор. Факт, что болельщики на игру Динамо при ЮрПаличе если и ходили, то что бы ОСВИСТАТЬ ПОЗОРНУЮ ИГРУ В 10 ОПОРНЫХ ПОЛУЗАЩИТНИКОВ
Ответить
1
0
Jonny (Doneck)
...зачем Луческу было трогать? Где связь? Такое впечатление, что автору лет 15...Циркач а не журналист, такому только на этом сайте и место... Сайт - сборище балаболов...
Ответить
0
0
emigrant_55 (Луганск)
Дай Бог это последний из рода Семиных в Динамо!!!
Ответить
0
0
Stim (Kiev)
Суркис не перестает поражать степенью своего кретинизма. Как можно было брать работать в клуб человека который в свою игроцкую карьеру в разных клубах многократно получал под хвост от киевской команды? О каком уважении и чтении традиций может идти речь.Оо.Бедный Лобановский устал уже вращаться аки пропеллер от таких последователей.
Ответить
4
0
Yevgenko (Kyiv)
Идеальная статья! Семина ненавижу.
Ответить
2
0
alkor (Кировоград)
Плюнуть вслед ушедшему - храбрости много не надо. И ума - тоже...
Ответить
7
0
kuzmicz (gdansk)
Так "ушедшему" наплювати самому на всіх-якби було б інакше після 4-1 з Шахтою сам сказав би що йде,а не чекав поки поженуть!
Ответить
1
0
alkor (Кировоград)
Одо дело - наплевать, и другое - плюнуть вслед...
 
3
0
blameonus (Донецк)
"Шахтер" - чемпион.
Ответить
4
0
Baobab (Kyiv)
Увольнение Семина было импульсивным решением, и теперь, конечно, требуется миллион статей, что бы научно доказать его мудрость.
Ответить
7
0
Joyce (Donetsk)
Впору писать статьи в защиту ИМС как президента ДК, "благодаря" которому эта тренерская чехарда не прекращается с момента покупки им "контрольного пакета акций" ДК. Единственно светлое и одновременно грустное пятно в новейшей истории клуба - работа ВВЛ, которому Суркис-младший не смел перечить. А так, имеем "In the room the women come and go talking of Michelangelo." (T.S.Eliot). В результате, очередной аврал, паника, суматоха, но не планомерная и кропотливая работа, которая требует не только терпения, но и нивестиций, в зависимости от поставленных целей! Даже при всех своих талантах ВВЛ не стеснялся выдергивать в столицу мастеров уровня Чанова, Конькова, Литовченко, Заварова и т.д. Вообще, опыт показал на примере президентов ШД и МХ, что железные нервы и крепкий подбородок свойственны не всем президентам футбольных клубов Украины...
Ответить
5
0
Кудесник (Луганск)
А они: "Вакс, Годулян, Бойко..." Все это смешно. И даже как-то жаль киевлян.. blameonus (Донецк) 09.10.2012 18:40 Представить себе не мог, что наступят такие времена, когда динамовские болельщики будут недовольны ...Годуляном! Да он внес львиную лепту во многие чемпионства "великого" клуба, и медали заслуживал значительно больше, чем многие динамовские футболисты. Вспоминаются слова из "Двенадцати стульев": "Может быть Вы, батюшка, еще и партийный?!"
Ответить
2
0
Лікар-інтерн (Десь там)
Прошу вибачення,імя автора я уже побачив
Ответить
1
0
Лікар-інтерн (Десь там)
Перш за все:низько та аморально! Хочеться поцікавитись двома простими речами: Хто автор цього "геніального оПуСу" та яка його мета? Глумитись над лежачим, за мого дитинства, не дозволяли собі навіть малолітні безмозглі хулігани,а от автору бачу поняття честі невідому. Все!Пішов уже Юрій Павлович,як і кожен залишив по собі ,як хвилини піднесення,так і момменти спаду.Все,він став історією.Доброю чи поганою історією,то це дивлячись з чим рівнят.Якщо із Сабо,Буряком,Михайличенком-то дана історія ,швидше добра. Повторюсь:Яка мета даної статті???
Ответить
5
0
AntinBandera (Leopolis)
[quote datetime="09.10.2012 18:40" author="blameonus (Донецк)"] Если киевляне до сих пор муссируют тему судьи Вакса [/quote] Та що ви вчепилися до тієї фрази. Ніхто нічого не мусує, автор згадав про той випадок лише як про відмазку для Сьоміна на той конкретний момент, очевидно натякаючи, що насправді проблема була зовсім не в суддівстві, а в середині "Динамо" (у версії автора, схоже, лише в пофігізмі тренера, хоча, мабуть, не все так просто).
Ответить
2
0
Лікар-інтерн (Десь там)
проблема була зовсім не в суддівстві, а в середині "Динамо" -Проблем всередині динамо,ніхто не заперечує.Але нетреба даними проблеми відмазувати Вакса та його замовників.Якщо ви зауважили,то останнім часом преса неодноразово пробує витерти болото з Вакса та з клубу ,в чию сторону він той матч відсудив.
Ответить
2
0
DeeGranD (Poltava)
очевидная заказуха Суркиса
Ответить
0
0
House spirit (Киев)
Честно говоря с апатией отношусь к Луческу, но то, что он не требывал (как он говорит) компенсации делает ему честь и такие действия с его стороны заслуживают уважения.
Ответить
6
0
blameonus (Донецк)
Если киевляне до сих пор муссируют тему судьи Вакса, значит они так ничего и не поняли. Следовательно, перспектив у них нет. Читайте, что сказал Джанлукка Виалли в интервью итальянским СМИ: "Сила "Шахтера" в его игре". А они: "Вакс, Годулян, Бойко..." Все это смешно. И даже как-то жаль киевлян...
Ответить
0
0
House spirit (Киев)
Сила любой команды в игре, есть просто разные методы достижения результатов.
Ответить
0
0
Librepensador (Київ)
Кстати материал "Динамівський локомотив пана Сьоміна. Ілюзія польоту" на порядок лучше был. Может быть причина в том что провести анализ постфактум и не сбиться на банальности сложнее?
Ответить
1
0
AntinBandera (Leopolis)
Шурком, так і йдеться про алібі для вболівльників "Динамо" і керівництво клубу. З чого б це Сьомін мав перед кимось іншим виправдовуватися?
Ответить
1
0
Librepensador (Київ)
Вербицкий, вы автор явно перспективный, но явно незрелый. То ли возраст, то ли опыта у вас мало. В статье все вроде правильно, все по делу, но по сути ухватиться не за что. Одна вода и изложение общеизвестных фактов в хронологической последовательности. Простите, но это не аналитика - это летопись. Тот печальный факт, что многие ваши коллеги пишут еще хуже, оправданием служить не может. Что такое аналитика предлагаю рассмотреть на примере статьи В.Уткина "Тренер замедленного действия", как раз и тема та же самая.
Ответить
5
0
shurkom (Донецк)
Ивану Вербицкому "... згадати про залізне алібі у вигляді суддівства Юрія Вакса в матчі 26 туру..." Железным это алиби воспринимают только болельщики киевского "Динамо" (независимо из какого города) и их "приспешники"-футбольные функционеры - выходцы из "вилыкого клюба". Вакса обвинили в подборе более веского обоснования предупреждения и последовавшего за ним удаления Гармаша. Многочисленные "неболельщики" киевского "Динамо" (и я в их числе) считали и продолжают считать, что Гармаш в той игре вполне "наработал" на второе предупреждение и "амнистирован" только из-за того, что у Вакса не сложилось с правильной "формулировкой".
Ответить
0
0
Jonny (Doneck)
я думаю это бессмысленно доказывать киевскому болельщику...
Ответить
0
0
Parus_ (Днепропетровск)
Неплохая статья, только автор должен знать, что по-украински СССР пишется СРСР.
Ответить
16
0
kuzanya (Zvenigorodka)
наконец то донетцкие защищают Семина-правда ,она всплывает,как а-а в г.Семине!
Ответить
4
0
Гoрeц (Украина)
Своє звільнення через зміну керівництва в турецькому "Ґалатасараї" він прокоментував так: "Може, звучить трохи нескромно, але я, мабуть, є виключенням з загального тренерського ряду в одному делікатному питанні. Залишаючи клуб до завершення дії контракту, не вимагаю грошової компенсації. Ніколи. Так було в "Ґалатасараї", а ще раніше – в "Інтері"… -- Не знал, уважение. =============== ответитьцитироватьпожаловаться moderator 09.10.2012 17:34 Модератор ты ох...уел!? От м...удака с моего города была провокация в неприкрытом виде! Как бы ненавидел соперника (я даже не соперника, а луческу), но коверкание названия команды недопустимо!
Ответить
3
0
RJ Baker (Мариуполь)
Нужно лучше заключать контракты просто. записывать все возможные условия когда компенсация полагается когда нет. Тем более что у трактовки "низкие спортивные результаты" извините широта охвата от одного принципиального проигрыша до всего сезона... нужно четко записать "при трех (допустим) поражениях подряд с разницей мячей -9 тренер увольняется без права компенсации.." и пусть сразу решает готов ли он работать в флагмане укр.футбола на таких условиях или нет. а если кто забоится - значит не готов брать на себя ответственность за результат и все. а так конечно любой прийдет поест-попьет и еще денег на дорожку прихватит...малина!
Ответить
7
0
mistermax (Донецк)
Семин не Семин а игры как не было так и нет,и не будет.Ненавижу мусоров
Ответить
0
0
valdai (Киев)
Мы вас тоже очень любим)
Ответить
6
0
Joyce (Donetsk)
Статья попахивает болотной сыростью, если угодно, нечистотами: Семин, конечно, не святой, но и создавать условия для дальнейшего "грехопадения" не является признаком большого ума...
Ответить
0
0
Rumata (Киев)
[quote datetime="09.10.2012 13:29" author="Іван Вербицький (Київ)"] Віталію, оброзумтеся. В 2009-му Сьомін йшов з Динамо з власної волі і, мабуть, компенсацію мав би платити сам [/quote] Да, у Семина в 2009 оставался ещё 1 год контракта автоматом + на 1 год контракт должен был быть продлён, учитывая успехи ЮрПалыча. PS. Хорошая статья.
Ответить
1
0
Rosenzweig (Донецк)
Я не знаю, но за что обгаживать человека, который делал ( или хотя бы старался ) все для команды - не пойму. Глупо... Не нужно навязывать людям свою точку зрения. Глупо.. А Я вот о Палыче ни чего плохого не говорил и не скажу..
Ответить
0
0
AndrjuhALu (Донецк)
Да я тоже ничего плохого о нем не скажу. Хороший тренер, столько трофеев благодаря Палычу Шахтер взял :)
Ответить
11
0
kuzmicz (gdansk)
Так він для Шахтьора нічого поганого й не зробив!Але подивись яка руїна лишилась в Динамо-навіть нові рила які прийшли в команду(Велозу наприклад)таке враження що під його керівництвом чуйним згубили будь який креатив і вміння. В цілому світі принйнято критикувати публічних особи-критика робить людину сильнішою і досконалішою!....або вбиває якщо людина знає що робить щось не так...
Ответить
10
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Юрій Сьомін: "патріарх рускава футбольнава міра" в Українському Футболі. Не прижився навіть за двох спроб.
Ответить
5
0
gen_ (Киев)
мне тяжело читать статьи данного автора. стиль режет глаз. такое ощущение, что с русского дословно перевели на украинский.
Ответить
3
0
Бармалей младший (Ужгород)
Статья по делу. И побег в Локо ЮрПалыча с материальной подоплёкой. По поводу ДК выше в постах и о зарубежных форумах : не помню в истории украинского футбола троллинга европейским тренером - ФК "Пинк Флойд". Комментарии излишни.
Ответить
4
0
mel (Super-puper)
А нельзя было просто написать: Не уважаю Семина? )))
Ответить
0
0
kuzmicz (gdansk)
Дякую автору за хорошу статтю!Нарешті на сайті не розвозять постійні соплі,а подають насправді критичний матеріал!
Ответить
10
0
Gianfranco Zola (Kyiv)
хорошо проехались по семина - но для него это мало (все равно коньяк спасет), давайте еще)
Ответить
2
0
BreakingBad (Donetsk)
[quote datetime="09.10.2012 13:02" author="Shakhtersci (Донецк)"] Опять Вербицкий. Этот автор раздражает. Пока ни одной нормальной статьи. И все время против Семина. И Луческу опять приплел. В общем, если буду видеть вверху статьи его фамилию, то скорее всего просто-напросто читать не буду. [/quote] пацталом)))))))))))))
Ответить
1
0
Zol (Херсон)
Молодец мистер!
Ответить
8
0
AntinBandera (Leopolis)
[quote datetime="09.10.2012 14:03" author="sergvvs (Луганск-Москва)"] только взял европейский кубок,последние чемпионства и сейчас показывает ИГРУ [/quote] Якщо розглядати з точки зору Динамо, тобто впливу на недоотримання киянами трофеїв, то Луческу все ж гірший за Сьоміна :)
Ответить
6
0
Столичный (Киев)
Сравнивать Семина и Луческу не корректно. Юрий Павлович, худший тренер в истории Динамо Киев, но даже такой ужас не сравнится с цыганом, тот хуже в разы.
Ответить
0
0
sergvvs (Луганск-Москва)
Ага))) только взял европейский кубок,последние чемпионства и сейчас показывает ИГРУ,в отличие от Динамо))) А завидовать не хорошо)))
Ответить
17
0
Столичный (Киев)
Вы никогда не сравняетесь с Динамо. Мы - великая команда, известная во всем мире. А что такое шлухтер? в глазах украинцев, клуб,который купил все, клуб, которым управляет вор и бандит, а в глазах европейцев вообще никто. Я на форумах сижу иногда иностранных футбольных, так там шлактер вообще никто в серьез не воспринимает. Вот какими вы выглядите в глазах людей )
 
0
0
sergvvs (Луганск-Москва)
Семин проиграл Луческу 90% встреч...если тебя в школе не учили,то объясню,это значит,что Шпалычу ооой как далеко до цыгана))
Ответить
23
0
Виталий Пасичный
Сколько процентов встреч проиграл Моур Гвардиоле? С каким счётом? И кто из них лучше?
 
2
0
ssv7707 (Донецк)
Ты просто очень, очень необъективный неадекват....Прочти еще раз свои две "интелектуальные" строки и сопоставь с реалиями происходящего в ЧУ, ЛЧ, КУ и т.д.
Ответить
2
0
AntinBandera (Leopolis)
Іване, я про те, що використано недоречно.
Ответить
4
0
Іван Вербицький (Київ)
2 AntinBandera (Leopolis) Осінь патрірха - це за Ґабріелем Ґарсією Маркесом
Ответить
9
0
AntinBandera (Leopolis)
А мені стаття сподобалася, незважаючи на певну тенденційність. Стиль хороший. Два "але": 1. Хіба що пишеться без дефісу, а бульбашка "лопнуть" може лише в російськомовному тексті. В україномовному вона має "луснути". 2. Назвати Сьоміна "патріархом" - це якийсь невдалий жарт. Тут скоріше пасувало б "Помилка резидента". Чи то пак президента...
Ответить
10
0
Іван Вербицький (Київ)
[quote datetime="09.10.2012 13:30" author="Виталий Пасичный"] Іван Вербицький (Київ) А я это и имел в виду. Если Суркис в 2009-м позволил ЮПС уходить, не заплатив компенсации - то его глупость. Очередная, миллионная на посту президента. [/quote] З цим згоден
Ответить
6
0
Виталий Пасичный
Іван Вербицький (Київ) А я это и имел в виду. Если Суркис в 2009-м позволил ЮПС уходить, не заплатив компенсации - то его глупость. Очередная, миллионная на посту президента.
Ответить
13
0
Іван Вербицький (Київ)
[quote datetime="09.10.2012 13:26" author="Виталий Пасичный"] Іван Вербицький (Київ) Конечно. [/quote] Віталію, оброзумтеся. В 2009-му Сьомін йшов з Динамо з власної волі і, мабуть, компенсацію мав би платити сам
Ответить
4
0
Кудесник (Луганск)
Мне кажется, что решение о продаже и покупке игроков принимает президент команды, т.е. Суркис. Именно его надо "благодарить", что команда осталась без "мозгового центра", и что вместо Ермоленко Суркис своевременно не подобрал подходящую замену. Утверждение про летнюю селекцию, которая сделала динамовцев "самым звездным" клубом УПЛ тоже, по меньшей мере, очень спорно. Многие специалисты воообще считают, что она (селекция) вообще была неудачной (за исключением Велозу). Я думаю, что автор статьи не должен снисходить до уровня комментаторов и отвечать на их, зачастую, неадекватную критику (хотя, признаюсь, мне Ваши статьи тоже очень не нравятся, от них отдает "желтизной"). Но, коль Вы не отказываете в этой любезности Вашим читателям, осмелюсь задать пару вопросов. Почему такая критическая статья о Семине не вышла раньше, когда он еще был тренером ДК? Считаете ли Вы, что Суркис во всем прав, и если нет, то критиковать его будете тоже после его отставки, чтобы отношения не портить? И последнее: некоторым Семин (как и Ваши статьи) нравился, некоторым нет. Если на Вашу почту поступит сообщение, что Ваша статья низкого литературного (например, первое предложение" ..тренера красит умение уйти красиво") и смыслового качества, поэтому Вы уволены без выходного пособия, как Вы поступите?
Ответить
0
0
Metallic@ (Николаев)
"Недоброзичливцям завжди можна було згадати про залізне алібі у вигляді суддівства Юрія Вакса в матчі 26 туру й на цьому фоні забути про бездарну гру двома турами пізніше у Луганську." Динамо начиная с матча с Тарией 0-0(14 тур) в чемпионате выдало серию из побед,которая прервалась лишь в матче с Шахтёром, да потом было 0-0 в Луганске, но неужели наш чемпионат настолько убогий что ДК на выезде не может потерять очки, что сразу надо писать про бездарную игру??
Ответить
0
0
Виталий Пасичный
Іван Вербицький (Київ) Конечно.
Ответить
1
0
Іван Вербицький (Київ)
2 Виталий Пасичный "Суркис в своё время отпустил ЮПС без конмпенсации"... Це про 2009-й?
Ответить
4
0
Виталий Пасичный
Пафос, пафос, пафос. Откуда у симпатизирующих "Динамо" столько высокопарности? Если Суркис в своё время отпустил ЮПС без конмпенсации, то это не благородство, а банальный идиотизм. И требовать встречного идиотизма от тренера, которого уволил через офсайт, по меньшей мере странно. Уволил - плати, стандартная практика. А относительно Луческу нужно спрашивать у Моратти. Не удивлюсь, если у синьора Массимо будет своя версия увольнения Луческу. Тренера, период руководства которого назвали худшим ЗА ВСЮ ИСТОРИЮ существования клуба.
Ответить
6
0
Gorec (Goriany)
Если Вы такой знаток европейского футбола должны были знать, Луческу перешел из Брешии, где получи признание как "кризисного" тренера, (вывел Брешию в серию "А") и в то время в Интере был тяжелейший кризис, поэтому и пригласили Луческу. Там был конфликт между Луческу и некорыми известными игроками Интера "любимчиками Моратти". Кто знает характер Луческу подтвердит: он никогда не идет на поводу игроков, поэтому ему пришлось уходить. Что касается "худший тренер", то Вы сударь перестарались, такое итальянские СМИ никогда не писали. А какой он тренер показали результаты его работы в Турции, где до сих пор является любимчиком болельщиков клубов, где он работал. Когда закончится его работа в Украине и он уедет, думаю настоящие болельщики оценят по достоинству его работу в Шахтере.
Ответить
6
0
Іван Вербицький (Київ)
[quote datetime="09.10.2012 13:16" author="Sol Hudson (Луганск)"] Все правдиво, но заказуха 100% [/quote] А хто заказав?
Ответить
14
0
Sol Hudson (Луганск)
Все правдиво, но заказуха 100%
Ответить
10
0
Hebb_777 (Черкассы)
Все ясно, на дворе осень, листья желтеют, газетные листы тоже подвергаются данному свойству. Непонятно одно, зачем "Ua - football" их опубликовывает, совершенно пустые по смыслу статьи..
Ответить
0
0
zinolex (Луганск)
Компенсація - то заничка дідугану на старість.
Ответить
14
0
Bishunmo80 (КИЕВ)
В золотой архив статью! Чтоб всегда при теге Сёмин выскакивала! Пусть все видят кто он был.
Ответить
18
0
vis-M (Харьков)
Статья - туфта! Бьет типа на мораль. Да и где она сейчас?((( Бачили очi, що купували. А если автору не заплатят, как он среагирует? ( заплатили - точно!:) )
Ответить
1
0
monro (Киев)
Концовка что надо!!!)
Ответить
9
0
pantaras (Київ)
Дякую за статтю...
Ответить
16
0
Shakhtersci (Донецк)
Опять Вербицкий. Этот автор раздражает. Пока ни одной нормальной статьи. И все время против Семина. И Луческу опять приплел. В общем, если буду видеть вверху статьи его фамилию, то скорее всего просто-напросто читать не буду.
Ответить
0
0
pantaras (Київ)
Не читай! А якщоы писати на форумы не будеш - зробиш послугу думаючим людям!
Ответить
21
0
shurkom (Донецк)
Ваня Вербицкий - очень предвзятый автор. Естественно в пользу ДК и дружественного к столице ДД. И в силу этого ярый ненавистник "Шахтера"... Но симпатии симпатиями, а репортерам и комментаторам, если они уж выбрали эту профессию, очень нужно быть БЕСПРИСТРАСТНЫМИ. Отсутствием данного качества страдают, правда, подавляющее большинство футбольных репортеров и комментаторов, в том числе и многими признаваемый лучшим Вацко. Но он то ушел в вице-президенты "Карпат". А вот куда придется уходить Ване и другим предвзятым?..
Ответить
4
0
kuzmicz (gdansk)
От хто б вже мовчав про якусь предвзятотость так це кротомани!Вистачить тільки якийсь матч на "Футболі" за участю Шахти подивитись-коментатори відверто і не криючись вболівають за кротів і мають десь глибоко те,що канал загальнонаціональний і дивляться його вболівальники різних команд.Про, так звані, аналітичні програми на ТРК Україна взагалі промовчу....
 
15
0
Realexandro (Kharkov)
Скайповская говорящая голова просто так не уляжется...
Ответить