Агент Сарате: Мауро хоче покинути "Лаціо", але ми змушені терпіти знущання президента клубу. 01-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
01.02.2013
пятница
10:17
Агент Сарате: Мауро хоче покинути "Лаціо", але ми змушені терпіти знущання президента клубу
Рейтинг публикации

Агент нападника "Лаціо" Мауро Сарате Луїс Руцці розповів, чому перехід його клієнта в київське "Динамо" перебуває на межі зриву.

- Ми досягли угоди з київським "Динамо" декілька днів тому. Всі їхні умови ми прийняли, тому що Мауро хоче покинути "Лаціо". Це неправда, що трансфер зірвався через те, що ми вимагали прописати в контракті клаусулу у розмірі 5 млн євро.

Там дійсно була розмова про клаусулу, але ми узгодили все з українським клубом. Дійсно, щоб довести бажання мого клієнта принести користь "Динамо", я запропонував варіант, при якому цей пункт міг стати активним лише після одного року перебування Мауро в Києві. У будь-якому випадку, мова йшла абсолютно не про п'ять мільйонів євро, оскільки "Динамо" платить "Лаціо" більше. До того ж, цей пункт для нас не є принциповим.

Переговори заморожено з вини Лотіто, який вимагає більше грошей від "Динамо". І це при тому, що днями президент "Лаціо" публічно оголосив про те, що домовленість між римлянами і киянами досягнута. Це означає, що спочатку він прийняв пропозицію. Це абсурдна ситуація. На жаль, ми змушені терпіти знущання Лотіто, - цитує Руцці Lazialità.it.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Pro Динамо Київ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]