Ігор Іщенко: До навчання в школі арбітрів приступили 768 слухачів. 01-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
01.02.2013
пятница
12:18
Ігор Іщенко: До навчання в школі арбітрів приступили 768 слухачів
Рейтинг публикации

Керівник "Національної школи футбольного арбітра", екс-арбітр ФІФА Ігор Іщенко розповів прес-службі ФФУ про новий проект Комітету арбітрів та Федерації футболу України.

- У чому принципова відмінність проекту "Національна школа футбольного арбітра" від курсів арбітрів, які проводили до цього моменту регіональні федерації?

- Курси - це короткочасне навчання або підвищення кваліфікації певної категорії арбітрів. Курси в регіональних колегіях арбітрів, як правило, проходили в зимовий період часу і були направлені на ознайомлення арбітрів зі змінами, доповненнями в Правилах гри, знайомство з сучасним трактуванням тих чи інших ігрових моментів. Програми таких курсів кожна колегія арбітрів встановлювала самостійно.

"Національна школа футбольного арбітра" у нашому випадку - дворічний проект, де протягом першого року навчання слухачі знайомляться з історією футболу, хронологією модифікації Правил гри, їх основними положеннями найсучаснішої версії 2012-2013 років. Крім того, рефері вчаться застосовувати ці положення на практиці, працюючи на матчах регіонального рівня, знайомляться з сучасними вимогами з фізичної підготовки, що пред'являються до арбітрів найвищої кваліфікації. Слухачі працюють за єдиною навчальною програмою.

- Випускники школи можуть розраховувати на проведення матчів професійних команд у майбутньому?

- Другий рік у проекті - можливість проявити себе найкращим студентам кожної регіональної школи. Найперспективніші арбітри беруть участь у селекційних зборах, турнірах, здають різні тести. На підставі отриманої інформації, керівництво "Національної школи футбольного арбітра" формує базу даних. Апогеєм дворічної програми навчання є збори під назвою "Молоді таланти України".

Система рейтингового підходу, відгуки менторів, керівників регіональних шкіл, дозволить зібрати на подібному семінарі арбітрів, які найближчим часом можуть бути залучені до проведення матчів професійних команд.

- Коли проект стартував?

- Навчання в цьому році розпочалося 21 січня.

- Скільки слухачів беруть участь у навчанні в 2013 році?

- На підставі надісланих звітів про зроблену роботу, до навчання в 37-ми регіональних школах футбольних арбітрів приступили 768 осіб.

- Як простим людям, які захочуть потрапити в "Національну школу футбольного арбітра", це зробити?

- Для того, що б розпочати заняття у «Національній школі футбольного арбітра», потрібно зв'язатися з керівником регіональної філії, заповнити заяву, анкету, пройти медичний огляд та надати довідку, що підтверджує можливість витримувати фізичні навантаження.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]