Володимира Мариновського переобрали на посаду голови Тернопільської федерації футболу України


Володимира Мариновського переобрали на посаду голови Тернопільської федерації футболу України


Наступних чотири роки головою Тернопільської федерації футболу України буде Володимир Мариновський.

Нового-старого керівника футбольного осередку обрали 1 лютого на сьомій звітно-виборній конференції обласної організації ФФУ.

95 делегатів, які взяли участь у її роботі, одноголосно підтримали Володимира Мариновського, котрий посаду голови обласної організації обіймав останніх 12 років. Інших кандидатур у визначений термін на вибори не надходило. Голосування відбувалось, за рішенням делегатів, у відкритому режимі.

Також не зазнав змін і виконком обласної федерації футболу. Першим заступником голови одноголосно знову було обрано Андрія Мотику. А заступником голови - виконавчим директором Олега Мамуся.

Нагадаємо, що окрім посади голови обласної федерації футболу, Володимир Мариновський є ще й віце-президентом Федерації футболу України.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (10)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Yurk0 (Тернопіль)
[quote datetime="03.02.2013 21:58" author="TRJ (Коломия)"] Стосовно минулого сезону чемпіонату області. Календар та кількість команд було остаточно визначено лише за день до змагань. Про якесь нормальне висвітлення в ЗМІ не йшло і мови. До речі, це одна із небагатьох ОФФ в Україні, яка досі (2013 рік на дворі) не має власного сайту. Бардак там повний. І керівником цього бардаку є цей поважний дядько, який продовжить свою роботу на посаді. [/quote] Погоджуюся. Але що говорити про чемпіонат області - склад учасників і календар цього сезону Другої ліги теж складався в останній момент.
Ответить
0
0
TRJ (Коломия)
[quote datetime="03.02.2013 21:46" author="Yurk0 (Тернопіль)"] На рахунок чемпіонату Тернопільської області.. 2010 рік - брали участь всього лише 8 команд! 2011 - 21 команда 2012 - 18 команд Тобто фактично в кожному районі є команда, яка грає на "область".. Станом на даний момент два професійні клуби, які представляють наше місто - займають 2 і 3 місце в групі А Другої ліги і є хороші шанси підвищитися у класі.. Тобто про занепад футболу в області просто смішно.. Я теж прекрасно пам\'ятаю часи виступів Ниви у Вищій лізі, але також я добре пам\'ятаю і останнє десятиліття перебування у болоті другої ліги, де був лише один приємний момент - 1 місце в групі А.. Про особисті якості Мариновського теж чув деякий негатив.. [/quote] Стосовно минулого сезону чемпіонату області. Календар та кількість команд було остаточно визначено лише за день до змагань. Про якесь нормальне висвітлення в ЗМІ не йшло і мови. До речі, це одна із небагатьох ОФФ в Україні, яка досі (2013 рік на дворі) не має власного сайту. Бардак там повний. І керівником цього бардаку є цей поважний дядько, який продовжить свою роботу на посаді.
Ответить
+1
0
Yurk0 (Тернопіль)
На рахунок чемпіонату Тернопільської області.. 2010 рік - брали участь всього лише 8 команд! 2011 - 21 команда 2012 - 18 команд Тобто фактично в кожному районі є команда, яка грає на "область".. Станом на даний момент два професійні клуби, які представляють наше місто - займають 2 і 3 місце в групі А Другої ліги і є хороші шанси підвищитися у класі.. Тобто про занепад футболу в області просто смішно.. Я теж прекрасно пам\'ятаю часи виступів Ниви у Вищій лізі, але також я добре пам\'ятаю і останнє десятиліття перебування у болоті другої ліги, де був лише один приємний момент - 1 місце в групі А.. Про особисті якості Мариновського теж чув деякий негатив..
Ответить
0
-1
Стороженко Іван (Київ)
[quote datetime="03.02.2013 17:42" author="Іван Вербицький (Київ)"] як людина, яка народилася і до 22-х років жила в Тернополі, можу не лише підписатися під вище сказаним, але й додати, що за цим діячем приховуються не лише футбольні грішки. Взагалі не відомо, якою логікою керувалися ті, хто пропихав в царі Конькова, коли ставили в заступники нинішньому президенту ФФУ керівника Федерації області, в якій футбол перебуває в найбільшому занепаді в державі в цілому [/quote] такими керувати легко та зручно.
Ответить
0
0
gdedkgde (Донецк)
20 век.
Ответить
0
0
Руслан72 (Днепропетровск)
Все, кто знает Мариновского, говорят, что это хамовитый тупой чиновник. В футболе - полнвй ноль. В области убил все футбольное. Можем сказать Конькову спасибо за такого "лидера"
Ответить
+4
0
Іван Вербицький (Київ)
як людина, яка народилася і до 22-х років жила в Тернополі, можу не лише підписатися під вище сказаним, але й додати, що за цим діячем приховуються не лише футбольні грішки. Взагалі не відомо, якою логікою керувалися ті, хто пропихав в царі Конькова, коли ставили в заступники нинішньому президенту ФФУ керівника Федерації області, в якій футбол перебуває в найбільшому занепаді в державі в цілому
Ответить
+1
-1
Іван Вербицький (Київ)
Ниву загнав... А що чемпіонат області торік міг не відбутися, бо команд не вистачало, то часом не президент обласної Федерації має відповідати?
Ответить
+2
0
hromik1973 (тернополь)
Загнав Ниву в 2-лігу і понтує!!!
Ответить
+3
0
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Яка визначна і доленосна подія для всього українського футболу!)))))
Ответить
+3
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...