Ян Масло: Значної кількості новачків нам точно не має сенсу залучати. 04-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
04.02.2013
понедельник
13:16
Ян Масло: Значної кількості новачків нам точно не має сенсу залучати
Рейтинг публикации

Словацький оборонець лучан підбиває підсумки перших зборів.

- Яне, що можете сказати в своє виправдання з приводу не надто вдалих результатів команди в контрольних матчах? Зрозуміло, що це не найголовніше на зборах, але все одно нищівні поразки в зустрічах із "Генчлербірлігі" та загребським "Динамо" привертають увагу…
- Ви маєте слушність, що це лише спаринги, а тому вимагати в кожному з них результату будь-якою ціною ніхто не буде. Ще й слід враховувати такі фактори, як нашу втому від тренувань. Безпосередньо до матчів ми підходили не дуже свіжими.

- Анатолій Дем’яненко так само не приділяв значної ваги результатам чи все ж висловлював претензії за підсумком розгромних поразок?- Для тренера найголовніше те, щоби футболісти тренувалися з пов­ною самовіддачею. Рахунок на табло вийде на перше місце вже тоді, коли поновиться чемпіонат.

- Збори - той час, коли награються різноманітні ігрові зв’язки. Розкажіть, із ким комфортніше почуваєтеся в центрі оборони: поруч із македонцем Ванче Шиковим чи українцем Олегом Шандруком?
- Це взагалі непринципово. З обома вже чимало пограв, а тому проблем із порозумінням не виникає.

- Торік для вас були перші зимові збори під орудою Дем’яненка та, загалом у "Волині". Розкажіть, чи помітили якісь відмінні моменти порівняно з підготовкою річної давнини?
- Нічого екстраординарного та нового не траплялося - усе те ж саме. Зрештою на першому зборі в першу чергу закладаємо фізику: чимало часу витрачаємо на пробіжки, займаємося в тренажерному залі. Другий етап, вочевидь, буде ще насиченіший спарингами та частіше "спілкуватимемося" з м’ячем.

- Наразі у "Волині" не з’явилося жодного новачка, що трохи дивує. Як вважаєте, команда потребує підсилення?
- Ну, це ви у тренера краще запитайте, але моя думка з цього приводу така: значної кількості новачків нам точно не має сенсу залучати, а ось кількох - цілком можливо.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com