Найстаршому футболісту в історії "Карпат" виповнилось 79 років. 05-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
05.02.2013
вторник
13:35
Найстаршому футболісту в історії "Карпат" виповнилось 79 років
Рейтинг публикации

Сьогодні, 5 лютого, свій 79-ий день народження зустрічає перший воротар та найстарший футболіст в історії "Карпат" Юрій Сусла.

Юрій Сусла народився в райцентрі Перечин на Закарпатті. Першим тренером був його двоюрідний брат Михайло Король та Бачі Дьйорфі. Потім тренували, вже як воротаря, Вейг, Сенгетовський, Товт. Почав кар’єру в команді "Червона Зірка" з Перечина (1952–1953 рр.). Упродовж сезону 1954 року спочатку грав за "Спартак" (Ужгород), а потім перейшов до команди Обласного будинку офіцерів (Львів). В сезоні 1957 року талановитого воротаря запросили до головного армійського клубу країни – моковського ЦСК МО (нині – ЦСКА), який тренував легендарний Григорій Федотов.

Перед сезоном 1963 перейшов до щойноствореного клубу "Карпати" (Львів)
і за 12 років, проведених в складі обох львівських клубів, вболівальники звикли до цього надійного воротаря зі сталевими нервами, як говорили про нього партнери.

У перші роки існування "Карпат" опікувалась клубом облпрофрада, керівники якої і запрошували нових тренерів, які часто змінювались. А ті у свою чергу привозили з собою гравців зі всього Союзу.

В складі "Карпат" Юрій Сусла грав у сезонах у 1963–1966 років і саме він захищав ворота "Зелено-білих" у першому офіційному матчі 21-го квітня 1963 року проти гомельського "Локомотива". Всього у чемпіонатах СРСР за чотири сезони в складі "Карпат" Юрій Сусла провів 72 матчі, в яких пропустив лише 58 голів.

У 1967 році "Карпати" очолив Євген Лемешко і він запропонував ветерану команди перейти працювати тренером в групу підготовки команди майстрів. Згодом Ернест Юст запросив Юрія Федоровича до головної команди "Карпат" і він разом з нею виборов у 1969 році Кубок СРСР, а наступного сезону і путівку до вищої ліги союзного чемпіонату.

З 1979 року Юрій Сусла майже 30 років працював в СДЮШОР "Карпати".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Карпаты"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com