"Карпати" вважають об'єднаний чемпіонат загрозою українському футболу

"Карпати" вважають об'єднаний чемпіонат загрозою українському футболу


Львівські "Карпати" не отримували запрошення до участі в переговорах про утворення Об’єднаного чемпіонату з Росією, повідомив "Львівському порталу" голова громадської організації "Завжди вірні" Тарас Павлів.

Нам таке запрошення не надходило і ми такого варіанту не розглядаємо однозначно. Ми як футбольний клуб себе в такому чемпіонаті не бачимо" - сказав він.

На думку Т.Павліва, такий чемпіонат є загрозою не лише для українського футболу, але й української держави.

"Ми це розглядаємо не тільки як загрозу українському футболу, а й державі в принципі. Бо зараз починаються такі політичні рухи – друга державна, Митний союз, спільний чесмпіонат, а потім зникне держава як така" - наголосив Т.Павлів.

Нагадаємо, 18 лютого в Москві заплановано проведення зустрічі представників команд української та російської прем`єр-ліг для обговорення ідеї створення Об`єднаного чемпіонату з футболу.

Раніше президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що створення такого чемпіонату "неможливе в принципі".

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
ФК Поділля (Sekesfehervar)
фашисти у вас в гадесі.А у Львові люди живуть.
Ответить
14
2
Вернуться к новостям
Комментарии 218
ФК Поділля (Sekesfehervar)
фашисти у вас в гадесі.А у Львові люди живуть.
Ответить
14
2
Defolio (Львів)
Попитайтесь у Мойші чи Авраама, вони все пояснять. Вони все знають. Їх у вас повно.
Ответить
5
2
Смолин (Кривой Рог)
[quote datetime="06.02.2013 17:16" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="06.02.2013 17:10" author="АдВоКаД (Харьков)"] Карорче так, одна страна один чемпионат. [/quote] Неувязочка...пример Великобритании. Одна страна- четыре чемпионата. [/quote] У них королевство,умник блин
Ответить
0
0
Смолин (Кривой Рог)
правильно это не только угроза чемпионату,они сначала футбол,потом весь спорт обьеденят,а потом опять союз сбацают,где народу украинскому место мало будет
Ответить
0
0
ivailav (Москва)
ну и нехай вважають, будут гонять на первенство города...
Ответить
0
2
Alex51 (Kiev)
Ну чтож, Карпаты и Волынь будут играть в чемп. Польши, Дуанбасс в чемп. СНГ, а укры сосать лапу. Все как всегда
Ответить
0
1
p.Orest (Lwiw)
[quote datetime="06.02.2013 15:04" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Во первых, мнение представителя некоей "общественно" группировки Т.Павлова не является "Официальной позицией", т.к. он не является официальным лицом. [/quote] По відношенню до КЛ - якраз і "является". Дещо пропустили в подіях свого нелюбимого клубу - погугліть - теж рішення нерядове . Але головне не в тому , а що - думка вболівальників нікого не цікавить ? На сайті вже висловлювалася думка - "вболівати не перестану , бо не можу ... , але я можу вболівати і біля телевізора/комп"ютера - а вони ней грають при порожніх трибунах!" Ну десь і я так ... Хоча вважаю і вболівальники мають сказати своє , і вагоме слово . А послідні акції засвідчили , що можемо !
Ответить
2
0
Днепр_75 (Днепропетровск)
Підтримую, Карпати!!! У нас свой чемпионат, своя страна, свой футбол и кто сказал, что он слабый. 4 клуба представляют страну в еврокубках. Это разве не достижение Украинского футбола. Кому то очень хочется столкнуть лбами Украинцев и это смотрю получается. Олигархи наши хотят бабла поднять, Россия Украину подмять.Все как всегда, история повторяется. Пора бы уже уроки извлекать, даже тем же олигархам, сегодня бабло,а завтра....Украине - Украинский чемпионат!!!России - Российский!!! И смотрим еврокубки!!!
Ответить
12
0
askarid (Донецк)
Карпаты,один из симпатичных клубов в УПЛ,с 90-х к ним не равнодушен!на многие матчи ходил ...жаль, если Вас там не будет...(((
Ответить
7
0
moderator
[quote datetime="06.02.2013 17:58" author="kotyara (Одесса)"] Отвечаю тем, кто пишет, что многие украинцы видят в России врага. Да нах.уй она всралась 100 раз, та Россия, если бы она свои длинные руки и горбатый нос не совала во все наши (да и не только наши) дела!!! [/quote] Заблокований п.4.1
Ответить
0
4
moderator
[quote datetime="06.02.2013 18:40" author="Андрюха-71 (Львів)"] Сьогодні расєя хоче якись надуманий ЧСНг.........завтра неодмінно схоче щоби наші діти йдучи в таку саму об\'єднану армію,охороняли таджицькі і афганські кордони. От де їхня мета !!!!! От де ціна "дешевого" газу і "братання" від сусідів....Ми мали вже досвід . Досить лізти до України газаєви ,путіни і всякі жириновькі .Вон!!!! [/quote] Попередження п.4.10
Ответить
0
4
Андрюха-71 (Львів)
Сьогодні расєя хоче якись надуманий ЧСНг.........завтра неодмінно схоче щоби наші діти йдучи в таку саму об\'єднану армію,охороняли таджицькі і афганські кордони. От де їхня мета !!!!! От де ціна "дешевого" газу і "братання" від сусідів....Ми мали вже досвід . Досить лізти до України газаєви ,путіни і всякі жириновькі .Вон!!!!
Ответить
10
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="06.02.2013 17:43" author="Stanislav_Karpaty (Кузнецовск)"] Наглота з (Харькава і Данецка) не розрізняють патріота від націоналіста! Їдьте в свою кохану Расею бо ви думаете що вона така хороша та пухнаста! а що путінскі загарбники вже через футбол хочуть підмяти Україну це зрозуміло кожній розумній Людині! [/quote]Ну естессно..если не русофоб - то поклонник Путина, это ж без вариантов. А понятие "патриот" дискредитировали именно националисты.
Ответить
1
8
kotyara (Одесса)
Отвечаю тем, кто пишет, что многие украинцы видят в России врага. Да нах.уй она всралась 100 раз, та Россия, если бы она свои длинные руки и горбатый нос не совала во все наши (да и не только наши) дела!!!
Ответить
10
0
Stanislav_Karpaty (Кузнецовск)
Наглота з (Харькава і Данецка) не розрізняють патріота від націоналіста! Їдьте в свою кохану Расею бо ви думаете що вона така хороша та пухнаста! а що путінскі загарбники вже через футбол хочуть підмяти Україну це зрозуміло кожній розумній Людині!
Ответить
8
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="06.02.2013 17:10" author="АдВоКаД (Харьков)"] Карорче так, одна страна один чемпионат. [/quote] Неувязочка...пример Великобритании. Одна страна- четыре чемпионата.
Ответить
0
8
АдВоКаД (Харьков)
Карорче так, одна страна один чемпионат.
Ответить
9
0
Hi-Tec (Днепр)
Поддерживаю полностью и безоговорочно. Для того, что ли, украинская лига 20 лет лбом стены прошибала до первой десятки, чтоб всё разрушить? Нема лурных. Это никаких денег не стоит.
Ответить
10
0
Dimonych (FCSD)
Все это быстро у дыма пройдет когда они увидят сколько Газпром будет им платить. Объединенный чемпионат более выгоден маленьким клубам. А Карпаты всегда искали где больше денег.
Ответить
0
10
АдВоКаД (Харьков)
Может быть. Но вот загвоздка в Карпатах может быть нехилая. Их же не выкинешь вообще из футбола. Но в высшей не дадут играть, а в первой....приедет во Львов российская команда, болелы. Уже потенциально опасная ситуация.
Ответить
2
0
Тиліпський Віктор (Львов)
НІ обєднаному чемпіонату! Геть Московію!
Ответить
14
0
Криштиану Роналдо (Kharkov)
Поживём увидим что там будет. В любом случае олигархов мало волнует позиция Карпат.
Ответить
1
3
alfonsoperes (Odessa)
Тут "организаторы" говорят о ЧСНГ, но все эти псевдоорганизаторов ни разу не упомянули ни белорусские клубы, ни грузинские, ни казахские, ни другие. Многие из стран СНГ играют весна-осень, т.е. опять нестыковка. Весь этот фарс не более чем политический ход, ведь один из идеологов Миллер = российский чиновник = российский политик, и все отсальные тоже путинчики. Весь сыр-бор только из-за украинского чемпионата, которые мозолит глаза руководящим российским чиновниками. Мне как одесситу интересна встреча с российскими и любими другими клубами только в рамках еврокубков. По душе свой чемпионат, а не придуманный. А те жители Севастополя, которым так нравится утопическая идея, поймите ваш ФК первый, кто не попадет в илюзорный чемпионт снг и тем более никогда не будет претендовать на попадание в еврокубки. Кому все это надо?
Ответить
11
0
Emperor71 (Чернигов)
Коли сам своє вважаєш гіршим ніж уж сусіда - це звичайно називають заздрістю. Що таке заздрість - це зазвичай неповноцінність розуму, нездатність навести лад у самого себе. Ця "об"єднана ахінея"-те саме, що з двох роздільних квартир зробити комуналку, а потім сваритися кому в с...р(єврокубки")іти. Важко вам буде не напудити у штани, "товарищи".
Ответить
8
0
Вавилон (Львов)
Не можливо двічі увійти в одну і ту саму ріку... або перефразовуючи одного політика скажу так: "Хто не жалкує за спільним сильним чемпіонатом - у того немає серця, хто бажає його відродження - у того немає розуму!"
Ответить
11
0
ІгорОК (Ukraine)
Можливість грати з сильнішими є в ЛЧ і ЛЄ,для цього були створені ці турніри. А свій чемпіонат має переваги над іншими тому що він СВІЙ
Ответить
10
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="06.02.2013 14:02" author="Petrovich.UA (Kyiv)"] я хочу подякувати Львову і зокрема Павліву за те що першими офіційно висловили позицію клубу щодо абсурдності ідеї об\'єднаного чемпіонату [/quote] Во первых, мнение представителя некоей "общественно" группировки Т.Павлова не является "Официальной позицией", т.к. он не является официальным лицом. Во вторых, достаточно забавен сам подход. Как у классика "-А я вот взяток не беру! — Так Вам никто и не даёт! " Ну а про привычную патетику о угрозе независимости Украины, льющуюся из Лемберга (!) ....даже говорить не хочется..
Ответить
0
13
Petrovich.UA (Kyiv)
Щоб тут не писали деякі південно-східні ПРатріоти, особисто я хочу подякувати Львову і зокрема Павліву за те що першими офіційно висловили позицію клубу щодо абсурдності ідеї об\'єднаного чемпіонату (питання запрошення чи не запрошення тут не головне). Дану позицію підтримую на 100% і сподіваюся що таких людей в Україні переважна більшість. Цікаво скільки часу жуватимуть соплі решта клубів перш ніж виберуть між думкою вболівальників, зрадою національного чемпіонату і фінансовою стороною якою манять правонаступники Золотої Орди...
Ответить
15
1
Парус2 (Днепропетровск)
всё ИМХО
Ответить
0
0
moderator
bone (Киев) 06.02.2013 12:37 S.K. (Харьков) 06.02.2013 12:42 Заблоковані.
Ответить
2
0
Старпомъ (Севастополь)
Вопрос , а Металисту прислали ? Или Лозанна форевер ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ответить
1
1
Парус2 (Днепропетровск)
та тут что-то странное происходит, вроде как в один день должны были всем(кого они считают нужным) прислать "письма счастья", а что мы видим? либо все и получили и сейчас президенты клубов по тихому решают что делать, либо это цирк какой-то, вначале Черноморцу, через неделю Заре, Карпатам возможно из-за Лозанны не прислали, но там так же замешан Металлист, что и МХ не будет?, а с Лозанной эта история может длиться ещё очень долго, а поскольку ФИФА против ЧСНГ а без МХ в ЧСНГ это как то странно(мягко говоря) будет выглядеть, вот и могут надуманно затягивать процесс с Лозанной, что в их руках козырь по отношению к ЧСНГ П.С. бред, чушь и т.д.
Ответить
0
0
Старпомъ (Севастополь)
Может этот психоз с чемпомснг направит руководство УПЛ на решение наболевших вопросов в лиге , да и вообще в украинском футболе , ну типа " одноклассники" , работа с судьями , стимулирование третьей стороной , договор ныне игры и прочее .....Хотя вряд ли ..........
Ответить
1
1
djroman (Луцьк)
Ще раз для особливих, в кого обмін речовин ,особливо в голові, уповільнений: - УКРАЇНІ - український чемпіонат. Польщі-Польський. Росії-російський. А на рахунок колгоспної команди,- не всі зразу грандами стають і не факт що гранд не може розложитись в дворову команду.
Ответить
12
0
Пиратия (Украина)
[quote datetime="06.02.2013 12:41" author="SkroM (Doneck)"] Ух разбушевались западенцы) Угроза независимости, Украину пытаются поставить на колени.... [/quote] Чем украинский патриот отличается от украинского националиста патриот любит свою страну, а украинский националист ненавидит Россию И футбол здесь не причем, интересно что бы они сказали если бы допустим предложили объединится с поляками, характерный пример с Тузлой сколько крика было, ну да там же москали, а когда потеряли и это в мирное время акваторию острова Змеиный - тишина, ну да там же румыны, так и здесь
Ответить
1
11
ёшкин кот (Киев)
Загрозою??? Ну и месите национальный гордый чемпионат с такими же как и вы колхозными командами - Таврия, Ворскла, Ильичёвец, Говерла............ Будет как в Великобритании с "гордыми" шотландцами, который играют в четыре круга друг с другом, один другому уже надоели, нормальных клубов нет, прогресса нет, нормальных игроков - мизер.
Ответить
2
15
S.K. (Харьков)
Я думаю, в Объединённой Премьер-лиге галичине нечего делать - не тот уровень да фашистской вони много.
Ответить
2
16
djroman (Луцьк)
Яке об\'єднання, ви що в ж,,у змерзли, на х потрібно Україні їхній газмясовський чемпіонат.Хай москалі з чемпіонатом монголії та китаю обєднаються, чого до нас примахались.Представники донецького регіону та криму напишіть заяви, щоб ваші клуби не виступали в Україні, а виступали в расийськам чемпианаце...І б,я, не крутіть яйця нормальним українця!!. Малороси рухані.
Ответить
13
0
S.K. (Харьков)
пох.уй, что там "вважають" Калпаты
Ответить
2
16
SkroM (Doneck)
Ух разбушевались западенцы) Угроза независимости, Украину пытаются поставить на колени.... Когда вы уже нажрётесь своей политики. Всё это фарс с самого начала был с этим чемпом СНГ, это и дураку ясно, но как говорится - если на западе не обос...ь Россию, то день пропал))) И не надо мне тут рассказывать что я не патриот или не люблю Украину! ЛЮБИТЬ УКРАИНУ не значит лепить вечного врага себе номер один. А что до позиции Карпат, я вообще не пойму этого послания. Ну раз вас не звали, так че вы кипишуете? Если какой то клуб захочет играть в СНГ( хотя я в это не верю), никто не сможет ему запретить. И наплевать будет на вашу позицию. Так что ни к селу, ни к городу это послание.
Ответить
0
15
bone (Киев)
ВІД САМОГО ПОЧАТКУ - ЦЕ ПОЛІТИЧНА ПРОВОКАЦІЯ ХТО НЕ РОЗУМІЄ - ЙДЕ ДО ВОВИ ПУКІНА І ПИТАЄ ЙОГО ПРО ВСЕ ОСОБИСТО
Ответить
10
1
Тимашов Артём
Негоже проводить объединненый чемпионат, Шахтёру до звёздочки осталось то пара-тройка лет
Ответить
3
0
kotyara (Одесса)
Полностью поддерживаю позицию "Карпат"! Более того, считаю, что надо написать письмо в УЕФА и ФИФА от имени украинских болельщиков о том, что футбольные функционеры России производят действия, угрожающие существованию независимого чемпионата независимой страны. И попросить обратить внимание на эти действия и, как вариант, предупредить РФС о том, что в случае продолжения таких действий Россия будет снята с соревнований под эгидой УЕФА и ФИФА.
Ответить
11
1
Парус2 (Днепропетровск)
представляю лицо газзаева когда ему скажут что из-за его ЧСНГ Россия исключена из УЕФА, ха, тогда его порвут буквально
Ответить
7
0
viajador (Lutsk)
[quote datetime="06.02.2013 12:03" author="Коврига Коля (Одесса)"] заблокирован [/quote] Довякался.
Ответить
5
1
moderator
Коврига Коля (Одесса) 06.02.2013 11:40 fanatkarpat (Львов) 06.02.2013 11:53 Заблоковані. Переконливе прохання до всіх форумчан дотримуватися Правил спілкування на форумі !
Ответить
3
0
viajador (Lutsk)
[quote datetime="06.02.2013 08:25" author="сева севастополь (город-герой)"] ты че,у нас за три дня до игры билетов нет и это в 1 лиге [/quote] То куди пнешся зi свеiм 5-тисячником???
Ответить
4
0
Коврига Коля (Одесса)
Их не пригласили вот и бесятся бандеры
Ответить
1
12
fanatkarpat (Львов)
слышь, моряк спечкибряк, Карпатам приглашение в чемп снг даром не нужен
Ответить
8
0
Коврига Коля (Одесса)
Будет приглашение ваши руководители клуба в Москву поедут вас спрашивть не будут
 
1
7
DK_1985 (Київ)
hunter6959 (Донецк) не в грошах щастя...
Ответить
7
0
hunter6959 (Донецк)
Да Карпаты и приглашать никто не стал))))))))У них денег нет и до Севастополя долететь а в Россию летать и впомине))Да и там они выше 16-го места и не поднялись бы никогда)))!Вот и клокочут!))
Ответить
1
14
сева севастополь (город-герой)
"Заря" получила приглашение на заседание по вопросу создания чемпионата СНГ
Ответить
4
5
vickov (Днепр)
Чемпионат СНГ не хочу, а вот матч Карпат с какой-то российской командой посмотрел бы с удовольствием.
Ответить
12
0
djroman (Луцьк)
Буде в лізі чемпіонів чи європи то побачиш..
Ответить
4
1
viajador (Lutsk)
[quote datetime="06.02.2013 05:01" author="Пиратия (Севастополь)"] Утопия это когда чемпионат коллективов физкультуры а всё к этому идет, сейчас стадионы пустые, а что будет когда ПЛ потеряет свой уровень, когда действительно останутся от силы 7 коллективов, будем добавлять Ахтырками или лучше всё таки Зенитами, и кто сказал что нам квоты урежут в Европе, наборот, очень даже привлекательно если будет 18 команд и 12 мест в Европе, а Карпатам можно только посочувствовать, с болельщиками надо работать, а то потом удивляются портретами террористов и свастикой на трибунах Европарламент по этому поводу уже высказался, а мы часть Европы как и Россия Поэтому маете то шо маете [/quote] Вуйко, те що ти пишеш це не просто утопiя, це марення хрона. Вчора була офiцiйна iнформацiя вiд УЕФА, що в Украiнi вiдвiдуванiсть зросла на 23%. Украiна за рейтингом коефiцiентiв випереджуе Росiю з ii газпромами та лукойлами.
Ответить
8
2
viajador (Lutsk)
Файно опустили Дима, який наче висловлював зацiкавленiсть в ганебному чемпi СНД. А що тре було чекати?
Ответить
1
6
Анатолій , м.Львів (Львів)
І тільки для АЛЬКОРА З міста Кіровоград Придумає ГАЗПРОМа Новий чемпіонат
Ответить
6
3
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="06.02.2013 00:31" author="SkroM (Doneck)"] Так раз не приглашали, зачем отказываетесь? Все равно никто не берёт? Внимание лишь бы к себе привлечь:? Да и политику как всегда сюда вяжут "Россия - враг, всегда и везде угрожает украинской демократии и государственности". Чесслово, надоели уже. Дайте пожить спокойно без политики хоть в футболле [/quote] Вот как раз усатый и ему подобные вяжут сюда политику. По их словам, те 9 команд которые попадут в вышку очснг опредилятся по итогам сезона 2013-14. Так какого милого рассылать приглашения зарание, я понимаю пригласить первую 4ку. а остальные.
Ответить
7
0
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.02.2013 23:17" author="Defolio (Львів)"] ці руки нічого ніколи не крали, бо вони мої! На відміну від вашого дивного запитання, у мене теж до вас дивне запитання. А ваші руки чисті? [/quote] А о чьих же руках Вы говорили? И почему Вы считаете эти руки "брудними"? У Вас есть какие-то факты?
Ответить
2
4
Defolio (Львів)
Факти , докази, аргументи ?! А вони хіба діють? В наших судах навіть на таке не звертають уваги, а ви хочете , щоб я вам факти дав. Подумайте логічно, чистими руками багато не на заробляєш.Вчителі, лікарі, пенсіонери живуть у нас на широку ногу? Думаю, навіть близько ні. А от ті всі мільйонери, мільярдери, звідки то все? Невже чистими руками зароблено? Хіба діти і наївні люди так можуть думати, що в них чисті руки sароблено все до останньої копієчки чесно. А в кого вони брудні....,а хіба на це питання потрібно відповідати? Для кого весь цей бенкет та цирк з тим чемпіонатом? Для мене, для вас? Чи для багатіньких дядечок та тьотечок, які жиром запливають від роскоші та від неф делать видумують що їм заманеться!
Ответить
5
0
SkroM (Doneck)
Так раз не приглашали, зачем отказываетесь? Все равно никто не берёт? Внимание лишь бы к себе привлечь:? Да и политику как всегда сюда вяжут "Россия - враг, всегда и везде угрожает украинской демократии и государственности". Чесслово, надоели уже. Дайте пожить спокойно без политики хоть в футболле
Ответить
3
10
olehr (Львів)
Якщо хтось хоче обєднатись, не має проблем. Як назвуть цей чемпіонат теж їх справи і де будуть грати їх чемпіони теж хай собі думають. Український і російський чемпіонати залишуться. В нас буде новий чемпіон - наприклад Дніпро і буде грати в лізі чемпіонів, як буде грати не важливо, але ми будемо за нього вболівати. Росіяни будуть вболівати за свого чемпіона і усі проблеми :)
Ответить
8
0
Сергій Панкратко (Київ)
[quote datetime="05.02.2013 23:30" author="Azovets (Мариуполь)"] Было бы здорово, если б на эту всю кухню ФИФА и УЕФА пригрозили какой-нибудь санкцией. [/quote] этим все и закончится.
Ответить
5
1
Defolio (Львів)
На оці всі події навколо чемпіонату СНД можна відповісти зарядом Карпат "Зелено-білі" наші прапори!!! Хто за хоче(кому цікаво) знайде і прочитає весь заряд. Думаю всі львівські вболівальники мене зрозуміли)))
Ответить
8
1
moderator
[quote datetime="05.02.2013 23:24" author="ihor182 (Львів)"] і на заверщення: нах цей ОЧФ!!! [/quote] попередження п.4.9
Ответить
4
2
moderator
[quote datetime="05.02.2013 23:04" author="Tai56 (Odessa)"] Может быть кто-то объяснит, что это за команда такая "Карпаты", в каком месте находится, и почему сию дешевку кто-то должен приглашать? Этак договориться можно, что рогатый Люмберг городом стал, а фашисты человеческое лицо приобрели. [/quote] заблокований п.4.3
Ответить
12
2
Azovets (Мариуполь)
Было бы здорово, если б на эту всю кухню ФИФА и УЕФА пригрозили какой-нибудь санкцией.
Ответить
8
0
Defolio (Львів)
Євреї, себе обєднуйте, а наш чемпіонат не рухайте!!!
Ответить
9
1
ihor182 (Львів)
Карпати не запросили - прекрасно. було б гірше, якби запросили, і вони погодилися. я б тоді не зрозумів керівництво. для тих, хто говорить що команда слабка: від 7 місця її відділяє 4 очка. там така щільність в другій половині турнірної таблиці, що одна перемога може підняти на декілька позицій вверх. і на заверщення: нах цей ОЧФ!!!
Ответить
10
1
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.02.2013 23:01" author="Defolio (Львів)"] Сьогодні чемпіонат продамо, а завтра Батьківщину? Скажемо, ні СНіДівським чемпіонатам!!! Геть свої брудні руки від незалежного українського футбольного чемпіонату!!!! Обєднуйтесь з Китаєм! Та їдьте на виїзди в Тяньцзінь‎ та Ляопін. [/quote] А на свои руки если посмотреть? Ничего там не видно? Я просто интересуюсь.
Ответить
2
7
Defolio (Львів)
ці руки нічого ніколи не крали, бо вони мої! На відміну від вашого дивного запитання, у мене теж до вас дивне запитання. А ваші руки чисті?
Ответить
3
1
Defolio (Львів)
Сьогодні чемпіонат продамо, а завтра Батьківщину? Скажемо, ні СНіДівським чемпіонатам!!! Геть свої брудні руки від незалежного українського футбольного чемпіонату!!!! Обєднуйтесь з Китаєм! Та їдьте на виїзди в Тяньцзінь‎ та Ляопін.
Ответить
7
2
Defolio (Львів)
І добре зробили , що не прислали того запрошення. Бо якби прислали, то це означало б знущання над нами, над українцями зі Львова, так як це було 9 травня поза минулого року, коли до нас приїхали провокатори з червоними тряпками. Вважаю, що всім потрібно ігнорувати ідею створення такого чемпіонату. Не думаю, що багато хто з власників клубів УПЛ захоче , щоб його команда їхала грати в чужий чемпіонат. А якщо захоче, то більшість вболівальників будуть проти, а це великий удар по репутації клубу та його власника. Немає вболівальника - немає клубу! Арсенал (виняток тимчасовий). Ну хто, скажіть захоче грати в цьому чемпіонаті? Шахтар,Чорноморець,Металург Д і все? Ну то хай попробують своєї сили, побачимо , що з того вийде.
Ответить
10
2
Delle Gucce (Біла Церква)
Мої вітання Карпатам!!
Ответить
11
1
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.02.2013 22:12" author="ФК Поділля (Sekesfehervar)"] тільки москалі батьківщиною торгують [/quote] Ой ли?
Ответить
4
5
ФК Поділля (Sekesfehervar)
Хоча твої вірші alkor мені подобаються,але ж правда коле очі тобі москалику? Отож!
Ответить
6
3
kotagem (харкiв)
хуже всего то что даже после сходняка в газканторе,если наши скажут НЕТ.эти ведь гниды всё ровно не отцепятся,а будут продолжать царапать мозжечок.
Ответить
8
2
Фанат Українського Футболу (Київ)
Не будуть, бо ми до УЄФА скаргу подамо на агресора! І тоді УЄФА їм одне місце так поцарапає, що контртенором волати будуть на увесь світ! До речі, ГЕНІАЛЬНА ІДЕЯ!!!!!!!!!!!!! ІДЕЯЯЯЯЯЯЯ!!!! ЕВРІКАААААААААА!!!!! Аж пальці затремтіли!!! Суть ідеї (буквально ось зараз вона прийшла!!!) - треба щоб НАВІТЬ 1, або 2-3 УКРАЇНСЬКИХ КЛУБИ НАДІСЛАЛИ СКАРГУ НА ЗАЗІХАННЯ МОСКВИ ДО УЄФА!!!! ЗАВЖДИ ВІРНІ - ЛОВІТЬ МОМЕНТ БРАТИКИ!!!! ))
Ответить
7
3
Парус2 (Днепропетровск)
клубы (президенты) врядли это сделают(бизнес и всё такое), тут бы письмо от болельщиков нацарапать, между прочим болельщики бы и в России по подписывались, на их сайтах как и у нас, основная масса против этого
 
8
1
Парус2 (Днепропетровск)
или каждому болельщику по письму отправить, так думаю даже лучше, завалить их письмами, не получиться открутиться и придеться учитывать и это, та я уверен что и сайт мониторят, пусть не УЕФА но наши функционеры так точно имхо
 
5
1
moderator
З.а.х.і.д (Івано-Франківськ) 05.02.2013 19:50 Донецк 36 (ДОНЕЦК) 05.02.2013 20:11 Заблоковані.
Ответить
5
1
tkach73 (Київ)
[quote datetime="05.02.2013 20:11" author="Донецк 36 (ДОНЕЦК)"] Ты ему не указуй если бы не СССР не было бы Крыма в Украине да и вас с Буковиной и Закарпатьем тоже !!!Вы в стране главные провокаторы и подстрекатели ! [/quote] ЦЕ ФУТБОЛЬНИЙ САЙТ, якщо ти забувся. А про крим, і срср - до Шустера в студію.
Ответить
10
2
Андрюха-71 (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 20:54" author="Smooth da Hustler (Львів)"] [quote datetime="05.02.2013 20:43" author="ахара (Донецк)"] ну в чем хоть вопрос ? я честно не пойму? [/quote] Вопрос вот в чем - Если с Шахтером(его гл.спонсором) случится форс-мажор и спортивные показатели снизятся. Шахтер займет например 12м, будите ли Вы за обединенный чемпионат. Я так понял Андрюха-71 это хотел сказать. [/quote] Так, іменно це я і мав на увазі ) Думаю тоді всі відразу стануть кричати що москва погана )))
Ответить
6
2
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 21:05" author="ахара (Донецк)"] Я лично буду болеть при любом раскладе! любого на этом форуме не спросят хотим мы или нет, все решат большие деньги олигархов! [/quote] Ты всеровно на вопрос не ответил. Хотя вопрос не мой, потому и на том спасибо. Искренне, удачи в ЛЧ.
Ответить
1
3
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 20:51" author="Shahter2012 (Донецк)"] Вот и пойми вас,то вы прямо из себя выходили не хотели в этот чемпионат.Теперь вы вдруг обиделись.Мне до одного места пригласят Шахтер туда или не пригласят.Всеравно я за Шахтер буду болеть всегда ,везде и при любых оьстоятельствах. [/quote] Я чего-то непонял, я комментариев с обидами не писал. Я рад что не пригласили, ибо это в очередной раз доказывает что это политика. А не попытка сделать чемпионат(ы) сильней. Даже по дискусии на сайте видно чего они этой идеей добиваются.
Ответить
6
2
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 20:43" author="ахара (Донецк)"] ну в чем хоть вопрос ? я честно не пойму? [/quote] Вопрос вот в чем - Если с Шахтером(его гл.спонсором) случится форс-мажор и спортивные показатели снизятся. Шахтер займет например 12м, будите ли Вы за обединенный чемпионат. Я так понял Андрюха-71 это хотел сказать.
Ответить
5
2
ахара (Донецк)
Я лично буду болеть при любом раскладе! любого на этом форуме не спросят хотим мы или нет, все решат большие деньги олигархов!
Ответить
1
7
Андрюха-71 (Львів)
Питання до донецьких і решта "прихильників" антидержавної ідеї під назвою ЧСНг: " а якщо через 1,5 року ахмєтов обанкротиться і ваш Шахтьор буде на 10-13 му місці, тоді ви будете так само всіма руками і ногами за цей брєд під назвою ОЧСНг????...ну всяке ж в житті буває....от обанкротиться ваш "спонсор" чи ще щось з ним станеться.....а ?
Ответить
12
5
ахара (Донецк)
ну в чем хоть вопрос ? я честно не пойму? футбол есть футбол,есть падения и взлеты,где бы не играла команда и на каком бы месте она не была ЕСЛИ ТЫ БОЛЕЛЬЩИК И ЛЮБИШЬ СВОЙ КЛУБ то ты всегда его будешь потдерживать! разве нет?
Ответить
2
9
Андрюха-71 (Львів)
я то буду підтримувати свій клуб по-любому всюди і завжди , але не буду ніколи підтримувати навязчиві ,шовіністскі ідеї від совєтскіх дєлків-невдах типу газаєва і їхніх "папаш"-царків типу міллєро-путіних з газпрому.
 
8
3
Парус2 (Днепропетровск)
власть поменяется и обанкротиться, как минимум существенно попустится, там и без команды проблем подкинут
Ответить
6
3
ахара (Донецк)
Может дело только в том что вы боитесь встретится с сильными клубами Россий,а то не дай бог москалям проиграеть,айяйяй
Ответить
4
10
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
14е место а у кого они способны выиграть вообще ?
 
0
15
Bigun (Львів)
Хороша новина як для "Карпат" так і для російських клубів ( ну може за виключенням "Зеніту"). Бо я , холєра, не уявляю шо б то було тут ну , наприклад, з фанатами "Спартака" ))))
Ответить
13
3
antin-ag (Киев)
Чет я не пойму, а чего это Карпаты списали уже? Дед Газай же ясно сказал, что если и обьеденят то только после чемпионата 2013/2014 гг. А это не хухры мухры а через 1.5 года. До того времени уверен,что Карпаты окрепнут и будут занимать не последнее место в 9-ке. Плюс ввиду того, что уже сейчас идут разговоры про исчезновение клубов ПЛУ, то через 1.5 года может быть все что угодно.
Ответить
8
2
kvantum2000 (Львів)
P.S. і доречі від цього об"єднаного чемпіонату програє збірна України, бо клуби які не попадуть у цю групи сутєво втратять у прибутакх (впаде відвідуванність, трансляції малобюджетні, трансфери на кілька нулів впадуть) почнуть закриватися, відповідно і дитячих футбольних шкіл не буде і т.д. і на останок,був присутнім на матчі ФК "Львів"-Шахтар 20.07.08р. коли львів"яни перемогли 2:0, о це був драйв, який можна лише порівняти коли Карпати зрівняли рахунок з Галатасараєм 1:1, так ФК "львів" вже не існує і тому ймовірність таких відчутів зменшилася у двічі, от за те і любимо футбол, звісно тоді донеччанам було неприємно, але як Львів вболівав за Шахтар коли він виграв кубок УЄФА.а при комуналці ці відчуття теж будуть притуплені!!!
Ответить
7
1
ivst (kharkov)
да уж, Чехия, Словакия, Польша, Болгария... похвастаться силой своих чемпионатов не могут, как и наличием мощного отряда представителей в списках Форбс, зато уровень жизни существенно отличается от нашего, и ещё неизвестно, что лучше
Ответить
7
2
tavr91 (Симферополь)
как в анекдоте, спросил мужик время у соседа по купе, а тот отвернулся на бок и спать, утром проснулся говорит мужику пол восьмого мол, а тот чего вчера-то не сказал, да ты понимаешь, сказал бы пошел разговор, выпили бы, выяснилось что у меня дочка есть, а там бы еще с ней и познакомился бы ты, ну и чего плохого в этом, а на хрена мне зять то без часов, так и эти обчемп это уже конец державе, да вы поймите миром правят бабки и начхать им на все национальности вместе взятые
Ответить
5
4
kolia26@ (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 19:34" author="Shakhtersci (Донецк)"] Во-первых, большинство европейских чемпионатов не являются стабильными. Во вторых, результаты в ЛЕ постепенно улучшаются. В ЛЕ 2009 - 2010 ни один польский клуб не прошел в групповой этап. Лех в 4-ом квалификационном раунде уступил Брюгге. В сезон 2010-2011 Лех не только вышел в группу, но и в 1/16, где уступил Браге. В сезоне 2011-2012 уже Висла и Легия вышли в 1/16, где уступили соответственно Стандарду и Спортингу. В этом сезоне, правда, польские клубы снова не попали в групповой этап, но в 4-м квалификационном раунде Шленск проиграл Ганноверу, а Легия минимально уступила Русенборгу. [/quote] Хочеш мені розказати про польський чемпіонат?Про чемпіонат який я через близкість до кордону,мав змогу дивитись ще 20 років тому по ТБ.У той час коли Українську вищу лігу транслювали тільки матчі ДК і в основному в запису.Нє друже,ти мене нічим не здивуєш.Останій раз польська команда грала в групі ЛЧ 20 років тому.Зараз же,коли Платіні спростив кваліфікацію для чемпіонів країн такі як польша,вони не можуть пройти навіть команд з кіпру.Їх рівень апріорі не може рости,час від часу будуть вистрілювати подібні Лехи і Легії,а вже після таких вистрелів їх моментом розбирають на запчастини європейські клуби.З того Леха,який возив Юве і МС,вже нікого залишилось,те ж саме і з Віслою.
Ответить
6
4
kvantum2000 (Львів)
Для чого писати образи, якщо можна тверезо пмислити... насамперед з України в цьому чемпіонаті будуть грати команд 5-6, решта просто непопадуть і наскільки буде приємно таким містам як Полтава, Сімферополь, Одеса, Луцьк та інші не бачити в себе Динамо,Шахтар, Дніпро чи Метал звісно це неприємно... далі таким командам як Таврія, Чорноморець, Волинь не бачити Євро кубків взагалі і не фікт, що і Дніпро чи Метал попадуть на Євро арену...далі - В Ангілі -20 команд є відверті аутсайдери і п"ятірка виражених лідерів, Іспанія -20 команд, та сама ситуація тільки лідерів два і час від часу попадає третя виняткова комманда, Німеччина, чемпіон зрозумілий і аутсайдери на виліт теж, так ось ніхто і навіть не думає там про об"єднання!!! чому, бо там думають більше про людей, а в нас про унітаз...
Ответить
15
2
sistema (Харьков)
+100%
Ответить
6
1
Парус2 (Днепропетровск)
http://www.youtube.com/watch?v=9GGxLQUTsBw
Ответить
6
2
oleg_lutsk (Луцк)
ой страшно
Ответить
7
2
moderator
[quote datetime="05.02.2013 19:21" author="oleg_lutsk (Луцк)"] модеры, забаньте модера шо банить всіх)))) [/quote] попередження п.4.8
Ответить
2
11
oleg_lutsk (Луцк)
модеры, забаньте модера шо банить всіх))))
Ответить
12
2
kolia26@ (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 19:07" author="moderator"] [quote datetime="05.02.2013 19:05" author="kolia26@ (Львів)"] Модератор,забанили-молодці,а провокативний пост не потрібно видаляти? [/quote] читайте правила, в яких саме випавдках модератор видаляє повідомлення - http://www.ua-football.com/forum/rules [/quote] Раздел 8. Дополнительные и заключительные положения Администрация сайта оставляет за собой право в спорных ситуациях действовать на свое усмотрение.
Ответить
5
1
Ковыль (Хомутовская степь)
Карпаты - это польский чемпионат.
Ответить
4
15
фиksa (lviv)
Гаразд а що далі? Карпати і Волинь в Польщу. Закарпаття до мадярів. Хтось у Росію а хто в Україні залишиться. Не потрібно крайнощів маемо свій конкурентний чемп і тримаемось за нього.
Ответить
13
3
Парус2 (Днепропетровск)
так без паники, никто никуда не идёт, мы как были от Ужгорода до Луганска УПЛ так и останемся, на это не нужно вестись
 
10
1
moderator
[quote datetime="05.02.2013 19:05" author="kolia26@ (Львів)"] Модератор,забанили-молодці,а провокативний пост не потрібно видаляти? [/quote] читайте правила, в яких саме випавдках модератор видаляє повідомлення - http://www.ua-football.com/forum/rules
Ответить
2
5
kolia26@ (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 19:05" author="Shakhtersci (Донецк)"] Просто умиляют мнения некоторых болельщиков. Просто чемпионат Польши не такой легкий как кажется, он тоже прогрессируют, команды в ЛЕ начали стабильно играть [/quote] раз на три роки це по твоєму стабільно?
Ответить
9
0
Shakhtersci (Донецк)
Во-первых, большинство европейских чемпионатов не являются стабильными. Во вторых, результаты в ЛЕ постепенно улучшаются. В ЛЕ 2009 - 2010 ни один польский клуб не прошел в групповой этап. Лех в 4-ом квалификационном раунде уступил Брюгге. В сезон 2010-2011 Лех не только вышел в группу, но и в 1/16, где уступил Браге. В сезоне 2011-2012 уже Висла и Легия вышли в 1/16, где уступили соответственно Стандарду и Спортингу. В этом сезоне, правда, польские клубы снова не попали в групповой этап, но в 4-м квалификационном раунде Шленск проиграл Ганноверу, а Легия минимально уступила Русенборгу.
Ответить
2
7
kolia26@ (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 19:01" author="moderator"] [quote datetime="05.02.2013 18:58" author="Мичман (Вінниця)"] Бабак козророгий, не бухти [/quote] заблокований п.4.13 [/quote] Модератор,забанили-молодці,а провокативний пост не потрібно видаляти?
Ответить
7
3
moderator
[quote datetime="05.02.2013 19:01" author="M&M (Lviv)"] за що???))))) [/quote] попередження п.4.8
Ответить
2
8
M&M (Lviv)
[quote datetime="05.02.2013 19:00" author="moderator"] [quote datetime="05.02.2013 18:56" author="Smooth da Hustler (Львів)"] Че злой такой, зарплату давно не выдают ? [/quote] попередження. [/quote] за що???)))))
Ответить
9
4
moderator
[quote datetime="05.02.2013 18:58" author="Мичман (Вінниця)"] Бабак козророгий, не бухти [/quote] заблокований п.4.13
Ответить
4
7
moderator
[quote datetime="05.02.2013 18:56" author="Smooth da Hustler (Львів)"] Че злой такой, зарплату давно не выдают ? [/quote] попередження.
Ответить
1
13
Portos (Симферополь)
Напомнило анекдот о "Неуловимом Джо"...
Ответить
1
9
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 18:55" author="Shakhtersci (Донецк)"] Карпаты в ЛЧ? Да ваш клуб даже в чемпе Польши будет бороться за выживание. Желаю вам туда заявиться, попробовать. ) [/quote] Че злой такой, зарплату давно не выдают ?
Ответить
10
4
Shakhtersci (Донецк)
Просто умиляют мнения некоторых болельщиков. Просто чемпионат Польши не такой легкий как кажется, он тоже прогрессируют, команды в ЛЕ начали стабильно играть
Ответить
0
12
vitalycos (Lviv)
[quote datetime="05.02.2013 18:54" author="Smooth da Hustler (Львів)"] [quote datetime="05.02.2013 18:50" author="vitalycos (Lviv)"] всім зрозуміло, що це все пусті розмови пса і грошових москальських мішків...Карпати спокійно перейдуть в чемп Польщі і будемо грати в ЛЧ... [/quote] Ніхто нікуди неперейде, поговорять, розведуть чуток і на тому буде кінець. [/quote] та зрозуиіло це)
Ответить
5
1
vitalycos (Lviv)
[quote datetime="05.02.2013 18:55" author="Shakhtersci (Донецк)"] Карпаты в ЛЧ? Да ваш клуб даже в чемпе Польши будет бороться за выживание. Желаю вам туда заявиться, попробовать. ) [/quote] чемп Польщі це рівень першої ліги...ніякі літні Карпати розгромлювали їхнього чемпіона і срібного призера
Ответить
9
2
vitalycos (Lviv)
[quote datetime="05.02.2013 18:52" author="ахара (Донецк)"] Выйти в ЛЧ это еще половина! Нужно там еще и играть! [/quote] але ж все одно будемо грати...звичайно для всіх є краще боротись за ЛЄ в Україні ніж виходити в ЛЧ з Польщі....а до речі збірної України тоже не буде?)))
Ответить
9
3
Shakhtersci (Донецк)
Чего ее не будет? Каждая национальная федерация имеет сборную. Об объединении федераций речь ведь никогда не шла.
Ответить
1
14
Криміналіст (Львів)
При створенні цього так званого чемпіонаті клуби які туди ввійдуть будуть автоматично виключені з УЄФА та ФІФА. Про збірні я не знаю. І нікуди Карпати переходити не будуть. При будь-яких обставинах буде існувати незалежний чемпіонат України
 
14
3
Smooth da Hustler (Львів)
Я про обєднанний чемп.
Ответить
3
3
Борменталь Доктор (Одесса)
Радовались бы , что не получили .
Ответить
4
4
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 18:50" author="vitalycos (Lviv)"] всім зрозуміло, що це все пусті розмови пса і грошових москальських мішків...Карпати спокійно перейдуть в чемп Польщі і будемо грати в ЛЧ... [/quote] Ніхто нікуди неперейде, поговорять, розведуть чуток і на тому буде кінець.
Ответить
11
2
Nexocyxa (Одесса)
ха-ха-ха
Ответить
2
9
alkor (Кировоград)
Достойный мы ответ хотели дать, А нас не пригласили... вот ведь млять!
Ответить
11
6
vitalycos (Lviv)
всім зрозуміло, що це все пусті розмови пса і грошових москальських мішків...Карпати спокійно перейдуть в чемп Польщі і будемо грати в ЛЧ...
Ответить
19
2
ахара (Донецк)
Выйти в ЛЧ это еще половина! Нужно там еще и играть!
Ответить
3
11
Shakhtersci (Донецк)
Карпаты в ЛЧ? Да ваш клуб даже в чемпе Польши будет бороться за выживание. Желаю вам туда заявиться, попробовать. )
Ответить
3
22
ivailav (Москва)
[quote datetime="05.02.2013 18:46" author="Nikotin (Симферополь)"] А какие 9 команд от Украины должны быть? Вот если это было бы реально про чемпионат. Динамо. Шахтер. Металлист. Днепр. Черноморец. ( Ильечевец, Волынь, Кривбасс, Арсенал. Говерла, отпадают сразу.) кто ещё? [/quote] первые 9 команд по итогам чемпионата
Ответить
3
16
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.02.2013 18:39" author="Романович Олег (Львов)"] Ліпше в чемп Польщі чим в чемп москальский лізти [/quote] Добро пожаловать...
Ответить
5
13
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="05.02.2013 18:20" author="olkor (Харьков)"] Львовянам мои сочувствия. Вы, наверное, уже и соответствующий текст ответа приготовили на данное приглашение, с фразами и картинками, а тут такой облом.))) [/quote] Интересно, а Вы какой ответ приготовили ?
Ответить
14
2
olkor (Харьков)
Я? Аналогичный по сути, но мои выражения, думаю, будут покрепче.
Ответить
11
1
Treemax (Donetsk)
Лично я против объединенного чемпионата, но даже при условии, что его создадут, Карпаты я там не вижу, не тот уровень на данный момент.
Ответить
6
15
Nikotin (Симферополь)
А какие 9 команд от Украины должны быть? Вот если это было бы реально про чемпионат. Динамо. Шахтер. Металлист. Днепр. Черноморец. ( Ильечевец, Волынь, Кривбасс, Арсенал. Говерла, отпадают сразу.) кто ещё?
Ответить
4
4
ахара (Донецк)
Возможно еще МеталДон,Таврия,Ворскла,Севастополь,
Ответить
1
10
Романович Олег (Львов)
Ліпше в чемп Польщі чим в чемп москальский лізти
Ответить
25
9
k_levsha (Одесса)
Зачем впадать в крайности???? ТОЛЬКО, СВОЙ, УКРАИНСКИЙ!!!!
Ответить
13
2
bolo yeung (=)
Ага а на выезд каждый раз шенгенскую визу делать. Ну-ну. Уж лучше с Турцией объединиться, там хоть визу по приезду вклеивают. Та и с Польшей Украину ничего не связывает. По крайней мере левобережную. А на западе из 16 команд УПЛ есть только Карпаты, Говерла и Волынь.
Ответить
2
5
agapa (Харьков)
Завязывай истерить, как...
Ответить
3
6
klf (Севастопoль)
Ну и пусть там у себя играют на западе...спокойнее без них будет.
Ответить
4
31
Парус2 (Днепропетровск)
ты то хоть куда лезешь? я понимаю Севастополь все дела, но чтобы не говорили, а пердив он и в Африке пердив, ты веткой ошибся
Ответить
28
5
ivailav (Москва)
тоже стана общага???
Ответить
0
20
ivailav (Москва)
[quote datetime="05.02.2013 18:30" author="maximus013 (Николаев)"] Нафиг нам тот Чемп СНГ!!! У нас и так интересный чемп! Ну да, в этом году ШД ушел в большой отрыв, но это не значи, что чемп не интересен стал.... Вон в германии Бавария оторвалась на сколько, или в испании Барса рвёт всех и отрыв приличный, но это ж незначит, что чемп не инрересный и пора объединять чемпы!!! так и у нас! КХЛ тоже страна общага??? [/quote]
Ответить
0
16
ахара (Донецк)
А что за организация "Завжди вiрнi"? Это оф. представители ФК Карпаты?
Ответить
2
18
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
это следствие бардака который годами творится в карпатах.
Ответить
2
13
Kela (Odessa)
Карпаты могут получить такое приглашение, только после положительного для них вердикта Лозанны, в противном случае, учитывая их сегодняшнее положение в турнирной таблице, следующий сезон они в пердиве встретят.
Ответить
5
23
maximus013 (Николаев)
Нафиг нам тот Чемп СНГ!!! У нас и так интересный чемп! Ну да, в этом году ШД ушел в большой отрыв, но это не значи, что чемп не интересен стал.... Вон в германии Бавария оторвалась на сколько, или в испании Барса рвёт всех и отрыв приличный, но это ж незначит, что чемп не инрересный и пора объединять чемпы!!! так и у нас! Свой чемп - своя страна, общий чемп - страна общага!!!
Ответить
31
1
ivailav (Москва)
а че интересно попередження???? по 9 команд высшая лига, остальные первый дивизион, Карпаты на 13 месте...
Ответить
1
32
Зехар Зехар
Этот чемпионат идея неплохая,но еще не ясно сколько команд с Украины,а сколько с РАССССЕИ,там явно будет больше рассссейских коллективов
Ответить
3
24
Парус2 (Днепропетровск)
в первом розыгрыше может и будет поровну, но со временем они нас выдавят, а вообще на эту тему даже рассуждать не хочется
Ответить
16
1
moderator
[quote datetime="05.02.2013 18:24" author="leoniddnipro (Днепропетровск)"] ИДИОТ!!!!!!!!!!11111 [/quote] попередження п.4.13
Ответить
0
24
moderator
[quote datetime="05.02.2013 18:22" author="SeerAlexKASPIAN (луцьк)"] КАРПАТИ ОТРИМАЮТЬ ЗАПРОШЕННЯ В ПЕРШУ ЛІГУ! [/quote] попередження п.4.11
Ответить
20
3
leoniddnipro (Днепропетровск)
[quote datetime="05.02.2013 18:14" author="vovak926 (Симферополь)"] западенцы м р а з и продажные!!! [/quote] ИДИОТ!!!!!!!!!!11111
Ответить
38
3
basque (Донецк, Вост.Украина)
Любопытно, почему только сильнейшие клубы УПЛ решают в каком виде существовать украинскому чемпионату? Всех кто примет приглашение надо дисквалифицировать и проводить чемпионат без них. Не верю, что в этом вопросе в ФФУ не будет раскола!
Ответить
33
2
Парус2 (Днепропетровск)
поддерживаю
Ответить
20
0
basque (Донецк, Вост.Украина)
Спасибо. Надеюсь вместе с Коломойским? :)
 
10
0
Петров Иван (New York City)
Ты прав дружище 100%
Ответить
11
1
maximus013 (Николаев)
Карпаты лучше в чемп Польши заявятся, та будут там играть.... И ближе и роднее чем РАшА!
Ответить
10
29
Петров Иван (New York City)
Я вижу ты не понимаешь что такое Украина,и что такое патриотизм
Ответить
13
6
ФК Поділля (Sekesfehervar)
тільки москалі батьківщиною торгують
Ответить
10
3
ivailav (Москва)
началась политика, вам же сказали по 9 команд, а Карпаты на каком месте???
Ответить
6
41
s@lomon (Крам&Тор$к)
А вам сказали П.Н.Х.
Ответить
9
4
Парус2 (Днепропетровск)
и как тут политику с футболом не мешать? только представьте, варваров с рашки пустить в такой высококультурный город как Львов, это же смешно
Ответить
43
6
SeerAlexKASPIAN (луцьк)
КАРПАТИ ОТРИМАЮТЬ ЗАПРОШЕННЯ В ПЕРШУ ЛІГУ!
Ответить
15
38
moderator
[quote datetime="05.02.2013 18:07" author="vovak926 (Симферополь)"] идиоты,все своей державой кичатся!!! бендеровцев в Польшу... [/quote] заблокований п.4.2
Ответить
31
4
olkor (Харьков)
Львовянам мои сочувствия. Вы, наверное, уже и соответствующий текст ответа приготовили на данное приглашение, с фразами и картинками, а тут такой облом.)))
Ответить
32
3
ахара (Донецк)
В точку))))
Ответить
18
2
satt2012 (Харьков)
Согласен с Shakhtersci (Донецк). У нас в ЧУкре, если "отцепить" явных аутсайдеров (команд 5-6, хотя конечно парное число) то борьба была бы острее. А так всё равно турнирку рассматривают как "первую" и "вторую" половину. Или пусть создают 1-й и 2-й дивизионы, две лиги или две "бісйогознаєщо". А так с некоторыми, не будем говорить с кем, прям заранее знаешь результат. Вот и соблазн у всяких там "дамиров" продавить судей или игрочил соперника, чтоб уже не 90:1, а 100 пудово взять 3 очка. Оно конешно и в других чемпах (Испания, Италия, Англия, Германия и пр.) лидеры если ушли в отрыв, то фиг догонишь, но все-же есть над чем думать....
Ответить
6
21
b4st4 (Львів)
Та не буде ніякого чемпіонати спільного.Хто би того і як не хотів.
Ответить
31
2
пионэрр (Киев)
2Shakhtersci (Донецк) А ты открой сайт Transfer Markt, и там ясно видно,КТО есть аутсайдер.
Ответить
10
8
vovak926 (Симферополь)
западенцы м р а з и продажные!!!
Ответить
11
73
fanatkarpat (Львов)
а ты милый восточный китаец
Ответить
29
7
Мичман (Вінниця)
Бабак козророгий, не бухти
Ответить
11
5
З.а.х.і.д (Івано-Франківськ)
Випий яду....
Ответить
12
5
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
хуже.
Ответить
0
14
ФК Поділля (Sekesfehervar)
хто б казав але не гускіє
Ответить
5
1
jeremi33-3 (Сумы)
Чё этого придурка-малороса не забанят?
Ответить
7
1
vovak926 (Симферополь)
Карпаты в чемпионат Польши пригласили...
Ответить
13
57
Свободу не спинити (Львів)
Та краще в чеипіонаті Польщі грати ніж з росіянами в очснг
Ответить
30
4
micha68 (Borynia)
маскаль смердючий
Ответить
56
18
vovak926 (Симферополь)
идиоты,все своей державой кичатся!!! бендеровцев в Польшу...
Ответить
17
75
Парус2 (Днепропетровск)
у тебя с 2011 года 4 коммента, наверное с банов не вылазишь? понимаю, справедливо
Ответить
45
8
fanatkarpat (Львов)
Ты откуда вылез из Раши? так чего сидишь на Украине, бегом в Рашу, Украина - это Украина, а ссср это прошлое, история. Нету больше ссср, забудь свой ссср.
Ответить
47
9
Донецк 36 (ДОНЕЦК)
Ты ему не указуй если бы не СССР не было бы Крыма в Украине да и вас с Буковиной и Закарпатьем тоже !!!Вы в стране главные провокаторы и подстрекатели !
 
2
20
Shakhtersci (Донецк)
Да кому они там нужны? Команда низкого уровня... Вообще, против чемпионата СНГ, но можно улучшить наш чемпионат, сократив до 12 клубов...
Ответить
16
62
Fregard (Харьков)
Много по этой теме писалось и выскажу основную мысль. Ничего, кроме как коммерческая составляющая, не двигает теми людьми, которые это придумали. Есть 5-6 боеспособных коллективов в Украине и 5-6 боеспособных коллективов в России. Если их связать, то получится интересный чемпионат. С успехом тогда можно продавать трансляции зарубеж, привлекать спонсоров, и т.д. и т.п. Уровень конечно будет в этом случае достаточно сильный. НО!!! Первый минус - это уменьшение количества команд, играющих в еврокубках. Второе - уровень остальных команд упадет ниже плинтуса. И тут не только Карпаты пострадают. В принципе других минусов не вижу. Зрелищность и напряженность чемпионата будет конечно очень высокая. Короче пусть начальство выбирает - на то оно и начальство. (тем более нас (болельщиков) так точно никто спрашивать не будет).
Ответить
13
23
Sereban 1982 (Donetck)
Знаешь какой основной минус чемпа СНГ?это то,что Блаттер сказал,что это невозможно.Доиграются Россияне попрут их и с ЛЧ и с ЛЕ.А нам надо не вестись.
Ответить
42
2
kotagem (харкiв)
а ну ка уважаемый назовите мне страны в которые продаёт свой футбольный продукт (супер чемп-россии)как заявляли в росии ещё недавно?кроме стран снг.какой рейтинг?предполагаю что в европе его мало кто смотрит.и могу предположить что желающих смотреть не увеличится.спросите,почему?да потому что интересс к другому чемпу может появится только после регулярных выиграшей трофеев на евро арене и желательно разными командами из этого чемпа.
Ответить
10
4
Smooth da Hustler (Львів)
А говорят что футбол хотят розвивать, что все ради сильного чемпионата. Ага, политика чистой воды.
Ответить
44
6
Shahter2012 (Донецк)
Вот и пойми вас,то вы прямо из себя выходили не хотели в этот чемпионат.Теперь вы вдруг обиделись.Мне до одного места пригласят Шахтер туда или не пригласят.Всеравно я за Шахтер буду болеть всегда ,везде и при любых оьстоятельствах.
Ответить
4
6
Парус2 (Днепропетровск)
вот газзаев Дерьмо-человек, надеюсь и Днепру не прислали, поздравляю Карпаты!
Ответить
55
14
~Che$teR~ (Олександрія/Київ)
хто б сумнівався :))
Ответить
43
1
ахара (Донецк)
Ну не пригласили и ладно,все равно не хотите! только зачем это раздувать??))
Ответить