Джерело: "Карпати" цікавляться вихованцем "Барселони"

Джерело: "Карпати" цікавляться вихованцем "Барселони"


Львівські "Карпати" зацікавлені у послугах молодого вихованця іспанської "Барселони" Бакарі Мендеса.

19-річний сенегалець наразі перебуває у статусі вільного агента.

Варто відзначити, що у Мендеса той самий агент, який представляє Муртаза Даушвілі та екс-карпатівця Олександра Касьяна.

Оцените этот материал:
Источник:
fckarpaty.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
York (Донецк)
бред!
Ответить
3
10
Вернуться к новостям
Комментарии 15
York (Донецк)
бред!
Ответить
3
10
Петров Иван (New York City)
Львов и правда самый европейский город Украины!
Ответить
14
6
Eugene Pokrasa (Zhytomyr)
а прочитать статью сложно?
Ответить
14
1
Igorotchok (Львов)
[quote datetime="07.02.2013 12:17" author="Чемпион1936 (Донецк)"] По вавшему 14 месту это очень заметно ! [/quote] Скоро вам Борусія вкаже ваше місце .
Ответить
2
0
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="07.02.2013 18:26" author="Фанат Українського Футболу (Київ)"] Треба переглянути. Якщо здоровий, рослий та техніку має - підписувати! [/quote] Вони напевно його вже оглядають, бо на відео на оф.сайті в одному з матчів, був помічений темношкірий гравець в захисті. Так що чекаемо..
Ответить
1
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Треба переглянути. Якщо здоровий, рослий та техніку має - підписувати!
Ответить
2
1
Горянин (Львів)
Хороший гравець!
Ответить
4
1
st3776 (Одесса)
Карпатам нужно интересоваться своим финансовым положением.
Ответить
1
11
tkach73 (Київ)
[quote datetime="07.02.2013 12:17" author="Чемпион1936 (Донецк)"] По вавшему 14 месту это очень заметно ! [/quote] а ти трохи далі турнірки дивись. враховуй, наприклад, фінансові можливості клубу.
Ответить
7
2
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="07.02.2013 11:18" author="M&M (Lviv)"] ...вже одного вихованця Барселони в дубль відправили, цього типу шоб не скучно було? [/quote] Ну чого одразу відправили. Він молодий, ще не готовий до гри в ПЛ, принаймі так Костов говорив. Думаю з слідуючого сезону буде грати.
Ответить
4
2
CREATIVE777 (Lviv)
згідний на 100%
Ответить
0
0
Чемпион1936 (Донецк)
В каком ты районе живёшь ?
Ответить
1
7
tkach73 (Київ)
карпати деколи вміють взати нормального гравця за смішні гроші.
Ответить
12
1
Чемпион1936 (Донецк)
По вавшему 14 месту это очень заметно !
Ответить
4
11
M&M (Lviv)
...вже одного вихованця Барселони в дубль відправили, цього типу шоб не скучно було?
Ответить