Тайво: Ми готові перемогти "Бордо"

Тайво: Ми готові перемогти "Бордо"


Київське "Динамо" готове обіграти "Бордо" в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Про це заявив телеканалу "Футбол" захисник киян Тайє Тайво.

"У Києві дуже холодно в порівнянні з Іспанією, головне, щоб в четвер не було снігопаду, але не залежно від того яка буде погода, ми повинні порадувати своїх уболівальників", - сказав він.

"У четвер, нас чекає дуже відповідальна гра, яку ми довго чекали. Ми провели дуже виснажливі збори, і думаю, що ми повністю готові до того, щоб перемогти "Бордо", - підсумував Тайво.

Нагадаємо, що перша зустріч між "Динамо" і "Бордо" в 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться в четвер, 14 лютого. Початок о 20:00.

Оцените этот материал:
Источник:
Чемпіон
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пришта (Киев)
Постараетесь- выиграете!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Пришта (Киев)
Постараетесь- выиграете!
Ответить
0
0
франек (ивано-франковск)
[quote datetime="13.02.2013 13:25" author="shaman66 (Харьков)"] та пішов ти вдупу!! [/quote] [quote datetime="13.02.2013 13:25" author="shaman66 (Харьков)"] та пішов ти вдупу!! [/quote] [quote datetime="13.02.2013 13:25" author="shaman66 (Харьков)"] та пішов ти вдупу!! [/quote]
Ответить
0
0
Паламар Олександр (Тимановка)
Найголовніше, що у грі викладуться всі без виключення і футбол покажуть змістовний..., а який буде рахунок - побачимо.
Ответить
1
1
st3776 (Одесса)
ДК Бордо не пройти. Завтра ничья и проигрыш во Франции.
Ответить
2
2
Petrovich.UA (Kyiv)
Цікаво, в Бордо також будуть засвистувать Тайво як в Парижі, чи він там авторитетніший пацан?
Ответить
1
1
shaman66 (Харьков)
та пішов ти вдупу!!
Ответить
3
7
франек (ивано-франковск)
иди в школу бегом, грамматей, ато все про...шь
Ответить
2
1
франек (ивано-франковск)
Восточники - хорош слюнями бризгать, возле монитора сидеть не возможно. Когда вы уже наконец подавитесь. ...здуйте на свои ветки и плюйтесь наздоровье.
Ответить
9
3
shaman66 (Харьков)
та пішов ті в дупу!
Ответить
3
8
франек (ивано-франковск)
сам жуй...
 
3
1
Даманский (Харьков)
Ух-ты!!! Вот это да - Ивано-франковский москаль!!!
Ответить
1
3
франек (ивано-франковск)
а то!
 
2
1
DK_1985 (Київ)
давайте на полі це покажіть, а не на словах!менше слів - більше діла!!!
Ответить
10
0
Korwin (Харьков)
Завтра посмотрим как Динама победит. Дай бог ,что бы в ничью сгоняли:)
Ответить
4
11
Баумгартен Александр (Киев)
Вы смотрите там с Нюкаслом не опозоритесь!!!
Ответить
7
2
Захарчук Сергей (Киев)
Да пора уже хоть кого-то...
Ответить
9
3
FC DYNAMO))) (Белгород Днестровски)
ну так перемагайте, УДАЧИ))))
Ответить
13
5
Даманский (Харьков)
Тайво: Ми готові перемогти "Бордо" ----------------------------------------------... К сожалению, Бордо не готово...
Ответить