Суркіс: "Арсенал" для початку нехай збирає аудиторію на стадіоні імені Лобановського. 13-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
13.02.2013
среда
12:37
Суркіс: "Арсенал" для початку нехай збирає аудиторію на стадіоні імені Лобановського
Рейтинг публикации

Очільник київського "Динамо" - про Дуду, форварда та гроші та НСК "Олімпійський".

- Ігорю Михайловичу, днями на офіційному сайті клубу з’явилося повідомлення досить дивного змісту щодо майбутнього півзахисника команди Дуду…
- А що там дивного?


- Ну, приміром, я так і не збагнув, чи справді "Динамо", а конкретніше - ви пішли йому назуст­річ та відпустили додому?- Добре, розставимо всі крапки над "і": Дуду приїхав у жахливому моральному стані, на хлопцеві обличчя не було. Усі ми знаємо, що в нього народилася друга дитина, а дружина перебуває в дуже важкому стані. Дуду привіз усі документи, всі довідки, які підтверджують його слова. Ще один аргумент - бразилець попросив узяти відпустку за свій рахунок, відмовившись од грошей за контрактом. Це, вважаю, аргумент.

- Невже немає шансу, що ситуація стабілізується раніше, ніж до завершення сезону?
- Дуду пообіцяв, що тільки-но здоров’я дружини покращиться, він приїде до Києва. Але коли це станеться - нині невідомо. Слід розуміти, що час до першого липня - то максимальний термін, на який ми призупинили його контракт; повторюю, якщо все буде добре, то він повернеться раніше. Угода ж відповідно пролонгована ще на півроку.


- А чому не розглядався варіант із орендою без права викупу до бразильського клубу? Міг би бодай форму підтримувати.- Цей варіант узагалі не розглядався: про футбол Дуду нині й замислюватися не може. А щодо форми, то, гадаю, він професіонал і спортивні кондиції не втрачатиме. Зрештою, на світі є важливіші речі, ніж футбол, тому й було вирішено піти на цей безпрецедентний крок.

- До теми форварда: кілька тижнів тому ви сколихнули інформаційний простір словами про готовність віддати 15 мільйонів за нового нападника…
- (Перебиваючи). Не варто зациклюватися на цифрах! Наразі фінансове питання не слід узагалі обговорювати - ми дамо за нового форварда стільки, скільки треба буде, але питання, де його знайти. Можна витратити десятки мільйонів - і футболіст не приноситиме користі, а можна, як, приміром, "Дніпро", віддати мільйон за Матеуса, який зумів стати одним із ключових гравців. Посередніх виконавців запрошувати не бажаємо, а нападники високого ґатунку не завжди в захваті від варіанту продовжити кар’єру в Україні. А ще треба, щоби новачок підходив під наш стиль, відповідав критеріям головного тренера… Зверніть увагу, навіть у Європі спостерігається криза футболістів вістря атаки - недарма повертаються до Старого Світу ті ж Дрогба, Анелька.


- Особисто я сприйняв готовність будь-що придбати нового форварда як величезний знак запитання щодо перспектив Марко Рубена. Людину придбали за вісім мільйонів півроку тому, він начисто програв боротьбу Брауну Ідейє, а якщо з’явиться ще й новий конкурент, то перспективи Рубена виглядають узагалі туманними.- Конкуренція ще нікому не заважала! Так, Марко, на жаль, кілька разів травмувався, зараз у нього також не все гаразд зі здоров’ям, але він набуває оптимальних кондицій, і ми на нього розраховуємо.

- Підтвердите, що варіант із Мауро Сарате зірвався через "Лаціо", який волів залишити за собою право за рік повернути аргентинця назад?
- Вибачте, але не хотів би торкатися цієї теми.


- Артем Мілевський у заявці на Лігу Європи - це формальність чи…- А чому ми маємо його викреслювати? Він на контракті у нашому клубі, а викидати когось на вулицю ми не збираємося - я це вже говорив. Сьогодні Артем не потрапляє до основної обойми, але завтра, можливо, він почне працювати, приведе себе до тями. На жаль, інколи люди щось говорять, а потім уже мислять, але у футболі немає ніяких образ, усе минає…

Якщо ж так і не зможемо продати його цієї зими та загалом нічого не зміниться, то влітку він залишить "Динамо" в статусі вільного агента. Мілевський, як я вже казав, то мій біль. Він дуже обдарований футболіст, але йому слід переосмислити своє ставлення до деяких речей.


- Пропозиції щодо нього досі не з’явилися?
- Якби бодай одна надійшла, то, мабуть, уже б усе було інакше.


- Остання тема стосується НСК "Олімпійський". Без п’яти хвилин власник "Арсеналу" Олександр Онищенко заявив, що воліє оселитися на цій арені. Теоретично можна уявити, щоби два київські клуби ділили цей стадіон так, як це роблять, приміром, римські "Рома" та "Лаціо"?- Щойно перебравшись на "Олімпійський", я одразу поставив умову, щоби на ньому виступало лише "Динамо". Витримувати дві команди газон не здатний. Зрештою, в нас із НСК є п’ятирічний контракт, а "Арсенал" для початку нехай збирає аудиторію на стадіоні імені Лобановського, а варіант із поділом "домівки" є нереальним.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]