Ігор Дедишин: "Карпатам" потрібно створити такі умови, щоб вони перейшли на "Арену-Львів". 21-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
21.02.2013
четверг
16:49
Ігор Дедишин: "Карпатам" потрібно створити такі умови, щоб вони перейшли на "Арену-Львів"
Рейтинг публикации

Генеральний директор ФК "Карпати" розповів про будівництво нового спортивного комплексу до Євробаскету-2015 у Львові.


– Чи погоджуєтеся ви з вимогою обласної адміністрації про будівництво багатофункціонального спортивного комплексу на вулиці Снопківській? Про яку саме ділянку мова?

– Мабуть, не зовсім коректно запитувати, погоджуємося ми з такою вимогою чи ні. Влада ухвалює ті рішення, які вона вважає за необхідне. Наша ж позиція з початку полягала в тому, щоб у чаші стадіону "Україна" спорудити універсальний спортивний комплекс, який стане окрасою міста, а також приноситиме ФК "Карпати" прибуток від свого функціонування. Це має бути комерційний проект ФК "Карпати". У контексті майбутнього проведення у Львові матчів Євробаскету ми готові розглядати цей комплекс як такий, що буде готовий за всіма нормами ФІБА приймати поєдинки чемпіонату Європи з баскетболу. Наголошу – йдеться не про ділянку у Снопківському парку, а саме про чашу стадіону "Україна".

– Передача стадіону "Україна" з міської в обласну комунальну власність якось вплине на користування стадіоном ФК "Карпати"?

– Відверто кажучи, вперше чую про плани щодо передачі стадіону "Україна" з міської в обласну комунальну власність. Для мене це одкровення. Хоча якщо такий крок спростить механізм прийняття рішень щодо будівництва спортивного комплексу, то чому б і ні?

– Чи братиме ФК "Карпати" участь у будівництві (інвестування, вирішення організаційних питань) і в майбутній експлуатації баскетбольного комплексу?

– Насамперед зазначу, що ми говоримо не про виключно баскетбольний комплекс. ФК "Карпати" вже заявив офіційними листами про готовність спорудження багатофункціонального концертно-спортивного комплексу, який зможе забезпечити проведення у Львові не лише Євробаскету-2015, а й розвиток ігрових видів спорту, практично втрачених останніми роками для нашого міста, – волейболу, гандболу, футзалу, а також проведення масштабних концертно-розважальних заходів, оскільки його будуватимуть із застосуванням найсучасніших інженерно-технологічних рішень.

Так, у ньому передбачено функціонування футбольного поля стандартних розмірів зі штучним покриттям, баскетбольного майданчика, льодової арени, а також концертного залу. Комплекс буде на 10-12 тисяч глядацьких місць. Саме в такий об’єкт, що приноситиме користь місту і кошти клубу, ФК "Карпати" готовий інвестувати кошти.

– Чи означає це рішення, що "Карпати" стимулюють до переходу на "Арену-Львів"? Чи вже розробили "дорожню карту" переходу клубу на стадіон на вулиці Стрийській?

– Нас не потрібно стимулювати. "Карпатам" потрібно створити такі умови, щоб вони перейшли на "Арену-Львів". Усе впирається в економіку: існують витрати на оренду й експлуатацію "Арени-Львів", і є значно менші витрати на стадіон "Україна". Тому хочемо, щоб запропонований нами компенсаційний механізм був прийнятий, погоджений і виконаний. У такому разі ми не матимемо жодних пересторог, аби "Карпати" виступали на новому стадіоні.

– На якому з двох львівських стадіонів – "Арені" чи "Україні" – мають намір розпочати сезон львівські "Карпати"?

– Якщо вже найближчим часом, до відновлення виступів "Карпат" у домашніх матчах чемпіонату України (9 березня), буде розглянуто і прийнято компенсаційний механізм, команда розпочне свої виступи на "Арені-Львів". Якщо ні, то ми готові почекати, продовживши виступи на "Україні".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Львівська Газета
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com