Виконком ФФУ: основні рішення вівторка. 26-02-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
26.02.2013
вторник
16:02
Виконком ФФУ: основні рішення вівторка
Рейтинг публикации

26 лютого у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.

Засідання розпочалося зі звіту аудиторської компанії "ПрайсуотерхаусКуперс" щодо розробки проекту з оптимізації діючої організаційної структури ФФУ та пропозицій для її вдосконалення.

Члени Виконкому ФФУ одноголосно прийняли рішення щодо подання заявки від України на участь у проведенні чемпіонату Європи з футболу 2020 року.

На порядку денному також розглядалися питання затвердження Положення, Штатного розкладу і Структури бюджету постійного комітету ФФУ, введення до складу Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів технічного директора федерації Валерія Шамардіна та фінансового директора Наталії Волуйко, а також затвердження списку делегатів для проведення весняної частини змагань з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Крім того, Виконком ФФУ затвердив зміни до Регламенту зі статусу і трансферу футболістів щодо компенсацій тренерам дитячо-юнацьких футбольних закладів, Регламент ХII Міжнародного юнацького турніру пам’яті Віктора Баннікова, а також Регламент чемпіонату і розіграшу Кубку України з футболу серед аматорських команд на 2013 рік.

Перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко доповів про ситуацію в Одеській області, де водночас функціонували дві федерації. Після цього члени Виконкому прийняли рішення визнати місцеву федерацію під керівництвом Петра Чілібі єдино легітимною.

Наприкінці засідання було затверджено новий статут Дитячо-юнацької футбольної ліги України, а також прийняте рішення щодо зміни у Регламенті атестації клубів Прем’єр-ліги. Тепер представникам елітного дивізіону необхідно буде отримувати атестати для дозволу приймати участь як у внутрішніх, так і у міжнародних змаганнях.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]