Анатолий Коньков: Чемпионат СНГ нецелесообразен

Анатолий Коньков: Чемпионат СНГ нецелесообразен


На сегодняшнем исполкоме Федерации футбола Украины вопрос так называемого объединенного чемпионата по футболу даже не рассматривался. Об этом стало известно на брифинге, подытожившем заседание актива ФФУ.

Журналисты несколько раз задавали вопросы на сей счет президенту ФФУ Анатолию Конькову, на что тот ответил следующее: "Моя позиция нисколько не изменилась. Этот турнир нецелесообразен - он ничего не дает футболу. Обсуждать здесь нечего. А потому этот вопрос даже не поднимался".

Вот такой ответ со стороны ФФУ организаторам объединенного чемпионата.

Оцените этот материал:
Источник:
footclub.com.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
bolvan (FCSD-g)
білоруський рай? Це там де за одну курс місцевої валюти знижуються щодо долара втричі , робітникам забороняють звільнятися з підприємства а за фотографії з плюшевим ведмедем тягнуть у міліційний відділок? Мені такого раю не треба
Ответить
5
3
Вернуться к новостям
Комментарии 104
bolvan (FCSD-g)
білоруський рай? Це там де за одну курс місцевої валюти знижуються щодо долара втричі , робітникам забороняють звільнятися з підприємства а за фотографії з плюшевим ведмедем тягнуть у міліційний відділок? Мені такого раю не треба
Ответить
5
3
Sandro (Kyiv)
я тоже против второго государственого русского, но это к теме не имеет никакого отношения. как я написал в моем посте, на мой взгляд, в теме объединенного чемпа есть место политики, это надо признать. но я хочу от этого абстрагироватся. я хочу получить качественный футбольный продукт и только.
Ответить
3
5
bolvan (FCSD-g)
я хочу получить качественный футбольный продукт и только. -------------------------------- чємодан-вокзал-Англія(або Іспанія,Німеччина)
Ответить
4
4
bolvan (FCSD-g)
в Белоруссии вторым государственным языком является русский, на котором разговаривает подавляющее большинство населения ----------------------------------------------... ото й біда , що в Білорусі рідна мова друга . Доречі , а чому б росіянам не обєднатися з білорусами та казахами? У них же єдиний економічний простір
Ответить
5
3
GAN-S (Симферополь)
Вопрос неоднозначен. Вот ещё авторитетное мнение о чемпионате СНГ. Я с ним согласен. http://www.sovsport.ru/gazeta/article-item/590822
Ответить
0
1
bolvan (FCSD-g)
Леоненку чарку "Російської" налили ось він і витьохкує соловєм
Ответить
0
0
kotyara (Одесса)
Я смотрю, ты клик-менеджером работаешь у совспорта. Или может у Леоненко? Только непонятно, с какого перепугу ты решил, что мнение Леоненко - авторитетное.
Ответить
1
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="27.02.2013 11:34" author="ФК Поділля (Sekesfehervar)"] Ти я бачу взагалі далекий від фінансів.Я маю бізнес.Ти приходиш до мене і кажеш: ми заробимо мільярд!Я тебе питаю як.Я ти замість конкретики про якийсь газ.Розпиши мені з чого той мільярд складається і одразу буде видно чи реально його заробити. [/quote] так я далекий від фінансів, тим паче від таких фінансів. а от Міллер ні. що і як там буде ми з тобою навряд чи знатимемо. я можу тільки здогадуватися з цього приводу. звичайно, щось зароблять на телетрансляціях, але основний влив бабла буде від спонсорів. основний з яких буде Газпром. як я вже писав, фінансовий феерплей має на меті зробити не можливим купівлю нових гравців до клубу, якщо клуб не заробляє. тому господар клубу(скажімо Суркіс), якщо і захоче дати свої рідненькі на клуб, то не зможе. а якщо він, скажімо, проспонсорує чемпіонат частково, скажімо на 20 млн долларів на рік, то вони повернуться до клубу в якості призових та за участь в турнірі. виходить клуб сам заробив, а значить купувати може. так зкидатимуться всі, щось від трансляцій, решта газпром, як титульний спонсор скажімо. це все припущення, як воно на справді знають близько 50 людей.
Ответить
0
0
oltg1977 (Запорожье)
А мжет он за пост торгуется, не думали?
Ответить
0
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 20:49" author="Крымский Хана (Симферополь)"] ... было бы очень рационально включить и белоруссов, как сторону, которая будет сглаживать острые углы спорных моментов между россиянами и нами, которые будут возникать неминуемо. Даже участие белорусских арбитров именно в наших матчах, уже был бы хорошим выходом решения проблемы арбитража в наших матчах.[/quote] Вы всерьез полагаете, что белорусский арбитр, к примеру, поставит пенальти Зениту?! :))) И какие такие "острые углы"? Россияне будут платить, а белорусы наши интересы защищать? Вот же у некоторых мировозрение смешное! :))
Ответить
3
1
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 21:10" author="bolvan (FCSD-g)"] то що тебе змусило сьогодні зареєструватись на сайті?[/quote] Газмясовские денюжки отрабатывает, засланец. :) [quote datetime="26.02.2013 21:23" author="alkor (Кировоград)"] Ох, что-то bolvanы пошли наступать, Забегали как тараканы... Никак не уймутся, етит твою мать! Ах, да - ведь они же bolvanы...[/quote] Графоманов нынче развелось, что блох.
Ответить
2
0
Dneprman (Днепропетровск )
Чемпионат СНГ: - Анатолий Коньков нецелесообразен.
Ответить
1
2
гетьMAN (Киев)
Каждый день по несколько тем про ЧСНГ. А ведь кому-то НУЖЕН этот постоянный срач. Можно организовать ЧСНГ - но это будет прожект бессмысленный и беспощадный, поражающий своей тупостью и алогичностью. Вместо интереса зрителей и финансовой прибыли он принесет скандалы, ненависть и вражду. Это еще один способ столкнуть лбами наши страны, усложнить и без того сложные отношения. Какой футбол?! Проанализируйте, к чему это приведет и вы поймете, какому "собирателю земель" это нужно. Интересы болельщиков на ...надцатом месте.
Ответить
5
3
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 21:41" author="bolvan (FCSD-g)"] Пулеметной рифмой по bolvanaм - А потом водярочку стаканом... ------------------------------------------ стаж + опит.......Клім Чугункін [/quote] bol + van = ...
Ответить
2
2
bolvan (FCSD-g)
Пулеметной рифмой по bolvanaм - А потом водярочку стаканом... ------------------------------------------ стаж + опит.......Клім Чугункін
Ответить
1
3
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 21:23" author="Крымский Хана (Симферополь)"] [quote datetime="26.02.2013 21:08" author="alkor (Кировоград)"] Показать вложенную цитату [quote datetime="26.02.2013 20:38" author="bolvan (FCSD-g)"] як там у Брюселі? Відмітингувався на підтримку Таможеної Спілки? Я бачу ти новенький , сьогодні зареєструвався . Ти хоч знаєш скільки команд грає в чемпіонаті України? [/quote] Болваны нынче на коне, Их много... уши... пятки... лица... Но хочется поверить мне, Что ЗДЕСЬ таких лишь единицы. [/quote] У тебя сильное оружие, брат) Так держать! Пушкин своей поэзией не одного своего врага извёл) [/quote] Пулеметной рифмой по bolvanaм - А потом водярочку стаканом...
Ответить
2
3
alkor (Кировоград)
Ох, что-то bolvanы пошли наступать, Забегали как тараканы... Никак не уймутся, етит твою мать! Ах, да - ведь они же bolvanы...
Ответить
2
3
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 21:10" author="bolvan (FCSD-g)"] то що тебе змусило сьогодні зареєструватись на сайті? [/quote] А некий bolvan свою линию гнет, Все пишет, все учит, резвится... Прочтет - и в ответ тут же что-то черкнет, И к шкафчику - йаду напиться...
Ответить
3
2
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 20:49" author="Крымский Хана (Симферополь)"] [quote datetime="26.02.2013 20:42" author="bolvan (FCSD-g)"] в Белоруссии вторым государственным языком является русский, на котором разговаривает подавляющее большинство населения ----------------------------------------------... ото й біда , що в Білорусі рідна мова друга . Доречі , а чому б росіянам не обєднатися з білорусами та казахами? У них же єдиний економічний простір [/quote] Ты не знаешь, беда не в Белоруссии, а у нас, уровень жизни и темпы развития экономики в Белоруссии выше чем у нас. А у нас вот, по настоящему беда, массовое обнищание народа, которое все более возрастает, потому что там занимаются не надуманными политическими проблемами, а именно думают как лучше организовать и обустроить свое государство. А объединяться россияне именно чемпионатами хотят с нами только лишь по одной простой причине, потому что у нас довольно сильный уровень развития футбола. И их можно понять, смысл объединяться со слабыми? Хотя, я считаю, что в этот объединенный чемпионат было бы очень рационально включить и белоруссов, как сторону, которая будет сглаживать острые углы спорных моментов между россиянами и нами, которые будут возникать неминуемо. Даже участие белорусских арбитров именно в наших матчах, уже был бы хорошим выходом решения проблемы арбитража в наших матчах. [/quote] Всегда знал, что в Крыму живут нормальные люди!
Ответить
4
1
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 20:38" author="bolvan (FCSD-g)"] як там у Брюселі? Відмітингувався на підтримку Таможеної Спілки? Я бачу ти новенький , сьогодні зареєструвався . Ти хоч знаєш скільки команд грає в чемпіонаті України? [/quote] Болваны нынче на коне, Их много... уши... пятки... лица... Но хочется поверить мне, Что ЗДЕСЬ таких лишь единицы.
Ответить
5
1
bolvan (FCSD-g)
то що тебе змусило сьогодні зареєструватись на сайті?
Ответить
0
3
Алекс-666 (Запорожье)
Ващета, сей юзер уже год как радует публику своими стишами. А по сабжу - не будет никакого об\'ебола, да он явно и не планировался. Так, нечто типо троллинга.
 
1
1
papa12345 (Львів)
Взагалі, форумчанин-alkor (Кировоград),один із адекватних людей на цому сайті,спілкується не один місяць-побільше б таких
 
0
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 21:00" author="bolvan (FCSD-g)"] ага , миші теж сир пропонують в мишиловці [/quote] та где наша не пропадала....
Ответить
0
1
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:56" author="bolvan (FCSD-g)"] живи тим , що сам надбав . А газпромовське нехай дістається газпромові [/quote] я не зазіхаюсь на газпромовське, вони самі пропонують
Ответить
1
0
bolvan (FCSD-g)
ага , миші теж сир пропонують в мишиловці
Ответить
4
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:53" author="bolvan (FCSD-g)"] така твоя доля , змирись [/quote] така наша доля
Ответить
3
1
bolvan (FCSD-g)
живи тим , що сам надбав . А газпромовське нехай дістається газпромові
Ответить
3
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:49" author="bolvan (FCSD-g)"] я хочу получить качественный футбольный продукт и только. -------------------------------- чємодан-вокзал-Англія(або Іспанія,Німеччина) [/quote] візу не дають, кажуть: "рабів до раю не пускають"
Ответить
4
0
bolvan (FCSD-g)
така твоя доля , змирись
Ответить
2
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:45" author="Анатолій , м.Львів (Львів)"] в мене не має телевізора, тому я не вкурсі Sandro (Kyiv)26.02.2013 19:53 перепрошую, не зрозумів Sandro (Kyiv)26.02.2013 20:16 ------------------------------------------- Немає. Більш розумні написали наступне : "Слід розрізняти присудкове слово немає (нема), яке завжди пишеться разом з не, та дієслово в 3-й особі однини теперішнього часу, яке з не пишеться окремо: У нього немає хисту до поезії. Він не має такого хисту". [/quote] дякую, надалі спробую не помилятися
Ответить
0
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
в мене не має телевізора, тому я не вкурсі Sandro (Kyiv)26.02.2013 19:53 перепрошую, не зрозумів Sandro (Kyiv)26.02.2013 20:16 ------------------------------------------- Немає. Більш розумні написали наступне : "Слід розрізняти присудкове слово немає (нема), яке завжди пишеться разом з не, та дієслово в 3-й особі однини теперішнього часу, яке з не пишеться окремо: У нього немає хисту до поезії. Він не має такого хисту".
Ответить
2
1
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 20:08" author="bolvan (FCSD-g)"] чємодан-вокзал-Росія [/quote] Говорящий ник...
Ответить
5
4
bolvan (FCSD-g)
"гаварящій алкор!!" Спєшітє відєть! Только сєгодня!
Ответить
3
4
bolvan (FCSD-g)
як там у Брюселі? Відмітингувався на підтримку Таможеної Спілки? Я бачу ти новенький , сьогодні зареєструвався . Ти хоч знаєш скільки команд грає в чемпіонаті України?
Ответить
3
5
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:30" author="bolvan (FCSD-g)"] авжеж . Газпром може скуповувати для російських команд кубки УЄФА чи навіть право провести чемпіонат світу/Европи . Але все це відбувається за волі єврочиновників . Якщо Газпром знахабніє , то європейці його швидко поставлять на місце(як це роблять з газпромовським газом) [/quote] ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ответить
1
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:16" author="bolvan (FCSD-g)"] усе навпаки . Обєднаний чемпіонат можливий тільки за двох варіантів: 1. Джі-14 перемагає УЄФА та ФІФА і по всьому світу організуються базар-ліги 2. Росія перемагає Україну і "здравствуй савєцкій саюз" Якщо не трапиться жодна з вищевказаних подій , то обєднаного чемпіонату не буде [/quote] гмммм, тобто Ви перемогу G14 над УЕФА та ФіФА припускаєте, а перемогу Газпрому над вищезгаданими організаціями ні?
Ответить
1
3
bolvan (FCSD-g)
авжеж . Газпром може скуповувати для російських команд кубки УЄФА чи навіть право провести чемпіонат світу/Европи . Але все це відбувається за волі єврочиновників . Якщо Газпром знахабніє , то європейці його швидко поставлять на місце(як це роблять з газпромовським газом)
Ответить
2
1
bolvan (FCSD-g)
так що спочатку Джі-14 , і лише згодом можливий Газпром-чемпіонат
Ответить
2
1
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 20:01" author="Анатолій , м.Львів (Львів)"] в мене не має телевізора, тому я не вкурсі Sandro (Kyiv)26.02.2013 19:53 __________________________________________ Телевізор не вийшов на має(вку) ? [/quote] перепрошую, не зрозумів
Ответить
0
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 18:33" author="ment-alitet (Dniepropetrovsk)"] Оказывается Футбол в Украине умер (или был мертв) при Союзе, когда в Высшей лиге играло 4-6 команд из Украины [/quote] Вам правильно ответил IBM
Ответить
0
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 18:32" author="pryadun70 (Кировоград)"] Рассуждения логичны. Но как потом УЭФА (в случае обьединения) будет препятствовать G-14? Правильно никак. И наэтом интерес к футболу и в Украине и в России закончится.Ну а о здравости рассуждений Миллера можно поспорить. особенно когда он сравнивает рейтинги с лигочемпионовскими. [/quote] правильно мыслите, следующий шаг будет G-14. это вопрос времени. по-поводу Миллера, он сравнивает рейтинги ЧРиУ с Лигой Чемпонов на територии СНГ. рейтинг ЧРиУ будет выше чем лигичемпионовский, это так же как для представителей английской премъер лиги рейтинг внутришнего первенства выше чем лигочемпионовский. в ЛЧ принимает участия 4 английские команды, а в чемпионате англии 20. если посмотреть на посещаемость зрителей, скажем, в Каталонии, то на Базель там прийдет меньше народу чем, скажем, на Осасуну
Ответить
1
5
bolvan (FCSD-g)
усе навпаки . Обєднаний чемпіонат можливий тільки за двох варіантів: 1. Джі-14 перемагає УЄФА та ФІФА і по всьому світу організуються базар-ліги 2. Росія перемагає Україну і "здравствуй савєцкій саюз" Якщо не трапиться жодна з вищевказаних подій , то обєднаного чемпіонату не буде
Ответить
4
3
Анатолій , м.Львів (Львів)
в мене не має телевізора, тому я не вкурсі Sandro (Kyiv)26.02.2013 19:53 __________________________________________ Телевізор не вийшов на має(вку) ?
Ответить
1
0
genpet (Николаев)
Не смотрю ( за исключением матча Динамо-Шахтер) чемпионат, потому, что нет сил смотреть на это убожество - колхозное первенство. А с российскими командами было бы интересней. У народа надо спрашивать такие дела...
Ответить
3
4
bolvan (FCSD-g)
чємодан-вокзал-Росія
Ответить
3
4
bolvan (FCSD-g)
Коньков це ретранслятор думок донецього Папи
Ответить
2
0
bolvan (FCSD-g)
ну всьо , руській мір знову в сльози
Ответить
2
1
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 19:50" author="z111965 (Kharkiv) (Харків)"] Хто може заборонити людині мати власну думку? Я виступаю проти новоствореної "масовки". Он учора така ж проплачена "масовка" у Брюселі в кількості 4-ох осіб виступала з гаслами, що вся Україна проти Європи, а російське ТБ розповсюдило цей сюжет. [/quote] в мене не має телевізора, тому я не вкурсі
Ответить
0
2
IBM (Dnipro)
Вибачте, заглючило.
Ответить
1
0
IBM (Dnipro)
[quote datetime="26.02.2013 18:33" author="ment-alitet (Dniepropetrovsk)"] Оказывается Футбол в Украине умер (или был мертв) при Союзе, когда в Высшей лиге играло 4-6 команд из Украины [/quote] Тут треба розуміти, що в СССР була соціалістична система. Тобто в сферичному Мухосранську у вакуумі, де місцева команда грала на першість області, будували стадіони і працювали ДЮСШ. Адміністративно-командним способом. Зараз же дикий капіталізм. Команди другої, першої і навіть вищої ліги невпевнені в своєму майбутньому.
Ответить
3
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 19:43" author="Sandro (Kyiv)"] я бы не был так уверен:)[/quote] Можете быть полностью и абсолютно уверены. :)
Ответить
2
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 19:43" author="z111965 (Kharkiv) (Харків)"] Ви й самі можете перевірити: 09.09.2004, 11:55:05 )) Складається враження, і не тільки в мене, що багато повідомлень новачків на цю тему на підтримку ЧСНГ спеціально пишуться для "масовки", для створення "думки". Даремні потуги! [/quote] як бачите я до цієї категорії не відношусь. я на сайті з 2004, але за ЧСНГ
Ответить
0
4
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Хто може заборонити людині мати власну думку? Я виступаю проти новоствореної "масовки". Он учора така ж проплачена "масовка" у Брюселі в кількості 4-ох осіб виступала з гаслами, що вся Україна проти Європи, а російське ТБ розповсюдило цей сюжет.
Ответить
2
0
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 19:43" author="z111965 (Kharkiv) (Харків)"] Складається враження, і не тільки в мене, що багато повідомлень новачків на цю тему на підтримку ЧСНГ спеціально пишуться для "масовки", для створення "думки". Даремні потуги![/quote] Так и есть. Стараются на совесть. :))
Ответить
4
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 19:39" author="Беовульф (Одесса)"] [quote datetime="26.02.2013 19:37" author="Sandro (Kyiv)"] удачи, но мне кажется Черноморец все же попадет в вышку объединенного чемпа [/quote] Не будет этого чемпа. Увы вам. :) [/quote] я бы не был так уверен:)
Ответить
3
5
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 19:37" author="Sandro (Kyiv)"] удачи, но мне кажется Черноморец все же попадет в вышку объединенного чемпа[/quote] Не будет этого чемпа. Увы вам. :)
Ответить
3
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 19:35" author="Беовульф (Одесса)"] [quote datetime="26.02.2013 19:31" author="Sandro (Kyiv)"] получается если нет денег - играешь на первенство одеской области, становишся чемпионом, получаешь медали и кубки, а хочешь чтобы к тебе приехала Барселона - нужно иметь деньги, качественный персонал, и фарт. Комментировать о полушариях не буду [/quote] А тут и комментировать нечего - не в ладу ваши полушария. Притом, хронически и неизлечимо. А Барселону дождемся и без газмясовского миллиарда. И никакие "тролличьи вбросы" этого не изменят. :) [/quote] удачи, но мне кажется Черноморец все же попадет в вышку объединенного чемпа
Ответить
2
4
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 19:31" author="Sandro (Kyiv)"]получается если нет денег - играешь на первенство одеской области, становишся чемпионом, получаешь медали и кубки, а хочешь чтобы к тебе приехала Барселона - нужно иметь деньги, качественный персонал, и фарт. Комментировать о полушариях не буду[/quote] А тут и комментировать нечего - не в ладу ваши полушария. Притом, хронически и неизлечимо. А Барселону дождемся и без газмясовского миллиарда. И никакие "тролличьи вбросы" этого не изменят. :)
Ответить
6
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 19:30" author="Артюх Ангелина (Донецк)"] а мы коней [/quote] буду только рад
Ответить
0
3
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 19:12" author="z111965 (Kharkiv) (Харків)"] Цікаво, що ті, хто ревно відстоює спільний чемпіонат, недавно зареєстровані на сайті )) Наприклад, харківський - півроку, севастопольський - 2 тижні, а севастопольська - менше доби. Просто факти ))[/quote] Спасибо. Ну, это и понятно. Сказал же Малюта Скуратов, что главная проблема Газмяса в том, что укранские болельщики категорически против чемпа. Вот и полезли "иуды" наше мнение изображать/формировать. :)
Ответить
5
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 18:05" author="Беовульф (Одесса)"] [quote datetime="26.02.2013 17:13" author="Sandro (Kyiv)"] И еще что хотелось бы ответить сторонникам отдельных, независимых чемпионатов. Часто слышу фразу: «это убьет национальны футбол», «а как же Львов, Луцк, Мариуполь?». Напоминаю(может кто не слышал), бюджет второго дивизиона объединенного чемпионата будет 100 млн. долларов. Это больше чем сейчас в высшей лиги чемпионата Украины. К тому же вымрут не нужные команды типа киевского Арсенала, донецкого Металлурга и прочие фармклубы. Останутся те, кому футбол нужен по-настоящему. [/quote] Что за посталкогольный бред? Получается, если нет ОГРОМНЫХ денег у клуба, значит футбол нужен НЕ "по настоящему"? "Покабудки" нужен что-ли? :) У автора сего глупого опуса левое полушарие явно поссорилось с правым. [/quote] получается если нет денег - играешь на первенство одеской области, становишся чемпионом, получаешь медали и кубки, а хочешь чтобы к тебе приехала Барселона - нужно иметь деньги, качественный персонал, и фарт. Комментировать о полушариях не буду
Ответить
2
5
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 18:19" author="Чубенко Георгий (Харьков)"] Ты в доляхе?[/quote] А то, что "тыкать" старшим нехорошо, мама не научила?
Ответить
5
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 17:50" author="ФК Поділля (Sekesfehervar)"] Маячня.Мільярд віртуальних грошей.Звідки вони візьмуться? Покажи мені детальний розрахунок.А так то все вилами по воді писано. [/quote] Ви взагалі вкурсі про залишки природного газу на території Російської Федерації? які ще детальні розрахунки?
Ответить
1
4
ФК Поділля (Sekesfehervar)
Ти я бачу взагалі далекий від фінансів.Я маю бізнес.Ти приходиш до мене і кажеш: ми заробимо мільярд!Я тебе питаю як.Я ти замість конкретики про якийсь газ.Розпиши мені з чого той мільярд складається і одразу буде видно чи реально його заробити.
Ответить
1
0
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 17:49" author="Артюх Ангелина (Донецк)"] так и будет,пойду на Шахтёр-Спартак,кто помнит спартачи красавцы всегда болели красиво [/quote] Ты спартачей не трогай, они наши. Их возить будем мы
Ответить
1
4
Артюх Ангелина (Донецк)
а мы коней
Ответить
2
2
Sandro (Kyiv)
[quote datetime="26.02.2013 19:12" author="z111965 (Kharkiv) (Харків)"] Цікаво, що ті, хто ревно відстоює спільний чемпіонат, недавно зареєстровані на сайті )) Наприклад, харківський - півроку, севастопольський - 2 тижні, а севастопольська - менше доби. Просто факти )) [/quote] а я коли зареєстрований?
Ответить
1
3
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Ви й самі можете перевірити: 09.09.2004, 11:55:05 )) Складається враження, і не тільки в мене, що багато повідомлень новачків на цю тему на підтримку ЧСНГ спеціально пишуться для "масовки", для створення "думки". Даремні потуги!
Ответить
3
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Вибачаюсь, донецька зареєструвалася менше доби тому.
Ответить
5
1
bolvan (FCSD-g)
так це "пітомці" Медведчука . Вони тільки з Брюселю повернулись і відразу їх кинули на новий фронт
Ответить
2
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Цікаво, що ті, хто ревно відстоює спільний чемпіонат, недавно зареєстровані на сайті )) Наприклад, харківський - півроку, севастопольський - 2 тижні, а севастопольська - менше доби. Просто факти ))
Ответить
6
1
IBM (Dnipro)
[quote datetime="26.02.2013 18:33" author="ment-alitet (Dniepropetrovsk)"] Оказывается Футбол в Украине умер (или был мертв) при Союзе, когда в Высшей лиге играло 4-6 команд из Украины [/quote] Тут треба розуміти, що в СССР була соціалістична система. Навіть в сферичному Мухосранську у вакуумі, команда якого грала на першість області, будувалися стадіони і працювали ДЮСШ. Адміністративно-командним способом. Зараз дикий капіталізм, притому переважно небагатий. Тут навіть команди другої, першої і вищої ліги невпевнені в своєму майбутньому.
Ответить
6
0
Yass (Днепропетровск)
Думаю, Коньков уже составил себе простую табличку: . Cколько я получил - Что мне говорить . $0 - турнир невозможен $10,000 - турнир нецелесообразен $20,000 - турнир маловероятен $30,000 - возможно, мы рассмотрим возможность участия $40,000 - есть варианты, при которых мы согласимся $50,000 - турнир может быть полезным для украинского футбола $60,000 - турнир повысит уровень украинского футбола $70,000 - турнир - единственное спасение для украинского футбола ... $100,000+ящик коньяка - где тут подписывать?
Ответить
5
7
trustme (Сумы)
Хе-хе, куди дипломатія ділась, московитам вже напряму кажуть- ідіть...самі знаєте куди. От що значить терпець урвався
Ответить
9
2
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 17:51" author="ФК Поділля (Sekesfehervar)"] НЕ все вирішуть гроші.І щоб дати - їх ще треба мати. [/quote] Для такого дела найдутся. И решают все сейчас именно деньги. Увы.
Ответить
2
6
ФК Поділля (Sekesfehervar)
Розпиши мені звідки
Ответить
0
0
Чубенко Георгий (Харьков)
Чемпионат СНГ: Анатолий Коньков нецелесообразен)))
Ответить
2
10
Фанат Українського Футболу (Київ)
"Моя позиция нисколько не изменилась. Этот турнир нецелесообразен - он ничего не дает футболу. Обсуждать здесь нечего. А потому этот вопрос даже не поднимался" ------- Пане президенте! Вибачте, але ми незалежна нація! І питання щодо НАВІТЬ ІДЕЇ ХИМЕРИ - це образа для нашої нації зокрема і для України взагалі! Бо ця химера не просто недоцільна, вона - прямий шлях до знищення національної незалежної першості України! А відповідно головний цвях у труну українського футболу! А на виході чергове приниження української нації та чергова окупація нашого футболу, а потім і країни (через МС)! Лише політична складова у задумі цього злочину покладена! А мільярди (та хоч трильйони) це лише замануха для власників-антидержавників українських ФК! Про це промовисто каже обмовка Газзаєва після облому засідання. Бачачи, що наші антидержавникі, зокрема власникі ФК, почали щось на той мільярд нервово дихати, він зумисно в одному інтерв`ю підкресленно зауважив: "речь не о миллиарде долларов, а о миллиарде евро"! Певна річ, зваблювати так із розмахом! Колись Пілат Іуду так зваблював... Відтак, питання стоїть руба: АБО НЕЗАЛЕЖНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ (при цьому не важливо: сильний він чи слабкий, нагорі рейтингу чи внизу, вдарить по ньому фінансовий фейр-плей чи не вдарить) І ЙОГО ГОЛОВНА ЗАСАДА: НЕЗАЛЕЖНИЙ ЧЕМПІОНАТ, АБО ПОВНЕ ЙОГО ЗНИЩЕННЯ шляхом створення химери! Тільки так, пане президенте!
Ответить
10
6
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 17:38" author="Чубенко Георгий (Харьков)"] Такое ощущение, что Коньков лично заинтересован, чтобы не было ЧСНГ. А может просто цену себе набивает. Непонятно почему у руля ФФУ постоянно оказываются люди, которые в первую очередь думают о своих шкурных интересах.[/quote] Какая архиглупость! Если бы, Коньков думал о своих шкурных интересах, то давно бы продался. А так - молодец Анатолий Дмитриевич! Не обращайте внимания на недалеких тролей! Гните нашу, проукраинскую линию!
Ответить
11
3
Чубенко Георгий (Харьков)
Ты в доляхе?
Ответить
0
8
Беовульф (Одесса)
[quote datetime="26.02.2013 17:13" author="Sandro (Kyiv)"] И еще что хотелось бы ответить сторонникам отдельных, независимых чемпионатов. Часто слышу фразу: «это убьет национальны футбол», «а как же Львов, Луцк, Мариуполь?». Напоминаю(может кто не слышал), бюджет второго дивизиона объединенного чемпионата будет 100 млн. долларов. Это больше чем сейчас в высшей лиги чемпионата Украины. К тому же вымрут не нужные команды типа киевского Арсенала, донецкого Металлурга и прочие фармклубы. Останутся те, кому футбол нужен по-настоящему.[/quote] Что за посталкогольный бред? Получается, если нет ОГРОМНЫХ денег у клуба, значит футбол нужен НЕ "по настоящему"? "Покабудки" нужен что-ли? :) У автора сего глупого опуса левое полушарие явно поссорилось с правым.
Ответить
9
8
Чубенко Георгий (Харьков)
Такое ощущение, что Коньков лично заинтересован, чтобы не было ЧСНГ. А может просто цену себе набивает. Непонятно почему у руля ФФУ постоянно оказываются люди, которые в первую очередь думают о своих шкурных интересах.
Ответить
2
9
ghbltnczg (Севастополь)
[quote datetime="26.02.2013 17:23" author="sc-tavria (Симферополь)"] По-моему по поводу Таврии все уже вчера обсудили. На встрече в Москве был культуролог из Севастополя, имеющий к Таврии отношение не большее, чем мы с тобой. [/quote] Нафига вы перед ними оправдываетесь??? Ну хоть чуть чуть гордрсти надо иметь?
Ответить
5
2
alkor (Кировоград)
[quote datetime="26.02.2013 16:48" author="цитадель (Черкассы)"] Раньше говорил "невозможен", теперь "нецелесообразен". Через пол-года запоёт "а почему бы и нет" [/quote] Так оно, возможно, и будет. Дадут столько, что не сможет отказаться...
Ответить
2
9
ФК Поділля (Sekesfehervar)
НЕ все вирішуть гроші.І щоб дати - їх ще треба мати.
Ответить
8
2
ghbltnczg (Севастополь)
Sandro (Kyiv) всё по делу
Ответить
4
10
Sandro (Kyiv)
...перепостю сюда.... Конечно, сколько людей, столько и мнений, но OVER9000 людей, высказывают свою точку зрения, основываясь на собственном восприятии вопроса, не понимая что все мы в этом вопросе никто, что есть реальные игроки процесса под названием «Объединенный чемпионат России и Украины по футболу». Поэтому попробую подбить в целое все услышанное мной, попробовать проанализировать и дать процентную вероятность успешности проекта. Давайте посмотрим - откуда растут ноги?! Что известно на данный момент всем? Известно что организацией занимается российская сторона, ответственный Газаев (личность авторитетная в обеих странах) , платит за все это Газпром(и платит деньги заоблачные), а значит проект политическим называться имеет право. По разным заявлениям господина Газаева бюджет турнира на 5 лет составит от 5 млрд. долларов до 5 млрд. евро. За что товарищи с Кремля готовы выложить на общаг народное достояние эквивалентом в 5 млрд. вечнозеленых - нужно еще разобраться, потому как догадки догадками, а средства не малые, как для пиар акции. Ну во-первых что приходит на ум - это постепенная интеграция Украины в постсоветское сообщество, следующий шаг будет - Единое Экономическое пространство, а потом возможно и возрождение былых времен в виде какого-то политического союза государств. Плохо это или хорошо это вопрос третий, сейчас нам нужно просто понять откуда растут ноги. Дальше, 1млрд. народных денег в год – куда он пойдет? Он пойдет клубам, т.е. их владельцам, а кто владельцы мы все знаем. Это все равно если переложить деньги с одного кармана в другой( в случаи с Зенитом), или просто законно подеребанить народное добро между владельцами-олигархами. Но зачем им тогда Украина, это можно делать и без нее? Думаю ответ заключается в следующем: во-первых синергетический эффект, это когда 1+1=больше чем 2. Это значит что суммарный рейтинг отдельно чемпионата Украины + чемпионата России будет уступать рейтингу совместного чемпионата, как в зрительском интересе, финансовой составляющей с телевизионных прав, спонсорства и так далее(советую посмотреть спец.выпуск «Удар головой»). Во-вторых, и это на мой взгляд главное, с 2014 года в УЕФА будет действовать финансовый феерплей УЕФА, это значит ,что все клубы не смогут покупать, если не смогут зарабатывать. Это значит крах для очень многих клубов Европы, в том числе и украинских и российских клубов. Анжи не сможет купить Виллиана, Зенит Халка. Никто никого купить не сможет, потому что футбол у нас убыточен. И если вы ходите видеть качественный футбол в своем городе – совместный чемпионат при данном формате, это спасательный круг для нашего футбола. Теперь о возможности этого турнира, OVER9000 отписываются примерно так: «УЕФА никогда не разрешит…..в регламенте УЕФА написано…….». Процитирую слова Миллера: «Мы не занимаемся самодеятельностью, Мы считаем, что реально провести чемпионат осенью 2014 - весной 2015 годов. Но если сроки согласования затянутся, мы планируем провести чемпионат осенью 2015 - весной 2016 годов». Это говорит человек дела которого очень редко когда расходятся с его словами. Говорит в присутствии таких же не шуточных людей, 1 час которых равняется бюджету некоторых команд 1 лиги Украины. Напрашивается два логичных варианта описания данной ситуации: или Миллер и Ко одновременно внезапно перестали дружить с головой либо договоренности с УЕФА(По-крайней мере предварительно-устные) уже есть. В виду того что Газпром является спонсором Лиги Чемпионов, то что дело в шляпе очень даже верится. Поэтому, лично я, оцениваю ВОЗМОЖНОСТЬ организации такого турнира в 75% легко. И еще что хотелось бы ответить сторонникам отдельных, независимых чемпионатов. Часто слышу фразу: «это убьет национальны футбол», «а как же Львов, Луцк, Мариуполь?». Напоминаю(может кто не слышал), бюджет второго дивизиона объединенного чемпионата будет 100 млн. долларов. Это больше чем сейчас в высшей лиги чемпионата Украины. К тому же вымрут не нужные команды типа киевского Арсенала, донецкого Металлурга и прочие фармклубы. Останутся те, кому футбол нужен по-настоящему.
Ответить
7
12
Артюх Ангелина (Донецк)
так и будет,пойду на Шахтёр-Спартак,кто помнит спартачи красавцы всегда болели красиво
Ответить
2
11
ФК Поділля (Sekesfehervar)
Маячня.Мільярд віртуальних грошей.Звідки вони візьмуться? Покажи мені детальний розрахунок.А так то все вилами по воді писано.
Ответить
10
3
pryadun70 (Кировоград)
Рассуждения логичны. Но как потом УЭФА (в случае обьединения) будет препятствовать G-14? Правильно никак. И наэтом интерес к футболу и в Украине и в России закончится.Ну а о здравости рассуждений Миллера можно поспорить. особенно когда он сравнивает рейтинги с лигочемпионовскими.
Ответить
6
1
ment-alitet (Dniepropetrovsk)
Оказывается Футбол в Украине умер (или был мертв) при Союзе, когда в Высшей лиге играло 4-6 команд из Украины
Ответить
0
8
Kievchess (Киев)
Анатолий - это давно уже всем известно что нецелесообразен, а вот почему Таврия дёргается?
Ответить
6
5
sc-tavria (Симферополь)
По-моему по поводу Таврии все уже вчера обсудили. На встрече в Москве был культуролог из Севастополя, имеющий к Таврии отношение не большее, чем мы с тобой.
Ответить
10
1
Kievchess (Киев)
Анатолий Коньков: Чемпионат СНГ нецелесообразен ===================================== Грамотный чтоль? Видать газет начитался..
Ответить
4
11
цитадель (Черкассы)
Раньше говорил "невозможен", теперь "нецелесообразен". Через пол-года запоёт "а почему бы и нет"
Ответить
4
16
olkor (Харьков)
Да нет. Это движение, как раз, в правильном направлении. Раньше говорили, что невозможен потому, что не разрешают, а теперь нецелесообразен потому, что идея бредовая.
Ответить
15
2
Виктор1979 (Элиста)
Невозможен по формальным причинам, нецелесообразен по сути...
Ответить
4
0
olkor (Харьков)
"...Этот турнир нецелесообразен - он ничего не дает футболу..." Ну наконец-то. Разродились. Почему не сказать это сразу, а не переводить стрелки на УЕФА и ФИФА.
Ответить
16
1
Smooth da Hustler (Львів)
Может даже изменю свое мнение о нем. Хотя, подождем увидим.
Ответить
18
1
Demokrat20 (Краматорск)
Правильно время покажет,а пока все правильно говорит.
Ответить
11
2
Demokrat20 (Краматорск)
Молодец и надо закрывать вопрос пасовсем!
Ответить
15
3
krotyara (Донецк)
Ну а шо, молодец. Так и надо.
Ответить
17
3
ghbltnczg (Севастополь)
Сам себя уговаривает?))
Ответить