У міліції Львова провели профілактичну бесіду з футбольними фанами. 01-03-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
01.03.2013
пятница
19:07
У міліції Львова провели профілактичну бесіду з футбольними фанами
Рейтинг публикации

У зв’язку з початком 3 березня 2013 року другого кола чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги у Львівському міському управлінні міліції 26 лютого відбулася робоча зустріч у форматі круглого столу.

Про це повідомляє прес-служба міської міліції.

Метою зустрічі було обговорення питань із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян під час проведення футбольних матчів. Присутні при обговоренні були представники міліції громадської безпеки ГУМВС, ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, УМВС України на Львівській залізниці та УСБУ.

Для обговорення було запрошено офіцера служби безпеки ПФК "Карпати", менеджера з роботи з вболівальниками ПФК "Карпати", голову громадської організації "Завжди вірні!", що об’єднує футбольних "фанатів" клубу та уболівальників.

Заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки ЛМУ ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Падяк звернув увагу на недопустимість порушень громадського порядку під час перебування вболівальників у місті Сімферополь у зв’язку з проведення першого футбольного матчу в другому колі чемпіонату між ФК "Карпати" (Львів) та місцевою ФК "Таврія".

Працівники міліції обговорили забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян і під час проведення 9 березня 2013 року у Львові футбольного матчу за участю команд "Карпати" (Львів) та "Чорноморець" (Одеса).

Представникам об’єднання "Завжди вірні!" міліціонери наголосили на забороні застосовувати піротехнічні засоби. Адже, якщо на стадіоні "Україна" це в кращому випадку пошкодить лише майно стадіону, то на "Арені Львів" можуть виникнути серйозні проблеми. Також такі дії можуть призвести до призупинення матчу. Крім того, фанатів ознайомили з введенням у правоохоронних органах відповідальної особи – споттера. Довели основні положення та принципи їх діяльності.

На зустрічі також виступив заступник начальника – начальник МГБ УМВС України на Львівській залізниці полковник міліції Павелко, який запропонував представникам футбольних уболівальників інформувати керівництво УМВС України на Львівській залізниці про наміри здійснювати виїзди організованих груп уболівальників залізничним транспортом. Це допоможе забезпечити громадський порядок під час виїздів в інші регіони держави та у зворотному напрямку.

Крім того, правоохоронець наголосив на існуванні спеціальної роти супроводу, яка всіляко сприяє безпеці громадян, що прямують на перегляд футбольних матчів залізничним транспортом.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: zik.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com