Анатолій Коньков зустрінеться з Йозефом Блаттером у штаб-квартирі ФІФА

Анатолій Коньков зустрінеться з Йозефом Блаттером у штаб-квартирі ФІФА



Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков вирушив з робочим візитом до Цюріху, де у штаб-квартирі ФІФА зустрінеться з президентом Міжнародної федерації футболу Йозефом Блаттером.

Під час зустрічі Анатолій Коньков та Йозеф Блаттер планують обговорити ряд стратегічних питань з розвитку футболу та останні ініціативи Міжнародної федерації футболу.

Анатолій Коньков зустрінеться з Йозефом Блаттером у штаб-квартирі ФІФА - изображение 1

Нагадаємо, остання робоча зустріч президентів ФФУ та ФІФА проходила у Санкт-Петербурзі у січні цього року.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
logist (Днепропетровск)
Бедный Йозеф...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 11
logist (Днепропетровск)
Бедный Йозеф...
Ответить
0
0
Бел-асс (Черкассы)
Вот Блаттер Конькова и пропесочит. А может наоборот, на повестке дня два вопроса: 1.Какой откат получит сам Блаттер?; 2.Когда зайдёт первый транш?
Ответить
0
1
ЗеленыйДК (Киев)
Надо чтобы ему хоть жвачку купили, ато перегарищем как дыхнет и Блаттер поведется на объединенку:)
Ответить
0
1
Руслан (Хмельницький)
Ну раз так пішло. Усі футбольні команди Хмельницької області створюють власний чемпіонат. Оголошую себе Президентом чемпіонату. Сьогодні їду до Блатера за підтримкою, дам йому 20 грн. ) п.с. ось так це виглядає з боку.
Ответить
4
0
ФК Поділля (Sekesfehervar)
Він буде тільки за.Буде у нас подільськя ліга.Бюджет 1 мільярд.І єврокубки нам не потрібні.Ми все одно в них не приймаємо участі.
Ответить
0
0
Чiжик (Красноярск)
Ну если объёчемп, то G 14 обязательно!
Ответить
2
0
Igorotchok (Львов)
Пропоную організувати загально-національне опитування на цю тему з одним єдиним запитанням : "Ти "за" проведення об"єднаного чемпіонату обидвох країн ?" , відповідь "Так" " Ні" .Опитування на протязі одного місяця потрібно провести на офіційних сайтах клубів ПЛ , а виступити головним ініціатором, пропоную шановному нашому сайту УА.футбол , а потім зібрати всю інформацію з оф.сайтів клубів і оприлюднити її тут .
Ответить
4
1
Perk-as (Кривой Рог)
Главное до встречи ему не наливать, после можно..
Ответить
3
0
Vasya346 (Одесса)
Это у него просто такой метод лечения аэрофобии,поэтому наливать будут и до,и после)
Ответить
0
0
Igorotchok (Львов)
100% мова піде про об чемп !!! Можна спробувати , щось виторгувати у Блатера, наприклад гарантоване місце збірній на чемп світу у Бразилії :)
Ответить
5
1
kotigorok (Чернігів)
Мабуть ахметов дав команду переконати в необхідності об\'єболу...
Ответить