У фан-секторі "Шахтаря" запрацював "закон Колесніченка". 14-03-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
14.03.2013
четверг
09:30
У фан-секторі "Шахтаря" запрацював "закон Колесніченка"
Рейтинг публикации

Більше десятка донецьких фанатів вже отримали заборону ходити на стадіон "Донбас Арена". Про це розповіли донецькі вболівальники.

Ініційований депутатом від ПР Вадимом Колесніченком та прийнятий у березні 2012 року закон № 9662 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо забезпечення громадського порядку та безпеки під час і після проведення футбольних матчів)" розширив повноваження МВС на футболі.

Закон заборонив демонстрацію плакатів, банерів, прапорів, штандартів, у тому числі політичного характеру, "та інших носіїв, які зачіпають честь і гідність офіційних осіб", тобто по суті ввів цензуру. "Закон Колесніченка" благословив створення Національної футбольної інформаційної бази даних, куди вносять усіх "порушників громадської безпеки". За створенням чорних списків іде заборона відвідувати міста і стадіони, де відбуваються футбольні матчі — такі "вердикти" вже отримують "неблагонадійні".

Донецькі ультрас говорять про те, що працівники міліції буквально переслідують їх зі своєю увагою. Проводять зустрічі без повісток і настійливо пропонують підписати протокол із зобов'язаннями не розгортати банер, не курити на стадіоні, не викрикувати антисемітських та расистських гасел і так далі. Якщо хтось відмовляється підписати такий протокол, стає претендентом на потрапляння у чорний список.

За словами уболівальників, сьогодні відбувається ідентифікація всіх, хто ходить на футбол. Політика клубу в плані продажу квитків призвела до того, що клуб має всі дані на фанатів, а системи відеоспостереження та реагування служби безпеки допомагають контролювати кожного фаната.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: gazeta.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]