Видеоконференция UA-Футбол с Владимиром Мыленко и Русланом Рудомским. 20-03-2013 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
20.03.2013
среда
09:45
Видеоконференция UA-Футбол с Владимиром Мыленко и Русланом Рудомским
Рейтинг публикации

В понедельник, 18 марта, состоялась видеоконференция с представителями редакции UA-Футбол.

На вопросы читателей ответили руководитель отдела зарубежного футбола Владимир Мыленко, а также обозреватель чемпионата Италии и Копа Либертадорес Руслан Рудомский.

Текстовая версия:

Костянтин Довгань: Здравствуйте наши дорогие, любимые читатели сайта UA-Футбол. Сегодня мы, как и обещали, проведем онлайн-конференцию. Как вы догадались по локации – не совсем обычную. Дело в том, что наш сайт сменил прописку – мы переехали в новый просторный офис, и теперь у нас есть веранда, где мы летом планируем жарить шашлычки, а сегодня решили, чтоб место не пустовало, провести онлайн-конференцию с редакцией. Сегодня у нас в гостях, хотя это никакие не гости, а наши сотрудники: руководитель отдела зарубежного футбола Владимир Мыленко и его верный помощник Руслан Рудомский, который у нас занимается обзорами чемпионата Италии, Кубка Либертадорес и еще многой другой полезной футбольной деятельностью. Ну что ж, давайте будем с ними беседовать. Может быть, сначала они расскажут немного о себе: что, как – потому что читатели еще в формате онлайн с ними не все знакомы?

Владимир Миленко: Добре, давайте ми трошки розкажемо про себе. Мене, Костя вже сказав, звуть Володимир Миленко – я керівник відділу зарубіжного футболу. Прийшов, в принципі, разом з Костянтином після зміни редакції – назвемо це так. Прийшов, практично, на нове, порожнє місце. І от ми потихеньку набрали новий штат, нових людей. Один з них – це Руслан, який трошки пізніше розкаже про себе. Я вже без копієчки десять років в спортивній журналістиці – ювілей, можна сказати, буде. Працював в журналі "Футбол", потім перейшов в інтернет-журналістику і от – докотився до такого життя, що керую відділом зарубіжного футболу. Зараз представить себе Руслан і після цього ми розкажемо по наші здобутки, і про наші плани на найближче майбутнє.

Руслан Рудомский: Всім привіт! Мене звати Руслан Рудомський. Я на даному порталі, як сказав Костянтин, займаюсь чемпіонатом Італії, кубком Лібертадорес і купою різної іншої футбольної інформації. В журналістиці, в принципі, людина не нова: з 2009-го року видавав у Хмельницькому власну молодіжну газету ("а5_Хмельницький"), був дописувачем кількох відомих футбольних інтернет-сайтів, а з недавнього часу працюю на UA-Футболі.

Володимир Миленко: Одним з напрямків розвитку сайту став Кубок Лібертадорес, який у нас веде Руслан з нового сезону. Ви вже могли помітити, що окрім оглядів турів у нас там потужна історична лінія – представлені всі команди при чому не тільки відомі в Європейській частині футбольного світу, як "Сан-Паулу", "Бока Хуніорс" і так далі, а й інші, які теж є до певної міри цікаві, але про які дуже мало розказують в наших широтах. От Руслан цим проектом зайнявся, доведе його до кінця, а з наступного сезону, я думаю, у нас будуть по Кубку Лібертадорес, та й узагалі по південноамериканському футболу нові цікаві проекти. Тим паче, ви ж всі знаєте, 2014-й рік – футбол повертається, можна сказати, на свою історичну Батьківщину Звісно, англійці будуть сперечатися з цим, але тим не менш – Чемпіонат світу в Бразилії, і я думаю, ми підготуємо до цієї події багато матеріалів, з яких можна буде дізнатись про те, що таке південноамериканський футбол 50 років тому, може навіть 100 років тому, що таке він зараз, чим живе… Тим паче, там є багато людей, які нам цікаві. Це я вже так анонсую найближчі матеріали того ж Руслана, який розкаже про українських легіонерів, можна сказати так. Тобто про тих футболістів з чемпіонату України, які зараз грають за певні клуби в Кубку Лібертадорес.

А з нового сезону (орієнтовно перші випуски будуть вже в травні), в нас вийде серія матеріалів по трьом чемпіонатам "другої руки" – назвемо їх так. Це Італія, Німеччина та Франція. Ми будемо їх розвивати в форматі історико-аналітичних матеріалів. Думаю, це будуть авторські колонки – буде багато цікавих матеріалів. Ті які не вкладаються в рамки оглядів турів. Все таки ми онлайн-видання, а в онлайн-виданні, в першу чергу, важливою є оперативність – ніхто з цим сперечатися не буде. З нового сезону, а пробні випуски будуть в травні – я наголошую, ми почнемо таку діяльність для чемпіонатів, які є, скажімо так, менш популярними поки що, оскільки Англія і Іспанія – це топ-чемпіонати в топ-п'ятірці. А от інші чемпіонати ми будемо розвивати. Це те, що буде у нас найближчим часом.

З наступного сезону ми плануємо розширити свою роботу, свій журналістський погляд на кубкові турніри топ-чемпіонатів. Можливо додасться до топ-п'ятірки ще один чемпіонат. Поки що я не буду про це говорити, це плани, але, можливо, ми ще захопимо один чемпіонат і будемо по нього розповідати детальніше, ніж зараз. Крім того, хочу зазначити, що в нашу команду найближчим часом, уже буквально незабаром, увіллється ще один журналіст – дуже професійний, дуже відомий, дуже цікавий автор – Денис Трубецкой (на момент запису ми не мали права розголошувати прізвище нового колеги, але зараз уже всі питання вирішено і Денис офіційно приєднався до дружної команди UA-Футболу). Через Деякий час ви самі побачите його статті. З ним можна буде познайомитись не тільки в форматі авторських статей та матеріалів, а й у форматі конференції. Взагалі, ми плануємо відкрити конференції всім авторам на сайті.

Костянтин Довгань: В том числе и Руслану.

Володимир Миленко: В тому числі і Руслану. Всім ведучим топ-чемпіонатів, для того, щоб ви мали можливість спілкуватись з ними регулярно: задавати питання і отримувати фахову професійну відповідь у будь-який час. Я думаю, про плани ми трошки розказали, давайте тепер перейдемо до питань.

Костянтин Довгань: Постоянный читатель basque (Донецк, Вост.Украина) пишет вопрос, но это не вопрос а скорее пожелание: "Очень нравятся очерки об истории клубов, особенно ныне подзабытых. Хотелось бы больше информации о "фанах-побратимах" в Европе (кто с кем и почему). И совсем уж дерзкое пожелание – ознакомление с клубной философией, поскольку многие болельщики (глоры) по незнанию поддерживают годами соперников своих будущих любимцев и по прошествии времени открывают глаза с сожалением что радовались победам врагов". Я думаю, мы ответили частично на этот вопрос?

Володимир Миленко: В принципі, так. Тема стосунків клубів, тема стосунків уболівальників – вона така досить своєрідна, і тому якщо за неї братися, то це неможна робити наскоком, написавши кілька статей і забути. Я думаю, в планах у нас це буде закладено. Буде не найближчим часом, але тим не менш, ми за цю тему візьмемось і досить потужно її розкриємо.

Руслан Рудомский: Від себе можу пообіцяти, що найближчим часом в історичних матеріалах ще не розкритих латиноамериканських футбольних клубів я врахую це побажання і кілька абзаців про це буде.

Костянтин Довгань: Тут вопрос уже больше ко мне. Спрашивают: "Почему статьи к матчам Металлиста пишутся в последнюю очередь?" Мы сами этой ситуацией недовольны и вот я обещаю, что сегодня все будет уже прекрасно и матч "Металлист" – "Говерла" будет на высочайшем уровне.

И еще один вопрос, тоже больше не к ребятам, а ко мне. Интересуются читатели, в частности RomanShakhta (Горловка), спрашивает: "Когда можно будет пообщаться с Иваном Вербицким?". Я думаю, как только потеплеет, мы решим этот вопрос: сделаем онлайн с Иваном и с Сергеем Швецом – руководителем отдела украинского футбола. Я думаю, они ответят на все вопросы и обо всем расскажут.

Давайте дальше смотреть. Вопрос Руслану: "Насколько, так сказать, "глубоко" Вы знакомы с итальянским футболом. Если Вас в 5 утра 1 января спросить кто был чемпионом страны в 36-м, Вы скажете?"

Руслан Рудомский: Боюсь, що мене не добудяться. :)

Володимир Миленко: То хто чемпіоном став?

Руслан Рудомский: "Болонья", якщо не помиляюсь.

Костянтин Довгань: Она и сейчас нервы многим грандам портит…

Руслан Рудомский: Якщо серйозно, то думаю, що плюс-мінус точно зможу відповісти. Але мені здається, що знати такі деталі, в принципі не обов'язково. Обов'язково знати: де їх можна знайти в один-два кліка на комп'ютері або в Інтернеті. Що стосується захоплення італійським футболом, то воно почалось з Чемпіонату світу 1994-го року, звідти ж і почалося захоплення грою Роберто Баджо. Потім сезон 1995/96, якщо не помиляюсь, у нас в Україні завдяки НВО "Поверхность" досить активно висвітлювався на телебаченні. Ну от, з того часу так досить прискіпливо й слідкую за італійським футболом.

Костянтин Довгань: От того же самого автора, OctoberFest (Голая Пристань): "Руслан, насколько Вы следите за другими чемпионатами той же, допустим ТОП-5? Постольку-поскольку, или же стараетесь также в свободное время просматривать поединки? Это важно вообще в вашей работе следить за остальными?"

Руслан Рудомский: Ну, дивіться: більшість матчів відбувається паралельно з матчами чемпіонату Італії. Відповідно, за ними слідкувати в принципі неможливо. Але я слідкую за статистикою: хто як зіграв, хто на якому місці. Стараюсь дивитись у вільний час чемпіонат Англії – навіть не Прем'єр лігу, а Чемпіоншип, де грає мій улюблений "Лідс Юнайтед". Тобто, слідкую, щоб бути в курсі подій і знати: що яка команда з себе представляє, але матчі дивлюсь досить рідко.

Володимир Миленко: Я додам до цього: ви можете подивитись у нас на сайті анонси матчів Ліги чемпіонів, які пише в тому числі і Руслан. Це анонси не тільки італійських команд, тому ви можете подивитись: на якому рівні це написано і самі визначити – наскільки цей конкретний автор слідкує за іншими чемпіонатами.

Костянтин Довгань: Вот к Владимиру вопрос: "Как выбирается по какому из матчей будет писаться обзор того или иного тура? Ведь нельзя же просмотреть все поединки АПЛ, которые в 17:00 в субботу играются или же поединки Бундеслиги... Все зависит от читательской аудитории, которой интересен, к примеру, только "Арсенал", а не "Суонси", или же это волевое решение самого автора? Можно ли как-то намекнуть Штайнбергу, чтоб он писал обзоры Гладбаха, потому что я их жду?)". И смайлик).

Володимир Миленко: Монетку кидаємо і вибираємо. :) Насправді, це річ дійсно дуже проблемна, оскільки на відміну від тої ж Іспанії, де все зроблено для блага народа і во-імя народа (при чому не тільки іспанського) і все вдало розведено, в Англії, Німеччині, та й в Італії з цим проблемно. Але, тим не менш, ми орієнтуємось, звісно ж, на читацьку аудиторію. Все ж таки сили у нас обмежені – треба дивитись правді у вічі, але з іншого боку звертаємо увагу і на маленькі клуби. Наприклад, знову ж таки невеличкий анонс: у нас на днях виходить дуже цікавий матеріал Віталія Пасічного, присвячений маленькій провінційній команді Ла Ліги, яка добилася цього сезону досить серйозних успіхів. Я думаю, за цією командою варто буде послідкувати і вам, і нам, в першу чергу, звісно, нашому автору. Який це клуб я не буду розповідати, матеріал прочитаєте самі – нехай для вас це стане сюрпризом. Але, в принципі я можу сказати, що в процесі підготовки цього матеріалу мені самому було цікаво дізнатися деякі факти і взагалі історію цієї команди. Тому, звичайно, увагу ми приділяємо і будемо далі приділяти не тільки грандам, а й невеличким цікавим колективам.

Костянтин Довгань: Вопрос опять со смайликом: "Руслан, а какой господин Мыленко начальник? Строгий? Часто кричит на подчиненных?)". :)

Руслан Рудомский: В принципі, начальник непоганий. Досить лояльний в плані творчості, але дуже вимогливий в плані пунктуальності. За порушення дисципліни можна отримати "по перше число". Тобто, якщо невчасно матеріал з'явився, або не в тому об’ємі, чи щось таке.

Володимир Миленко: Власне кажучи, моя улюблена команда, за яку я вболіваю з 1992-го року, це "Барселона". Я думаю, ви бачили заголовок, який вийшов після "Ель Класіко". Так от: Віталій Пасічний за цей заголовок не отримав ніякої ані догані, ані штрафу. Це авторське право – бачити так, чи інакше, тому ніяких рамок я не ставлю. А в плані дисципліни, то я повторюся: це онлайн-видання, де оперативність є першочерговою ідеєю, тому тут хоч-не-хоч, а доводиться керувати.

Руслан Рудомский: Я можу сказати, що скарг на начальника в мене немає.

Костянтин Довгань: Наверное, потому, что вы работаете удаленно… :)

Руслан Рудомский: Ні, швидше тому, що він зараз сидить поруч. :)

Костянтин Довгань: Вопрос от читателя Dilettante (Донецкая обл.), такой серьезный. Первый: "Почему до сих пор нет поддержки firefox?" На самом деле, это серьезная проблема и мы все о ней знаем. Просто сейчас, я вот так без обиняков скажу: у нас не самая лучшая ситуация с программистами – наш программист ушел, сейчас приходит новый, и ему, чтобы вникнуть в суть проблемы, потребуется время. Я думаю, это объективная ситуация – от нас, как от редакции, тут мало что зависит. Мы ни в коем случае не хотим обидеть читателей. Я всегда говорю, что читатели для нас очень важны, и мы постараемся в ближайшее время эти вопросы решить.

И второй, не менее жесткий вопрос: "Доколе на сайте будет процветать желтуха?" Дорогой читатель, я скажу, что желтухи на сайте нет. Может быть, у вас какое-то другое понимание этой ситуации? Иногда, даже на таком серьезном академическом футбольном сайте, как у нас, должны быть новости, чтобы расслабиться. Потому что мир футбола, как и вообще вся жизнь, он многогранен. И нельзя все время жить сугубо тактикой какой-тот там команды из Дюссельдорфа. Нужно иногда время для разрядки. Я думаю, это объективно, это понятно всем, это нормальная журналистская практика. Это есть на любом сайте, даже самом-самом серьезном. Думаю, вам не составит труда в этом убедиться, посетив любой другой сайт.

Володимир Миленко: Я думаю, ми пришлемо читачу кілька лінків на справді "жовті" спортивні сайти, і, я думаю, тоді питань не виникне.

Костянтин Довгань: Кстати, у самой желтой газеты Англии "The Sun" одна из лучших в мире спортивных редакций, между прочим. Так что тут дуализм, и тут очень сложно разделять. Еще один вопрос касаемо конкурса прогнозов. Это тоже, по видимому, ко мне – тут по матчу "Динамо" – "Ворскла" есть проблемы. Я разберусь и отпишусь на конференции.

Еще один вопрос. От нашего постоянного читателя: "Володимире, кажуть, що Ви – агресивний вболівальник команди каталонської "Барселони". Якщо так, то скажіть, хто на Вашу думку кращий воротар "Сельти" новітньої епохи - Рішар Дютруель чи Пінто?" (всі дико регочуть)

Володимир Миленко: Ну, наскільки я агресивний вболівальник, ви можете подивитись на Костянтина Довганя (вболівальника "Реала"): "Барселона" програла всі "Ель Класико" цього сезону, але він живий-здоровий. Нічого страшного не відбулося. Ну а Хосе Мануель Пінто непоганий голкіпер, зараз стоїть, а точніше грає, у воротах "Барселони".

Костянтин Довгань: Читатель Евгений Пузатко (Boguslav) спрашивает Владимира Мыленка: "Які почуття у нього виникають при нагадуванні того періоду, коли Ви працювали у редакції журналу Футбол?"

Володимир Миленко: Ой, почуття неоднозначні. Почуття, можна сказати, романтичні, оскільки це була моя перша редакція в спортивній журналістиці, в якій я працював у колективі. Це була велика школа. Я пригадую, як я писав звіти про матчі Ліги чемпіонів – фактично нічим не відрізнялося за темпоритмом від онлайн-видання. Журнал виходив пізно вночі після матчів Ліги чемпіонів, тому тут в принципі були майже ті самі рамки. Це дуже хороша школа, яка мені згодилася і зараз. Це було, і я радий що це було. Але це вже минуло, це вже історія – як моя, так і історія видання. Йдемо далі.

Костянтин Довгань: На самом деле, на журнале "Футбол" все выросли, действительно. Это прекрасное издание.

Володимир Миленко: Звісно, що всі на ньому виростали. Хтось читав, а хтось, як я, писав. Ми всі вийшли, як із "гоголівської шинелі", звідти.

Костянтин Довгань: И еще один вопрос. Demian (Коломия): "Доброго дня ! Чому на Вашу думку в ТОП-5 чемпіонатах практично не має українців? В чому справа - наші реально не дотягують до рівня середньостатистичного європейського гравця чи середня заробітна плата в Європі нижча за вимоги українців через ліміт на легіонерів у нас? Тобто українці переоцінені тут чи вони недооцінені там. А можливо причина криється в чомусь іншому, яка Ваша думка?"

Володимир Миленко: Я скажу в цілому, а Руслан додасть по чемпіонату Італії. Якщо дивитися на речі об'єктивно, то це досить висока і відверто завищена заробітна плата українських футболістів. І, виходячи з цього, трансферна вартість. Чому вона завищена, ми не будемо зараз обговорювати – Сергій Швець буде про це розповідати разом з Іваном Вербицьким. Але дійсно, я вважаю, що футболісти наші не йдуть, тому що просто їм це не вигідно – з матеріальної, меркантильної точки зору. І я це не можу засуджувати – всі ми люди і працюємо за гроші, а не за просто так.

Наскільки наші футболісти недооцінені в Європі? Ну, в принципі нашу топ четвірку там бачать регулярно, але там футболістів українських не так багато. Проблема передусім в тому, що українських футболістів немає на середньому і на нижчому рівнях. Ви подивіться: скільки поляків грає в чемпіонаті Німеччини. А потім частина цих поляків доростає до рівня дортмундської "Боруссії". І звісно ж, такі футболісти, як Роберт Левандовскі з'являються не одразу – він же не грав десь там у якомусь "Пшемислі", а потім одразу попав до Юргена Клоппа. Футболісти, як конкретні, так і футболісти як спільнота, повинні переживати певний розвиток, а в нас такого розвитку немає. Ви ж подивіться: як тільки починаються розмови про того, чи іншого футболіста, якого хтось десь потенційно хоче бачити у Європі, відразу починаються розмови, на кшталт: "Якщо зацікавиться топ-клуб, тоді ми може його продамо". Ну, вибачте, в топ-клубах грають футболісти, які досягають результатів трохи інших. При вій повазі до нашого футболу – чвертьфінал Ліги чемпіонів для "Шахтаря" – це мегадосягнення, а от "Галатасарай" взяв, і вийшов. І показав нічим не гірше досягнення.

Немає бази – немає футболістів середньої ланки, з яких можна було б виростити. Приклад Андрія Шевченка – це унікальний приклад, як і футболіст унікальний, на якому не можна будувати якусь систему. А от футболіст Андрій Воронін – це могла бути система. Система просування українських футболістів в Європу. Андрій поїхав, почав з маленького клубу (з "Майнца", якщо не помиляюсь), і потім, прогресуючи вже там, доріс до "Ліверпуля". Ну, чим це закінчилося – це вже інше питання. Але, тим не менш, прогрес у Вороніна був. У нас таких футболістів немає, на жаль, або дуже мало. За винятком Олександра Шевелюхіна, який зараз грає в Екстраклясі Польщі. І то – це ж не дуже високий рівень, але може дорости до чогось.

Відтак, у нас нема футболістів, які могли б прогресувати на середньому рівні. А відразу в топ-клуби попасти – у нас не той рівень, скажімо так, виконавської майстерності. Не той рівень самосвідомості футболістів, які могли б там грати. Ви послухайте наших тренерів, до них теж багато претензій, але вони говорять, що футболісти не викладаються по повній програмі… Я не знаю, у мене, як у вболівальника "Барселони", чи у Кості, як в уболівальника "Реала" в голові не вкладається, як це так: футболісти вийшли на поле і не виклались по повній програмі. Правда, Костянтин? Тому, я думаю, з цього треба починати: футболісти самі повинні хтіти грати і хтіти чогось добиватися, а не просто прийти в якийсь наш топ-клуб, отримувати зарплату і сидіти там, себе добре почуваючи. Ну, це в цілому. А конкретно по чемпіонату Італії вам Руслан розкаже.

Руслан Рудомский: Що стосується чемпіонату Італії, то там грає досить багато футболістів середньої ланки з Польщі, з Колумбії – які навіть в збірні своїх країн не проходять, але вони там грають. Не за топ-клуби, звісно, а за середняків. Але вони грають в одному з найсильніших чемпіонатів Європи і досить непогано себе проявляють. Наші футболісти, чомусь туди не їдуть. Або їх не відпускають, або самі не їдуть – це інше питання, але вони там відсутні. Незабаром перейде в Серію А Олександр Яковенко, і знову ж таки – він не починав з топ-клубу.

Володимир Миленко: Та й в Україні він, в принципі, не починав. Це приклад Вороніна – людина, яка почала прогресувати в Європі.

Руслан Рудомский: На жаль, це приклад, який не став тенденцією.

Костянтин Довгань: Тут еще вопрос ко мне, как к организатору работы сайта. "Насколько оправдывает себя сотрудничество с каналом 2+2? Почему бы не попробовать договориться с Денисовым?" Ну, я считаю, что нужно действовать по чуть-чуть. Если раньше подобных прецедентов не было, то сейчас один есть. Я абсолютно доволен нашим сотрудничеством с телеканалом "2+2", великолепная и прекрасная Александра Лобода очень удачно задает вопросы читателей. Я думаю, это очень неплохое начало. Что касается передачи "Великий футбол", как ее называет Александр Денисов, то я думаю, что все может быть, и что мы будем заниматься и в этом направлении двигаться.

И еще один вопрос от этого же читателя (hec (Луганск)), наверное, уже редакции: "Нагнетание обстановки в чемпионате, которое мы сейчас имеем. Ваше мнение и взгляды по этому поводу?"

Володимир Миленко: Цікаво було б дізнатись, що саме мав на увазі читач під "нагнітанням"? Ну, власне кажучи, в чемпіонаті України без нагнітання ситуації ніколи не обходилось. Ви ж згадайте, всі останні сезони, за виключенням тих, де одна команда вигравала чемпіонат з відривом у десять і більше очок – вони ж без нагнітання не обходились. На жаль, у нас завжди відбуваються якісь "нервові ігри", скажімо так. І від цього, поки що, на жаль, нікуди не дітися. Пізніше, якщо буде нормальний розвиток футболу в певних площинах, можливо обійдеться й без цього. А поки що, на жаль, інакше не виходить.

Руслан Рудомский: Ще така проблема у нас: команди не вміють програвати. Як тільки команда програє, одразу ж з'являється купа факторів, які на це вплинули. На думку самої команди, звісно ж. Звідси і нерви, звідси і "нагнітання".

Костянтин Довгань: Об этом, я вам так раскрою карты, напишет наш автор из украинского отдела Иван Вербицкий.

Володимир Миленко: Ну і підіб'ємо підсумки. Зарубіжний футбол менш цікавий для нашого читача, аніж український – все ж таки своя сорочка ближче до тіла. Але в нас заплановані цікаві проекти. На літо планується цілих два цікавих спецпроекти, які допоможуть дізнатися більше цікавого, та й взагалі – дізнатися більше про ті ж топ 5 чемпіонатів: про ту ж Францію. Бо, насправді, ми не дуже багато знаємо про європейський футбол, за винятком грандів. А там багато цікавого. Звісно, є винятки, такі як Руслан – фанат "Лідс Юнайтед". От хто знає "Лідс Юнайтед" в Україні? Отож, вас чекають, і наших авторів також чекають, два літні спецпроекти. А в новому сезоні у нас будуть нові горизонти, нові ідеї, які ми втілимо в чемпіонатах топ-п'ятірки, в Кубку Лібертадорес. Можливо ще якісь ідеї щодо зарубіжного футболу прийдуть на думку, чи ви підкажете, і ми їх втілимо в життя.

Руслан Рудомский: Невеличке побажання: якщо є якісь зауваження, побажання чи пропозиції – пишіть їх в коментарях…

Костянтин Довгань: И на новой конференции Руслана Рудомского…

Володимир Миленко: І на старій моїй конференції

Руслан Рудомский: Все читається, все аналізується.

Костянтин Довгань: Действительно, мы следим и стараемся реагировать на все ваши пожелания, критику. Критику – особенно. Поэтому не переживайте – мы все делаем для вас, чтобы вам было комфортно на нашем сайте. Спасибо большое. Всего доброго.

Володимир Миленко: Бай.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]