25 лет спустя "Металлист" вновь обыграл "Торпедо"

25 лет спустя "Металлист" вновь обыграл "Торпедо"


23 июня на стадионе "Металлист" состоялся матч, посвященный 25-летию со дня победы футбольного клуба "Металлист" в финале Кубка СССР 1988 года. Харьковские ветераны футбола вновь встретились со своими соперниками из московского "Торпедо", чтобы сыграть товарищеский матч.

25 лет спустя "Металлист" вновь обыграл "Торпедо" - изображение 1

Металлист (Харьков) - Торпедо (Москва) - 3:1

Голы: Ралюченко (22), Аджоев (32), Чуйченко (58) - Ширинбеков (16)

Составы команд:

"Металлист" (Харьков): Игорь Кутепов, Юрий Сивуха, Виктор Сусло, Виктор Камарзаев, Виктор Ващенко, Валентин Крячко, Руслан Колоколов, Иван Панчишин, Александр Баранов, Олег Деревинский, Игорь Якубовский, Гурам Аджоев, Сергей Ралюченко, Сергей Чуйченко, Владимир Линке, Роман Хагба.

"Торпедо" (Москва): Алексей Прудников, Валентин Ковач, Александр Полукаров, Геннадий Полукаров, Олег Ширинбеков, Сергей Агашков, Сергей Жуков, Владимир Гречнев, Александр Зеньков, Геннадий Гришин, Александр Дозморов, Алексей Еременко, Дмитрий Прокопенко, Анатолий Соловьев, Валерий Шавейко, Юрий Михайличенко

Арбитр матча - Сергей Татулян

Ассистенты арбитра: Виктор Шаленко, Андрей Коваль

4-й арбитр – Константин Труханов.

Справка. В розыгрыше Кубка СССР сезона 1987/1988 "Металлист" провел семь матчей, в которых одержал шесть побед и один раз сыграл вничью. В 1/16 финала харьковчане обыграли московскую команду "Красная Пресня" (3:1 и 1:1), в 1/8 финала - сухумское "Динамо" (3:0 и 2:1), в четвертьфинале - волгоградский "Ротор" (1:0). В полуфинале харьковчане обыграли "Жальгирис" (2:1). В финале "Металлист" обыграл московское "Торпедо" со счетом 2:0.

В 2008 г. ветераны "Металлиста" и "Торпедо" провели товарищеский матч, посвященный финалу Кубка СССР - 20 лет спустя. Тогда победу вновь праздновали харьковчане, которые обыграли московскую команду со счетом 2:1.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
z111965 (Kharkiv) (Харків)
А ось перлина в дусі нашого часу від газети "Молодь України", м. Київ (післяматчевий звіт):
"Не секрет, що в цьому матчі фаворитами вважали москвичів, які до того ж, виступали вдома (до речі, все дужчає голос прихильників реформи положення про Кубок країни, що надає незрозумілу перевагу столичним командам, В умовах вирівнювання класу і рівня гри цей анахронізм набуває вирішального значення). Але харків'яни наче абстрагувалися від торпедівської загрози, цілком логічно нагадавши кубкове правило: перемагає той, хто сильніший сьогодні. Молодець "Металіст", що й не звернув уваги на псевдофутбольні розмови про начебто недоцільність можливого успіху харків'ян у Кубку, адже в іншому випадку київські динамівці отримають змогу грати в Кубку УЄФА. Чесно кажучи, соромно тих розмов, прикро, що вплутували в них ім'я нашого найтитулованішого клубу". (с)
"Тонкий" натяк на те що Динамо К хотіло "на шару" потрапити до єврокубків у 1988-му ))))))))))))))
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 25
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Ответить
0
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
http://metalist-kh-stat.net.ua/statistika/cup_ussr... /> "Редакція газети "Вечірній Харків" від усієї душі поздоровляє футболістів заводу ім. В.А.Малишева з виграшем почесного трофея і зичить їм успіхів як у чемпіонаті країни, так і вже в новому розиграші Кубка СРСР!
Нагадаємо, що в суботу, 4 червня, "Металіст" у 1/16 фіналу розиграшу Кубка країни 1988/89 рр., прийматиме команду "Меліоратор" Кзил-Орда. Початок о 15.00." )
Розміщено звіти про матч чотирьох видань, статистика нашого кубкового сезону, статистика гравців.
Ответить
0
0
Пiвоборонець (Харкiв)


Помню как сейчас -деревянный был матч на кубок. ....Мой покойный приятель,болевший за Торпедо и тот признал,что лучше смотреть на работу сварочного аппарата....


Чего скрывать, тогда весь футбол такой был.
Нынешний, скажем, Черноморец просто укатал бы в асфальт весь чемпионат СССР.
Ответить
0
0
ПАРФЮМ (Харьков)
Хорошая игра и воспоминание тех лет!
Ответить
0
0
Jim Morisson (Харьков)
А Буряка не было хотя обьявляли его
Ответить
0
0
Jim Morisson (Харьков)
А Гурам молодцом бегал как вроде и нет шестого десятка.Да и Кутепов лажанул под мышкой))))))))
Ответить
0
0
Jim Morisson (Харьков)
Непонятно только почему Чуйченко играл он вроде как позже играл
Ответить
0
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Так і Лінке бігав, хоча закінчив грати за да (чи за два з половиною) роки до перемоги.
Ответить
0
0
andyco (lviv)
стара слава нову любить!!! вперед - до нових перемог, металіст. пора вже нові кубки колекціонувати!
Ответить
2
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Прозвучало (диктор?) на стадіоні про мінус шість з обох тих складів.
z111965 (Kharkiv) (Харків)24.06.2013 20:19
_________________________________________________
Тарасов,Романчук ...
Ответить
0
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Святково-ностальгійна обстановка, багато дітей і старих. Були фани Півночі та Півдня. Гадаю, що ветерани, особливо торпедівські, були вражені святом, стадіоном, одинадцятьма тисячами на трибунах та підтримкою - це відчувалося!
Гравець Торпедо Анатолій Соловйов після матчу сказав: "Конечно, 25 лет назад, когда нас обыграл "Металлист" - это не было для нас праздником. Но сегодня просто замечательно, что руководство помнит об этом. Это же наша жизнь! К сожалению, в Москве у нас такого нет. Поэтому хотелось бы, чтобы все президенты клубов помнили своих ветеранов и как могли помогали им."
Прозвучало (диктор?) на стадіоні про мінус шість з обох тих складів.
Усі старалися на тому рівні, що залишився (тільки у наших було вісім-дев'ять виходів один на один з воротарем), воротарі були на висоті, особливо Сивуха (він молодший), але наші бігли краще - трибуни гнали - і не уявляю, що з ними сьогодні )
На оф.сайті Металіста багато матеріалів, але це дещиця з того, що відбулося.
Хочеться побажати іншим містам так, як у Харкові, вболівати за свої команди: на матчах чемпіонату другий рік поспіль в середньому 31 тисяча, на матчі ветеранів 11 тисяч, у 12-ти градусний мороз у січневу суботу 2012-го на товариській зустрічі Металіста з кременчуцьким Кременем на трибунах ОСК Металіст було 8 тисяч ))
Ответить
0
0
Лугань (Луганск)


Помню как сейчас -деревянный был матч на кубок. ....Мой покойный приятель,болевший за Торпедо и тот признал,что лучше смотреть на работу сварочного аппарата....


??? Федот (Харьков)
Качество игры по тем временам было низкое...... Что не умаляет победы Металлиста, с чем я всех болельщиков Металлиста и поздравляю
Ответить
2
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Вітаю гравців-ветеранів і вболівальників "Металіста" ! Чудова була перемога.
Шкода, що не було (і не ...) Юрія Тарасова, Миколи Романчука ...Ще прийде час нових перемог !
Ответить
4
0
Jim Morisson (Харьков)
Хороший праздник и людей было 11 тысяч
Ответить
6
0
Дед Федот (Харьков)


Помню как сейчас -деревянный был матч на кубок. ....Мой покойный приятель,болевший за Торпедо и тот признал,что лучше смотреть на работу сварочного аппарата....
???

Ответить
0
3
tyigen7 (Одесса)
Итить серебряная свадьба!!Поздравляю!!!
Ответить
7
0
andrei.vinn (харьков)
http://tv.metalist.ua/video/47329/
Ответить
4
0
Лугань (Луганск)
Помню как сейчас -деревянный был матч на кубок. ....Мой покойный приятель,болевший за Торпедо и тот признал,что лучше смотреть на работу сварочного аппарата....
Ответить
4
6
Червонец (Большое Тараканово)
Ну, так факт, что Торпедо, за которое приятель болел, проиграло - мог поспособствовать такому признанию...
Ответить
0
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Гра забудеться - рахунок залишиться!
(стара футбольна істина)
А тут Фінал Кубку, шанс, який випадає раз у житті: у 1981-му в 1/2 фіналу програли в Харкові московському Спартаку по пенальті після 120 хвилин матчу, у 1983-му мінімально програли в Фіналі Кубку донецькому Шахтарю... тут не до краси!
Ответить
0
0
andrei.vinn (харьков)
на 16-й минуте Олег Ширинбеков(Торпедо)-0-1
на 22-й минуте: Сергей Ралюченко -1-1
на 32-й минуте Гурам Аджоев-2-1
на последних минутах Сергей Чуйченко - 3:1.
Ответить
5
0
Chelovek (Харьков)
3-1
Ответить
4
0
Харьков Ялта (Ялта)
3-1
Ответить
4
0
Днепрянин (Днепр)
А счет-то какой? Горе-писаки..
Ответить
5
0
kotak (Aachen)
ну и с каким счетом то обыграл в этот раз?
Ответить