Віда: Сподіваюсь, як мінімум, зіграємо у фіналі Ліги Європи

Віда: Сподіваюсь, як мінімум, зіграємо у фіналі Ліги Європи


Під час зустрічі з уболівальниками захисник київського "Динамо" Домагой Віда прокоментував результати жеребкування групового етапу Ліги Європи.

"Я дуже задоволений сьогоднішнім жеребкуванням. Сподіваюся, з вашою підтримкою ми вийдемо з групи з першого місця і, як мінімум, зіграємо у фіналі", - сказав Віда.

Нагадаємо, жереб визначив у суперники "Біло-синім" бельгійський "Генк", австрійський "Рапід" і швейцарський "Тун".

Оцените этот материал:
Источник:
Pro Динамо Київ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
kandagar80 (артемовск)
В1ДА не ВЕДАЕТ что говорит
Ответить
0
2
Вернуться к новостям
Комментарии 13
kandagar80 (артемовск)
В1ДА не ВЕДАЕТ что говорит
Ответить
0
2
M.Y. (Днепропетровск)
как минимум сыграем в финале, а как максимум не выйдем из группы:)
Ответить
0
1
Kievchess (Киев)

" напевно,коноплянку скурив.О!Я збагнув,чому з'явилися чутки,ніби до Динамо приїде коноплянка.А фанатам Дніпра обіцяли привезти гучну дуду і не одну"
филанкрот (donetsk) 01.09.2013 16:25
Слиииииишком толсто.
Ответить
1
0
Kievchess (Киев)
Отлично Домагой, Мы, истинные болельщики Динамо с вами, сделаем это весной 2014, привезем "Кубок Лиги Европпы" в славный, лучший город на свете - Киев!!!
p.s. Надеюсь твои пожелания не останутся незамеченными Григорием Михайловичем ;)
Ответить
3
0
mckensey7 (Запорожье)
​с такой игрой вы точно там не сыграете, к сожалению
Ответить
0
1
Aleksandr.t (Донецк)
​Ого!Вы хоть бы до финала кубка Украины дошли.Обманули тебя Домагой при подписании контракта.
Ответить
1
8
jegres (Харьков)
Я практически не верю в то ,что ДК способно сейчас выйти в финал ЛЕ, но как по мне, то вероятность этого выше чем игра ДК в финале кубка Украины, особенно учитывая все особенности нашего первенства.
Ответить
4
1
vis-M (Харьков)
Мельчает сайт. Ведь это Типичный заголовок для от шуриковцев! И вперед, с лозунгами)))
Ответить
2
6
Maxam (Чернівці)
Динамо в фіналі? Та ще й з Відою в основі? нереальщина)))
Ответить
5
7
Androsovich Vitaly (Днепропетровск)
минимум)

Ответить
8
0
Koss77 (Харьков)
Опять в Киев свежей травы завезли.
Ответить
8
8
Kevin Durant (Lviv)
Коли про такі речі говорить молодий гравець,то це одне,а ось коли старий сивий тренер про виграш Ліги Чемпіонів "бредит",то це вже діагноз
Ответить
12
3
филанкрот (donetsk)
напевно,коноплянку скурив.
О!Я збагнув,чому з'явилися чутки,ніби до Динамо приїде коноплянка.
А фанатам Дніпра обіцяли привезти гучну дуду і не одну
Ответить