Кварцяний - голова Федерації футболу Волині ᐉ UA-Футбол

Общие новости

14.11.2013
четверг
16:12
Кварцяний - голова Федерації футболу Волині
Рейтинг публикации

Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція Федерації футболу Волині. Її делегати одноголосно обрали головного тренера луцької "Волині" Віталія Кварцяного головою Федерації футболу Волині.

Загалом на посаду керманича обласного футболу претендували чотири особи: попередній голова ФФВ Василь Столяр, народний депутат України, віце-президент клубу на громадських засадах ФК "Волинь" Юрій Савчук, головний тренер ФК "Волинь" Віталій Кварцяний, президент ФК "Луцьксантехмонтаж" Ігор Чорнуха. Перед тим, як обирати голову ФФВ, усі три інші кандидати зняли свої кандидатури з голосування на користь Віталія Кварцяного.

Відкритим голосуванням учасників конференції Віталія Кварцяного обрано головою Федерації футболу Волині.

Нагадаємо, що крім посади головного тренера "Волині", Віталій Кварцяний обіймає ще посаду президента луцького клубу.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Волинь"
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (19)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
andrei.vinn (харьков)
Хороший тренер ещё не хороший руководитель.
Ну а если на пользу,то успехов ему.
Ответить
+1
0
Фомичев Всеволод (Харьков)
Було б добре.
Але й так радий за Кварца.
Ответить
+1
0
winter (Луцьк)
Такими темпами скоро на місце Віктора Федоровича намітить :D
Ответить
+3
0
Агент007 (Ковель)
Кварц кстати к тому депутат не то Луцка не то облсовета
Ответить
+1
0
jegres (Харьков)
Ну вот и славненько.Может теперь никто мешать не будет.
Ответить
+2
0
bahr (Севастополь)
Уже диктатура,а где демократия,так можем дождаться и вторжения из вне ,чтобы убрать тирана и установить в одном взятом клубе демократию,а если серйозно видно нет у Кварцяного единомышленников на Волыни, на кого опереться,вот и придеться ему на своих хрупких плечах нести эту нелегкую ношу.
Ответить
0
-1
Olegvsv (Львів)
Нагадаємо, що крім посади головного тренера "Волині", Віталій Кварцяний обіймає ще посаду презилента луцького клубу.


ПРЕЗИЛЕНТ )))
Ответить
+3
0
alkor (Кировоград)
Поздравляю!!!
Только документы матом, пожалуйста, не пишите.
Ответить
+2
-5
Power1 (Донецк)
Поздравлям! ))
Ответить
+3
0
leva111 (khmelnitskiy)
А не много-ли должностей ?
Или с миру по ниточке голому рубаха ?
Ответить
0
-1
simargl (Чернигов)
наверное так меньше будут мешать ))) не думаю что для президента и для головы ФФВ будет ооооочень много работы)есть же замы.вицепрезики и пр...,а вот тренировать мешать не будут )))
желаю волынякам только успехов !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
+7
0
Львов Игорь (Севастополь)
так вот к чему были тёрки по снятию Волыни
Ответить
+4
0
_kovA_ (Харьков)
Я вот тоже думаю, а не многовато ли на себя взвалил Виталий Владимирович - справится ли ?
Ответить
+4
-2
Yarik5277 (Львів)
а губернатором області його ще не призначили?
Ответить
+10
0
Spokoyno (Киев)
Кварцяний, як ...
ТРИЄДИНИЙ - тренер, президент, голова.
Ответить
+2
0
palex-2005 (Днепропетровск)
Все наилучшего в добрый путь!
Ответить
+4
0
lesopet (Абу-Дабі)
не забагато на себе взяв )
Ответить
+5
-7
andrkol (Pescara)
Удачи .
Ответить
+7
0
Эрвэл (Днепропетровск)
В добрый путь!:)
Ответить