Вболівальники Карпат звернулися до Шахтаря. 02-02-2014 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
02.02.2014
воскресенье
10:14
Вболівальники Карпат звернулися до Шахтаря
Рейтинг публикации

Вболівальники "Карпат" через офіційний сайт львівського клубу звернулися до керівництва і вболівальників "Шахтаря".

"Ми, уболівальники ФК "Карпати", які входять до Громадської організації "Завжди Вірні", що є керуючою стороною львівського клубу, змушені звернутися до вас з наполегливим проханням припинити незаконні спроби з боку ФК "Шахтар" переманювання, а називаючи речі своїми іменами – крадіжок юних футболістів, що перебувають на контрактах в інших клубах.

Припускаємо, що надмірна зайнятість менеджменту "Шахтаря" не дає вам змоги прискіпливо зазирати у підвалини дитячо-юнацького футболу. Дарма, адже насправді там відбуваються речі, які, на наше переконання, аж ніяк не додають іміджу донецькому клубу. Йдеться про систематичне порушення правил "фейр-плей" у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів інших українських клубів.

"Карпати" вже неодноразово звертали увагу футбольної громадськості до такого різновиду "кіднепінгу". Зокрема, "жертвами" такої так званої селекційної діяльності "Шахтаря" у різні час ставали Дмитро Чигринський, Тарас Качараба (за якого, до речі, донецький клуб досі не виплатив компенсацію на користь "Карпат"), Михайло Шишка, Михайло Писко. Ледь не приєднався до цього числа і Андрій Савченко, нині гравець основного складу "Карпат"…

Та після певної паузи у своїй активності різноманітні скаути і селекціонери ФК "Шахтар", а насправді ділки від футболу, взялися за своє. Під час міжнародного турніру у Білорусі за участю збірної України U-17 об’єктом полювання з боку "голови селекційного відділу "Шахтаря" Валентина Бобошка (так представився цей суб’єкт) став юний гравець "Карпат" Василь Кравець. До честі футболіста, він категорично відмовився від будь-якого діалогу з селекціонером, порадивши тому звертатися до клубу, якому належить його контракт. Звісно ж, жодних офіційних пропозицій щодо цього гравця з боку "Шахтаря" до "Карпат" не надходило. Не дивно, адже прийняті у цивілізованому світі правила гри, схоже, не діють на донецькому полі, функціонери якого звикли брати своє у найкращих традиціях рейдерських захоплень. Особливо наполегливі у цьому плані Василь Попов, Микола Бойчук та Михайло Лапідус, при чому двоє останніх "працюють" саме на території Західної України.

Та попри це, у нас не згасає надія на те, що освоюючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК "Шахтар" має достатньо розвинену інфраструктуру, щоб виховувати власних талантів, а за нагальної потреби володіє ресурсами, аби запросити футболіста з іншого клубу у цивілізований спосіб.

Водночас, зважаючи на тривожні сигнали, що перманентно лунають від наших юних футболістів та їхніх тренерів, мусимо застерегти: нам би дуже не хотілось за наступної подібної спроби крадіжки футболіста "Карпат" з боку так званих "скаутів" "Шахтаря" чинити з ними так, як нині чинять чесні люди з "тітушками", - ідеться у зверненні голови ГО "Завжди вірні" Тараса Павліва.

Вболівальники Карпат звернулися до Шахтаря - изображение 1

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" (Львів)

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]