Стадіон Металіст можуть повернути у комунальну власність. 11-03-2014 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
11.03.2014
вторник
16:07
Стадіон Металіст можуть повернути у комунальну власність
Рейтинг публикации

Харківська обласна рада направила кілька претензій компанії харківського бізнесмена Сергія Курченка, яка купила обласний спортивний комплекс "Металіст" та не перераховує кошти за нього.

"Ніяких коштів за останній період часу по укладеній угоді з продажу стадіону "Металіст" не поступало в обласну раду. Обласна рада направила кілька претензій на адресу компанії, яка виграла конкурс із придбання стадіону "Металіст". Ми будемо в правовому полі діяти, захищати інтереси територіальної громади у випадку невиконання обов’язків компанією, що перемогла на конкурсі", - сказав Чернов.

Він додав, якщо кошти за стадіон не будуть виплачені, то облрада пред’явить переможцю конкурсу позови щодо сплати неустойки.

"Ми в судових процесах, суди продовжуються. Суди зв’язують нам руки, щоб ми могли вирішити це питання остаточно. У випадку невиплати вартості 680 млн грн за стадіон "Металіст" компанією-переможцем на конкурсі, будуть виставлені відповідні позови щодо неустойки й приведення у відповідність до діючого законодавства договірної ситуації", - сказав голова облради.

Чернов зазначив, що якщо стадіон буде повернуто в комунальну власність, сплачені Курченком близько 100 млн грн повертатися не будуть.

Раніше повідомлялося, що мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що борг компанії "ВЕТЭК" за стадіон "Металіст" складає 300 мільйонів гривень, а останній платіж у розмірі 20 мільйонів був наприкінці грудня 2013 року.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: УНІАН

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]