Редакція UA-Футбол приносить свої вибачення Катерині Тимошенко. 13-03-2014 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости

Константин Довгaнь
13.03.2014
четверг
18:30
Редакція UA-Футбол приносить свої вибачення Катерині Тимошенко
Рейтинг публикации

У четвер, на адресу головного редактора порталу надійшов лист від співробітниці ФФУ Катерини Тимошенко, в якому вона вимагає спростувати інформацію, що міститься у відкритому листі колективу ФФУ, який надійшов на адресу редакції та був надрукований UA-Футбол другого березня 2014 р.

Оскільки лист надійшов на адресу порталу анонімно, ми не можемо підтвердити або заперечити інформацію щодо характеру стосунків Тимошенко Катерини та Анатолія Конькова, а тому змушені вибачитись перед співробітницею ФФУ:

СПРОСТУВАННЯ. Шановні користувачі!

Редакція інтернет-сайту UA-Футбол спростовує недостовірну інформацію, поширену 02 березня 2014 року на сторінці інтернет-сайту UA-Футбол, по відношенню до співробітниці Федерації футболу України Тимошенко Катерини про те, що вона являється коханкою Президента Федерації футболу України Конькова А.Д.

Редакція інтернет - сайту UA-Футбол приносить свої вибачення Тимошенко Катерині з приводу опублікування недостовірної інформації.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com