Общие новости

Общие новости
20.03.2014
четверг
14:10
Маркевич: Не уявляю, як в нинішній ситуації можна працювати в Спартаку
Рейтинг публикации

Екс-наставник "Металіста" спрокоментував розповсюджену в ЗМІ інформацію, що московський клуб розглядає українського фахівця в якості заміни Валерію Карпіну, який був відправлений у відставку.

- Ніхто зі "Спартака" зі мною не зв'язувався, вперше про це чую. Та й взагалі, не уявляю, як в нинішній політичній ситуації можна там працювати. В ідеалі політика і спорт не повинні перетинатися, але ми всі бачимо, якими є реалії.

- За грою " Спартака" спостерігали?

- Так, регулярно. Не розумію, чому зняли тренера. Команда реально претендує на чемпіонство, від лідера відстає всього на чотири очки. Але з того, що я бачив, вважаю, що рівень нинішнього "Спартака" не дозволяє вирішувати серйозні завдання. Для того, щоб претендувати на більш вагомі успіхи, зокрема, на євроарені, керівництво має переглянути внутрішню політику клубу. Карпін, вважаю, зробив усе, що міг. Більшого досягти з нинішнім складом просто нереально.

У народі московську команду називають "м'ясо".

- Називати можуть як завгодно. Мені, якщо чесно, в молодості імпонувала гра "Спартака". Пам'ятаю, як грали Бєсков, Романцев, Севідов. Такий футбол мені подобається. Нинішній "Спартак" - далеко не та команда, що була раніше.

- А взагалі як ставитеся до м'ясних страв?

- Їм, але дуже рідко.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Gazeta.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com