Гецко: Гай ще зможе себе показати в єврокубках. 06-01-2015 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Колишній гравець Чорноморця Іван Гецко поділився думками про перехід Олексія Гая до Габали.
Общие новости
06.01.2015
вторник
22:24
Гецко: Гай ще зможе себе показати в єврокубках
Рейтинг публикации
Колишній гравець Чорноморця Іван Гецко поділився думками про перехід Олексія Гая до Габали.

Колишній гравець "Чорноморця" Іван Гецко поділився думками про перехід Олексія Гая до "Габали".

- Те, що відбувається у нас в країні, хотілося, аби припинилося якомога швидше. Футбол не стоїть на місці. Гай собі не може дозволити довго перебувати без команди, йому потрібно грати. Йому важливо підтримувати форму, бути на виду. Крім того, він добре знає вимоги тренера, знає його цілі та амбіції. Тому Гаю буде простіше. "Габала" може вийти в єврокубки і Гай ще зможе там себе показати. В "Динамо", "Шахтарі" та "Дніпрі", мабуть, Гая не бачили, а інші команди не вищого рівня, ніж "Габала".

- Із "Чорноморця" ще будуть переходи в "Габалу"?

- Не сумніваюся в тому, що будуть пропозиції. Особливо гравці, які на стадії завершення кар’єри, шукатимуть кращі умови. А в нашій країні стабільності немає… Після 30 років футболіст в Україні стає нікому не потрібен. По завершенні ж кар’єри зі ста чоловік лише кілька зможуть стати тренерами. Інші ж просто зникають, намагаються займатися бізнесом, нічого в цьому не розуміючи. Питання пенсії футболістів досі не вирішене. Тому люди шукають можливості перейти в багатий клуб, заробити. Це нормально, я їх прекрасно розумію.

- Що буде з "Чорноморцем"?

- Коли у віце-президента клубу Керницького запитали, чи будуть якісь придбання, він відповів: "питайте у головного тренера, який пішов". Безперечно, не все гаразд із "Чорноморцем". Продаж клубу, конкретні розмови про що велися, не відбулася. Мабуть, одесити дограватимуть сезон молоддю. У гравців будуть мінімальні зарплати: 200, 300 чи 500 доларів. І від цієї суми вони відштовхуватимуться. Команда має запас очок, тому вилетіти не повинна. Та і в інших клубів є проблеми, не тільки в "Чорноморця".

- Розмови про відмову Гая одягнути футболку з написом "Слава Українській армії" перед матчем 10-го туру з "Карпатами" могли підштовхнути футболіста переїхати в іншу країну?

- Та ні, звісно, не думаю. Впевнений, що гравець на стадії завершення кар’єри вирішив заробити трохи грошей, щоби потім існувати. Ми ж усі розуміємо, яка у нього ситуація в Донецьку. Там усі його рідні, сестри, брати. Виїхати усі вони не можуть. Я не засуджую за цей вчинок Гая. Він знає більше ніж інші, тому не варто йому дорікати.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Футбол 24
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]