Несмачний: Прикро, що в Криму практично помер футбол. 08-01-2015 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Екс-гравець Динамо і вихованець сімферопольського футболу Андрій Несмачний поділився думками про рішення УЕФА щодо Криму
Общие новости
08.01.2015
четверг
23:54
Несмачний: Прикро, що в Криму практично помер футбол
Рейтинг публикации
Екс-гравець Динамо і вихованець сімферопольського футболу Андрій Несмачний поділився думками про рішення УЕФА щодо Криму

Колишній футболіст "Динамо" і вихованець сімферопольського футболу Андрій Несмачний поділився думками про рішення УЕФА щодо Криму.

- Як прокоментуєте рішення УЄФА по кримському футболу?

- Прикро, що в Криму практично помер футбол. Раніше були хороші команди, перспективні молоді футболісти. Шкода дитячо-юнацький футбол. Дуже багато вихідців було з півострову, які стали хорошими футболістами. А на сьогодні там все сумно і, звісно, без сліз на все це не глянеш.

- Так дитячо-юнацький футбол в Криму розвиватиметься під патронатом УЄФА, на цю справу гроші виділятимуть. Для дітей, схоже, ситуація суттєво не зміниться.

- Ви подивіться на загальну ситуацію. Чи будуть ці гроші доходити за призначенням? Ось це питання… Уся система повністю корумпована. Тому сумніваюся, що в Криму сьогодні щось можна робити. Ситуація наразі нестабільна і хто думатиме про дітей, я не знаю. Навіть за спокійної ситуації раніше особливо не розвивали дитячо-юнацький футбол, а що ж зараз говорити.

- Не допоможе навіть призначення УЄФА своєї людини, яка відповідатиме за витрачання коштів?

- Колліна не один рік працює в Україні, він щось суттєво покращив в суддівському корпусі? Людина обслуговувала ігри на найвищому рівні, і що з цього? Як ми бачимо, яке суддівство було, таке залишилося зараз і буде надалі. Тому не вірю, що людина з УЄФА щось докорінно змінить в Криму. Хіба у Європі немає корупції, хабарників? Увесь світ на цьому побудований. Усе залежить від групи людей, які зацікавленні у функціонуванні шкіл, будуть вливати туди кошти. Але на них впливатиме політична та економічна ситуація. Мені здається, що рішення УЄФА залишити кримський футбол під юрисдикцією України є малоперспективним. Нічого з цього не вийде.

- А яке рішення, на ваш погляд, могло би задовольнити усі сторони?

- Складно судити, потрібно враховувати усі нюанси, бути в середині цієї "кухні". І взагалі наші розмови суттєвого впливу на процеси не мають. Тому немає сенсу про це говорити.

- Як гадаєте, перспективні юні футболісти із Криму переходитимуть в російські чи українські клуби?

- Діти не є незалежними, усе залежатиме від рішення їхніх батьків. Побачимо, як воно буде. Є плюси і мінуси в обох напрямках – Україні та Росії. Суть в тому, що раніше дитячо-юнацькі команди приймали участь в міжнародних турнірах, на яких були селекціонери. Як буде із кримчанами зараз – не знаю. На сьогодні виїхати і повернутися на півострів – уже проблема. Тільки через космос можна добратися в Крим.

- Спілкуєтеся зі своїм дитячим тренером, можливо іншими футбольними людьми з Криму?

- Був зв'язок раніше, а тепер там усе вимкнули, тому зв'язок обірвався. Усі українські оператори заблокували, тому ми не можемо спілкуватися. Для цього потрібно їхати в Крим.

- А як почуваються ваші рідні в Криму?

- Нормально, спокійно. Головне, що немає війни, не має того, що відбувається на Донбасі. Це головне. Нехай буде так, а ніж те, що відбувається на Сході України.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Футбол 24
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]