Федерація футболу Волині висунула Коломойського на посаду президента ФФУ


Виконком ФФ Волині змінив своє рішення від 19 січня 2015 року у зв’язку зі зняттям кандидатури Лубківського Маркіяна

Федерація футболу Волині висунула Коломойського на посаду президента ФФУ


Станом на 5 лютого, Робочою групою з підготовки XVII позачергового Конгресу Федерації футболу України опрацьовано протоколи засідань керівних органів 47 з 49 колективних членів ФФУ.

У середу, 4 лютого, було отримано протоколи засідань Федерації футболу Волині та Рівненської обласної федерації футболу з пропозиціями щодо обрання делегатів на Конгрес та висунення кандидатів на посаду президента ФФУ.

Виконком ФФ Волині змінив своє рішення від 19 січня 2015 року у зв’язку зі зняттям кандидатури Лубківського Маркіяна Романовича. Натомість, Федерація футболу Волині підтримала кандидатуру Коломойського Ігоря Валерійовича.

Рівненська ОФФ висунула кандидатуру Павелка Андрія Васильовича.

5 лютого Робоча група отримала протокол засідання Загальних зборів Прем’єр-ліги України з рішенням щодо обрання делегатів Конгресу та клопотанням стосовно кандидатів у члени Виконавчого комітету ФФУ. Кандидатур на посаду президента ФФУ висунуто не було.

Таким чином, 42 з 49 колективних членів ФФУ підтримують Павелка Андрія Васильовича як кандидата посаду президента національної асоціації, Федерація футболу Львівської області на посаду президента ФФУ запропонувала Грисьо Ярослава Антоновича., Асоціація "Футбол-Захід" – Лубківського Маркіяна Романовича, а Федерація футболу Волині підтримала кандидатуру Коломойського Ігоря Валерійовича.

Нагадаємо, що позачерговий звітно-виборний Конгрес Федерації футболу України відбудеться 6 березня. Колективні члени висувають кандидатів на виборні посади ФФУ до 6 лютого.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
shtrunc (Донецк)
Беня просто ещё не весь бензин себе присвоил, и не наворовался на войне по самое не хочу, вот и ещё одну мойку для него готовят.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 23
shtrunc (Донецк)
Беня просто ещё не весь бензин себе присвоил, и не наворовался на войне по самое не хочу, вот и ещё одну мойку для него готовят.
Відповісти
0
0
Semenich (Норильск)
То ли дело Ахметов, Янукович, Коньков и их компании. И не воруют, и референдумы по отделению от Украины не проводят, и не вооружаются с России, и границу с Росами не открывают, и войну со своим народом не оплачивают с "не наворованных", у этого же народа, денег. Прямо "ангелов" от кормушек оттянули.
Відповісти
0
0
Павленко Александр (Запорожье)
Теперь понятно зачем был этот цирк с матчем Волынь-Металлист, покричали, повозмущались, помитинговали. И вот он мессия, который всех спасет...
Відповісти
1
1
Judge_Dredd (Lutsk)
Цілком підтримую кондидатуру Коломойсккого. Не буде корупції, він і сам ще буде давати гроші на обласні федерації. А що при Конькові??? Дожились що все менше команд виступає в ПЛ
Відповісти
2
2
ВладимирШ (Днепропетровск)
Очередное цыркопредставление.
Відповісти
6
2
kostjan+ (теребовля)
Більшого цирку, ніж було при Коньку вже не буде.
Відповісти
1
2
protasbest (луганск)
Если Беня и будет президентом то хуже не будет, а что сделал Коньков??? Я лично на сегодняшний день другой кандидатуры не вижу на зтот пост! Да будет Динамо и Днепру счастье!!! Мирон и Суркис поддерживают его кандидатуру, другие варианты это к сожалению развал Украинского футбола!!!
Відповісти
3
3
batkomaxno555 (Никополь)
значить чемп. украины и израиля объединят!
Відповісти
4
2
kostjan+ (теребовля)
Ну, або вийде людина Коломойського і Суркіса.
Відповісти
3
1
kostjan+ (теребовля)
Думаю, що вийде Коломойський! Бо всі прекрасно розуміють, що зараз суддівство, сфери впливу і.т.д, - це все ДРІБНИЦІ. Всі зрозуміли, які інтереси захищають люди іншого клану. На кону стоїть існування професійного футболу в Україні.
Відповісти
2
5
Метеор (Днепр)
По любому выборы выиграет Павелко.
Интриги тут не будет.
Відповісти
1
2
Касаткин Евгений (Одесса)
Отличная новость! Наконец-то к власти пришли честные и порядочные люди!
Відповісти
7
4
kostjan+ (теребовля)
Сарказм?
Відповісти
3
2
Касаткин Евгений (Одесса)
Нет. Я просто яростный поклонник Коломойского и Вальцмана, Суркиса и Рабиновича. Честно.
 
3
3
ALEXB12 (Харьков)
Федерация Волынской ФФ - это в одном лице - Кварцяный. Кто он и что он всем известно. Беня сказал "гав" и Кварц на задних лапках, - плохой, хороший, это не важно. Возможно Беня будет лучшим из всех прошлых руководителей ФФУ. Но.... не всё вечно при... "Привате"....
Відповісти
6
8
Bruno13 (Луцьк)
И кто же он ?
Відповісти
3
3
Любарт (Луцьк)
О, да, "Метал" за Бені буде з Волинню боротися, сусідами будемо. Останні ричаги впливу Харкова на футбол пропадають. Як же судейок тепер потрібних призначати, як же Курченко, який в бігах, тепер зможе вважатися президентом клубу УПЛ?
Відповісти
5
5
FanLutsk (Луцк)
Це ти там в Харкові нічого не розумієш. Волинь правельну кандидатуру підтримує. І щоб ти знав висуває кандидатуру Виконком, а не Кварц. Правила вивчи
Відповісти
3
4
Shahter2012 (Донецк)
Кто стоит во главе "виконкома" обл.федерации футбола в Волынской обл.?
 
3
1
Maxam (Чернівці)
Вони скоро дограються....я про "жидомасонське братство" яке збагачується на революціях та війнах.
Відповісти
13
6
Bruno13 (Луцьк)
Є факти ?
Відповісти