Дніпро - Олімпіакос 2:0. Післяматчева прес-конференція Вітора Перейри. 19-02-2015 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Головний тренер Олімпіакоса Вітор Перейра залишився незадоволений суддівством у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з Дніпром
Общие новости
19.02.2015
четверг
23:53
Дніпро - Олімпіакос 2:0. Післяматчева прес-конференція Вітора Перейри
Рейтинг публикации
Головний тренер Олімпіакоса Вітор Перейра залишився незадоволений суддівством у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з Дніпром

Головний тренер "Олімпіакоса" Вітор Перейра залишився незадоволений суддівством у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з "Дніпром" (0:2).

- Як ви оціните якість гри "Олімпіакоса"? Чому команда не змогла проявити себе попри те, що знаходиться у гарній форми і грала найсильнішим складом? На вашу думку, чи змінили заміни хід матчу?

- Я не з тих тренерів, які звикли шукати виправдання. Вважаю, що у сьогоднішній поразці винні як гравці, так і тренерські рішення.

Звісно, ми не сподівалися на такий результат. Цю гру не можна охарактеризувати як якісну і цікаву. Визнаю, що «Дніпро» показав гарну гру, але "Олімпіакос" був не в кращому своєму стані, тому довелося робити заміни. Я побачив, що гра розвивалася не в тому напрямку, ми втратили швидкість, агресивний характер. Через це ми замінили Сантану на Мілівоєвича, але й ця заміна не була такою результативною, як ми сподівалися.

Зазвичай я не коментую суддівські рішення, проте сьогодні є причини говорити, що не було призначене пенальті у ворота "Дніпра", та й наш гол наприкінці матчу потрібно було зарахувати. Але доводиться змиритися з суддівськими рішеннями, хоча щодо них є сумніви.

- Чи ставить результат 2:0 під сумнів перспективи "Олімпіакоса" грати у Лізі Європи? Як плануєте готуватися до матчу-відповіді?

- Дійсно, це буде не просто. У Греції команда має зібратися, зіграти більш організовано, більше атакувати. У нас є певні труднощі через насичений графік у чемпіонаті, але це наша робота і ми не можемо розслаблятися. Тож будемо готуватися до наступної гри, щоб провести її краще, ніж сьогоднішню.

- Що завадило "Олімпіакосу" показати свою гру?

- "Олімпіакос" сьогодні не був самим собою, не проявив себе так, як завжди. Нам бракувало ініціативності, впевненості у власних силах, потужності. Сьогодні ми побачили не той "Олімпіакос", до якого звикли.

- Чи здивував вас "Дніпро"?

- Не здивував, "Дніпро" не показав нічого такого, чого ми б не передбачали. Ми очікували саме таку гру "Дніпра", але не очікували на гру, яку показав "Олімпіакос".

Дивіться також: Олімпіакос - Дніпро пряма відеотрансляція

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: 1927.kiev.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com