Общие новости

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував своє повторне призначення у Виконавчий комітет організації.
Общие новости
24.03.2015
вторник
21:33
Григорій Суркіс: Продовжу захищати інтереси України в УЄФА
Рейтинг публикации
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував своє повторне призначення у Виконавчий комітет організації.

Почесний президент ФФУ, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував ТСН в телефонному режимі своє повторне призначення у Виконавчий комітет організації.

"Якщо б мова йшла не про мене, я б розсипався в компліментах тій людині, чий авторитет дозволив би надалі у Вищому виконавчому органі УЄФА захищати інтереси своєї країни. Але з урахуванням того, що я скромна людина, можу вам сказати, що я це робив, роблю і робитиму надалі в наступні 4 роки, перебуваючи на посаді члена Виконкому УЄФА і віце-президента УЄФА

Я думаю, що це підтримка не тільки мені, як особистості, але і данина нашій країні, яка зробила гідний внесок у розвиток європейського футболу, провівши вражаючу першість європейського футболу в 2012 році

Почнуться і мирні часи, ми почнемо відновлювати свою економіку, але життя людей залежить від великих і маленьких свят. Думаю, наші два клуби "Динамо" і "Дніпро" подарували великі свята минулого тижня. Дуже розраховую на те, що національна збірна радуватиме наших уболівальників. І розраховую на те, що всі ми будемо залучені у будівництво мирного життя в нашій країні. І я не сумніваюся в тому, що настануть кращі часи для України", - сказав Суркіс.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ТСН
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com