Шевченко: У Павелко есть четкий план развития, и есть конкретные вещи, которые уже сделаны


Главный тренер сборной Украины Андрей Шевченко прокомментировал переизбрание Андрея Павелко на пост президента ФФУ.

Шевченко: У Павелко есть четкий план развития, и есть конкретные вещи, которые уже сделаны


- Самое главное, что все проголосовали единогласно. Не было ни людей, которые воздержались, ни людей, которые были против. Единогласное решение - оно всегда правильное.

Я поддерживаю это решение полностью. Осталось лишь воплотить в жизнь все то, что было задумано на следующие пять лет. Нужно плодотворно над этим поработать.

У Павелко есть четкий план развития, есть конкретные вещи, которые уже были сделаны непосредственно ФФУ. Доверие к нему полное. С этой командой Федерация футбола будет двигаться дальше следующих пять лет, - сказал Шевченко.

Оцените этот материал:
Источник:
Динамомания
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
dimon7777777 (Херсон)
Есть четкое понимание данная ситуация.......
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 19
dimon7777777 (Херсон)
Есть четкое понимание данная ситуация.......
Ответить
1
0
мы за динамо (киев)
Андрійка можна вже замість петросяна по тв показувати, з не меншим успіхом.
Ответить
1
0
мы за динамо (киев)
Андрійко розкриває невідомий нам досі новий талант клоуна.
Ответить
1
0
Барселиниус (Кривой Рог)
I смiшно i грiшно, люди добрi. Хай бог милуе...
Ответить
3
0
belogub@bk.ru
сборную выведите на 3 - 4 место а укрфутбол вообще угробите -- посмотрите на свой единогластный выбор
Ответить
3
0
Ysmishko (Чернигов)
Шева ты классный был футболист ,но после Мальты ты не тренер...Задумайся.,
Ответить
7
1
ser1977 (Черкаси)
единогласно голосовали только в совдепии, к чему это привело Андрюша должен помнить как никак уже подростком был...
Ответить
5
0
Сумчанин (Сумы)
КОНДУКТОР и его кум. Картина маслом
Ответить
4
0
Overdrive (Харьков)
Четкий план - надо стать между двумя Андрюшами и загадать желание!
Ответить
5
0
Сумчанин (Сумы)
Шо один шо другой ДЭБИЛЫ!
Ответить
6
1
Pein1986 (Алчевск)
Шевченко: У Павелко есть четкий план, и перед игрой с Мальтой мы его всей командой раскурили.
Ответить
5
0
wal (Киев)
кумовство, оно такое
Ответить
6
0
Surzhik (Чернигов)
Є чіткий план руйнації Українського футболу....
Ответить
8
1
dikb (Тернопіль)
Звиняйте за пдіозру. Ще п"ять копійок просто таки змушений вставити. Оцініть красу "гри". Ні з того, ні з сього продовження повноважень "видатного" футбольного діяча на цілих три роки. Під елеменатрним приводом внесення змін до статутів неприбуткових громадських організацій. Здається, навіть Георгій Рахмільович собі чогось подібного не дозволяв. Хоча і за ним, звісно, солідний шлейф волюнтариських рішень. Спочатку ПФЛ - пуп землі, далі - ті ж трюки з продовженням строку перебування на посаді.
Ответить
4
0
first capital (Харьков)
Андрей, футбол это не твое...гольф-наше все
Ответить
8
1
dikb (Тернопіль)
Ой, а це що вже? Блокування коментарів, в яких незгода з лінією партії та уряду?
Ответить
5
0
dikb (Тернопіль)
Як у ставлінські часи - одностайно. Що далі? за незгоду - розстріл? Зрештою, здається, вже й почалося, коли зважити і на виключення з колективних членів (навіть без останнього слова) Тернопільської обласної федерації, і на свавілля з "Десною". Одне слово - суцільна народно-колгоспна команда "Верес".
Ответить
5
1
Igorotchok (Львов)
Помвчав би !.. Кавелер мальтійського ордену !
Ответить
9
1
LEVgcUqs (Чернігів)
Одне тільки те, що Десні не видали якогось атестата, Паделку уже не місце в ФФУ. якщо не сприймаються спортивні результати і спортивний принцип змагань, то для чого грати в футбол. А говорити якусь стратегію розвитку футбола. яку зарубують на корню, це просто зі сторони Шевченка бред. Чому ж ці два справедливі діячі українського футболу,не наводять порядок у футболі. а віддають на вирішення долю команди Десна якомусь затираці в кабінеті? Де спортивний принцип змагань Українського футболу?
Ответить