Великий футбол. Полный выпуск от 30 июля ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
31.07.2017
понедельник
12:56
Великий футбол. Полный выпуск от 30 июля
Рейтинг публикации
Також читайте українською: Великий футбол. Повний випуск від 30 липня

В этом выпуске Вы увидете:

- первые матчи украинских клубов в еврокубках;

- обзор матчей 3-го тура УПЛ

- отказ Динамо играть в Мариуполе, что думает президент ФФУ

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 9
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (18)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Олексин (Н.)
пора пора цій клубній кротячій авноканалї виносити бан як "офіційного траннслятора". ПОРА!
Але, по всьому видно, бабло рижої мразі доьралось і до павелка.
Ответить
+2
0
Д123 (Снежное)
Да вы хоть смотрели передачу - тут как раз игре ДК дифирамбы пели а ШД критиковали. Другой вопрос за Сурка поговорили так вы не мешайте все до кучи.
Ответить
0
-2
LEVgcUqs (Чернігів)
Дивилися , і незрозуміло в чому мета цього великого футболу , незрозуміло.З півтори години передачі, постійно година з лишнім ці базарні баби, Денісов і Леоненко,( по іншому їх назвати не можна), присвячують Динамо, або грі в негативному виді, або якщо ні дочого придраться як минулої неділі, дістають якусь нафталіном пропахшу тему і починають ганяти з пустого в порожнє. Оце великий футбол каналу який претендує на всю Україну. Показували б уже краще на ДНР І ЛНР, ото б усі там такій передачі були б раді.Хай живе великий футбол і його базарні баби Денісов і Леоненко.
Ответить
+2
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Та який це великий футбол, зібралися три базарні баби і базарять півтори години невідомо про що. Так як за неділю про гру Динамо і в єврокубку і з Карпатами нічого з компромату мало мальського знайти не можна було, то вони знову витягли тему Поїде Динамо в Маріуполь чи не поїде? 6 чи 7 тренерів найшли які сказали що мабуть поїдуть, Бабич сказав, президент дозволив і приїхали, не дозволив би, не приїхали. І на питання , а як Динамо буде їхати , чи ні, і то частина сказала, що це їхня справа.
Ответить
+5
0
Spokoyno (Киев)
Перефразовуючи одну відому фразу... Яка гидота Ваша заливна ригань :-/
Півгодини полоскати Динамо, що щось збирається зробить та дві три фрази дійсно про найяскравіший момент туру. Коли суддя все ж таки у суперечливому моменті не призначив пенальті у ворота ДК "срачу" більше було. Хоч там пенальті скоріш був, а що гравець ЧО не загрожував воротам і вже покидав карний та і не сильно по ногах отримав то скоріш "відмазки" ;-) Проте вони були.
Правда і тут навмисний удар по обличчю Вітя Л намагався виправдати тим, що гравець Сталі не переший раз Тайсона мацав ;-) А підступний удар Да СРНИ взагалі "не побачили".
Таке собі бачення українського футболу: 40...50 % який гарнюня Ш, біля 40%, яке препогане ДК... решта про решту. Хоча цілком зрозуміло, що і 50% на двох лідерів ЧУ іноді забагато!
От і дивись цю ... "Підманюють" кваліфікованим аналізом Вацка, але фон ДіЛ такий створюють...
що виходить коньяк з нічної не вимитої вази... тільки для "обраних".
Дійсно багато хто гидує навіть благородний напій з не благодійного посуду вживати.
Ответить
+6
0
yaspas74 (тернопіль)
Не бачу змісту спорити.І так всі розуміють,що"Великий футбол"-це програма яка тягне за Шахтар,відповідно Профутбол більш проДинамівська.І ніякого нейтралітету навіть не пахне,як би ведучі не старались.
Народ не обдуриш.
Ответить
+2
-3
Олексин (Н.)
"Профутбол більш проДинамівська" - ???
Та ти шо?
Та чисто же ердянська! А ти придивися на цю кузьму! - яка, до речі, і знімає оці пердячки!
Ответить
+2
-2
Spokoyno (Киев)
Шановний, а Ви просто подивиться "Про футбол" не намагались? Пригадати, як за часів ОВБ вони навіть перемоги ДК списували на недолугість суперників... А коментарі першого туру, коли було цілковите обурення про непризначенні пенальті у ворота ДК... Правда потім "тикнулі носом" Ц в один повтор і він почав волати про непризначений пенальті і вчора радів, що завдячуючи йому викрили цей ганебний вчинок.
"Про футбол" не "продинамівський"! Єдина лінія, яка явно прослідковується що "єдиний, хто турбується про український футбол" це Ци ;-)
Ну може частково з ностальгічними нотками... "от колись Динамо було" а зараз ВСЬО ПРОПАЛО.
Ответить
+3
-2
yaspas74 (тернопіль)
Скажу іншими словами.Великий футбол-тягне за Шахтарем,а Профутбол проти.
Таке зрозуміліше?Зрозуміло що Вацко старається бути об"єктивним,але за рамки виходити
нізя.Уявляю яку демогогію розвели б якби так Гармаш комусь врізав,чи Ярмола дав комусь в одне місце аля Срна.Думаю в дві три передачі не вклались би.А так банальне засудження поступку
Тайсона і ніякої реакції про Срну.
+5
0
Spokoyno (Киев)
Цікаве у Вас бачення нашого футболу ;-)
Раз ти, як Ц єдиний рятівник УФ, то ти проти Ша...
+1
-1
yaspas74 (тернопіль)
Нормальне стандартне бачення.Що бачу те і пишу.
+2
0
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Палкин,ну как зрелище,можно за бугор такое показывать?ВО рейтинг подымется от просмотра такого матча....
Ответить
+2
0
Олексин (Н.)
кхе, Чорноморець добирався до Марика "десять безтурботних годин":))...
До Лісабона, до Браги, до Дубліна - максимум шість.
Ответить
+3
0
Lvivevhen (Lviv)
ввв
Ответить
0
0
Aalex-696 (Немирів)
Ах, какой судья (тот, что судил Динамо-Черноморец) бяка, весь результат испоганил, а судья матча Сталь- шахтер, - ну просто душечка. Ну забыл добряку тайсону красную дать, но на результат это не повлияло никомм образом! Первого - судить судилищем страшным, а о втором просто тихо умолчать. Да, ахмет-тв - просто сплошная справедливость. Хорошо, что это к АНАЛ не общенациональный, такую дурь несут.
Ответить
+5
-1
Д123 (Снежное)
Так в программе и сказали, что судья ошибся. А его ошибки будут разбираться на КДК.
Ответить
+1
-4
Олексин (Н.)
Аж на КДК будуть його розбирати?
Так, значить, не просто "ошибся" - а за бабло? За якої величини бабло, хто знає?
Бо, інакше його на КДК нема за що тягнути...
+5
0
Fata Morgana (Запорожье)
Братцы! Кто в курсе - будет ли в этом году чемпионат аматоров проводится или нет? Извиняюсь, что не по теме, но информации по этому вопросу НОЛЬ! Если кто что знает, киньте ссылочку!
Ответить