Великий футбол. Полный выпуск от 30 июля

В этом выпуске Вы увидете:

- первые матчи украинских клубов в еврокубках;

- обзор матчей 3-го тура УПЛ

- отказ Динамо играть в Мариуполе, что думает президент ФФУ

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Олексин (Н.)
пора пора цій клубній кротячій авноканалї виносити бан як "офіційного траннслятора". ПОРА!
Але, по всьому видно, бабло рижої мразі доьралось і до павелка.
Ответить
2
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Олексин (Н.)
пора пора цій клубній кротячій авноканалї виносити бан як "офіційного траннслятора". ПОРА!
Але, по всьому видно, бабло рижої мразі доьралось і до павелка.
Ответить
2
0
Д123 (Снежное)
Да вы хоть смотрели передачу - тут как раз игре ДК дифирамбы пели а ШД критиковали. Другой вопрос за Сурка поговорили так вы не мешайте все до кучи.
Ответить
0
2
LEVgcUqs (Чернігів)
Дивилися , і незрозуміло в чому мета цього великого футболу , незрозуміло.З півтори години передачі, постійно година з лишнім ці базарні баби, Денісов і Леоненко,( по іншому їх назвати не можна), присвячують Динамо, або грі в негативному виді, або якщо ні дочого придраться як минулої неділі, дістають якусь нафталіном пропахшу тему і починають ганяти з пустого в порожнє. Оце великий футбол каналу який претендує на всю Україну. Показували б уже краще на ДНР І ЛНР, ото б усі там такій передачі були б раді.Хай живе великий футбол і його базарні баби Денісов і Леоненко.
Ответить
2
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Та який це великий футбол, зібралися три базарні баби і базарять півтори години невідомо про що. Так як за неділю про гру Динамо і в єврокубку і з Карпатами нічого з компромату мало мальського знайти не можна було, то вони знову витягли тему Поїде Динамо в Маріуполь чи не поїде? 6 чи 7 тренерів найшли які сказали що мабуть поїдуть, Бабич сказав, президент дозволив і приїхали, не дозволив би, не приїхали. І на питання , а як Динамо буде їхати , чи ні, і то частина сказала, що це їхня справа.
Ответить
5
0
Spokoyno (Киев)
Перефразовуючи одну відому фразу... Яка гидота Ваша заливна ригань :-/
Півгодини полоскати Динамо, що щось збирається зробить та дві три фрази дійсно про найяскравіший момент туру. Коли суддя все ж таки у суперечливому моменті не призначив пенальті у ворота ДК "срачу" більше було. Хоч там пенальті скоріш був, а що гравець ЧО не загрожував воротам і вже покидав карний та і не сильно по ногах отримав то скоріш "відмазки" ;-) Проте вони були.
Правда і тут навмисний удар по обличчю Вітя Л намагався виправдати тим, що гравець Сталі не переший раз Тайсона мацав ;-) А підступний удар Да СРНИ взагалі "не побачили".
Таке собі бачення українського футболу: 40...50 % який гарнюня Ш, біля 40%, яке препогане ДК... решта про решту. Хоча цілком зрозуміло, що і 50% на двох лідерів ЧУ іноді забагато!
От і дивись цю ... "Підманюють" кваліфікованим аналізом Вацка, але фон ДіЛ такий створюють...
що виходить коньяк з нічної не вимитої вази... тільки для "обраних".
Дійсно багато хто гидує навіть благородний напій з не благодійного посуду вживати.
Ответить
6
0
yaspas74 (тернопіль)
Не бачу змісту спорити.І так всі розуміють,що"Великий футбол"-це програма яка тягне за Шахтар,відповідно Профутбол більш проДинамівська.І ніякого нейтралітету навіть не пахне,як би ведучі не старались.
Народ не обдуриш.
Ответить
2
3
Олексин (Н.)
"Профутбол більш проДинамівська" - ???
Та ти шо?
Та чисто же ердянська! А ти придивися на цю кузьму! - яка, до речі, і знімає оці пердячки!
Ответить
2
2
Spokoyno (Киев)
Шановний, а Ви просто подивиться "Про футбол" не намагались? Пригадати, як за часів ОВБ вони навіть перемоги ДК списували на недолугість суперників... А коментарі першого туру, коли було цілковите обурення про непризначенні пенальті у ворота ДК... Правда потім "тикнулі носом" Ц в один повтор і він почав волати про непризначений пенальті і вчора радів, що завдячуючи йому викрили цей ганебний вчинок.
"Про футбол" не "продинамівський"! Єдина лінія, яка явно прослідковується що "єдиний, хто турбується про український футбол" це Ци ;-)
Ну може частково з ностальгічними нотками... "от колись Динамо було" а зараз ВСЬО ПРОПАЛО.
Ответить
3
2
yaspas74 (тернопіль)
Скажу іншими словами.Великий футбол-тягне за Шахтарем,а Профутбол проти.
Таке зрозуміліше?Зрозуміло що Вацко старається бути об"єктивним,але за рамки виходити
нізя.Уявляю яку демогогію розвели б якби так Гармаш комусь врізав,чи Ярмола дав комусь в одне місце аля Срна.Думаю в дві три передачі не вклались би.А так банальне засудження поступку
Тайсона і ніякої реакції про Срну.
 
5
0
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Палкин,ну как зрелище,можно за бугор такое показывать?ВО рейтинг подымется от просмотра такого матча....
Ответить
2
0
Олексин (Н.)
кхе, Чорноморець добирався до Марика "десять безтурботних годин":))...
До Лісабона, до Браги, до Дубліна - максимум шість.
Ответить
3
0
Lvivevhen (Lviv)
ввв
Ответить
0
0
Aalex-696 (Немирів)
Ах, какой судья (тот, что судил Динамо-Черноморец) бяка, весь результат испоганил, а судья матча Сталь- шахтер, - ну просто душечка. Ну забыл добряку тайсону красную дать, но на результат это не повлияло никомм образом! Первого - судить судилищем страшным, а о втором просто тихо умолчать. Да, ахмет-тв - просто сплошная справедливость. Хорошо, что это к АНАЛ не общенациональный, такую дурь несут.
Ответить
5
1
Д123 (Снежное)
Так в программе и сказали, что судья ошибся. А его ошибки будут разбираться на КДК.
Ответить
1
4
Олексин (Н.)
Аж на КДК будуть його розбирати?
Так, значить, не просто "ошибся" - а за бабло? За якої величини бабло, хто знає?
Бо, інакше його на КДК нема за що тягнути...
 
5
0
Fata Morgana (Запорожье)
Братцы! Кто в курсе - будет ли в этом году чемпионат аматоров проводится или нет? Извиняюсь, что не по теме, но информации по этому вопросу НОЛЬ! Если кто что знает, киньте ссылочку!
Ответить