Павелко: В Харькове находится футбольное сердце Украины

Кубки Лиги чемпионов УЕФА прибыли в Харьков, где их презентовал президент Федерации футбола Украины Андрей Павелко .

"В Харькове находится футбольное сердце Украины. Именно здесь проводит все сборы национальная сборная, здесь будет игра Украина – Чехия в рамках Лиги наций Европы, которая впервые будет проводиться в Украине.

Уверен, что здесь будут возрождены победы харьковского футбола", - сказал во время презентации Павелко.

Напомним, что во время презентации кубков Лиги Чемпионов в Днепре, одним из мест презентации стала церковь.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
ser-gio (kiev)
зато известно доподлинно, кто есть член - любой партии, комитета, зрады
Ответить
2
0
Вернуться к новостям
Комментарии 22
ser-gio (kiev)
зато известно доподлинно, кто есть член - любой партии, комитета, зрады
Ответить
2
0
ser-gio (kiev)
комсомолец-падаль мелет штампами
Ответить
3
0
Romb_DK (Київ)
дурнішого жида ніж павелко ніколи не бачив. Харків виховав лише одного видатного футболіста - Бессонова
Ответить
6
0
мы за динамо (киев)
схоже зовсім кепські справи у павелка. навіть в оточенні нема нікого хто б порадив йому хоч якийсь час( в його випадку чим довше тим краще) помовчати на людях.
sticker
Ответить
4
0
avatar
Яд для кротов (Киев)
Сейчас в Харькове находится футбольная задница Украины. Почему? Харьков прекрасный город, "Металлист" - прекрасная команда и я уверен, что она возродится, а лучшая характеристика харьковских фанов, как одних из самых прогрессивных и сплоченных, это незабвенный хит, который с 2014 года звучит на аренах страны. Но сейчас город оккупирован ахметовскими выкормышами и разного рода павелками, от которых смердит. А потому город нуждается в срочной чистке - пусть валят всей сворой в свой Мариуполь и оттуда уже лают не загрязняя остальные территории.
Ответить
4
0
Batistyta (Lviv)
А сам Павелко Х.... футбольний країни
Ответить
7
0
Запорізьке Торпедо (zp)
к слову, если говорить об истоках футбола, тут одесские фанаты рассказывают потрясающие истории)) - Сьогодні в нашому короткому інтерв’ю ми поговоримо з фанатом Чорноморця, представником сектору 8+8. Поговоримо про стан речей в одеському двіжі і про команду, яка зараз знаходиться за крок до вильоту. Привіт, представся будь ласка нашим читачам...Привіт усім, мене звати Олексій, в фанатських колах мене знають як Барабана.- Одразу задам питання, яке цікавить більшість наших читачів - що робить килим на банерній лінії в Кропивницькому?Питання цікаве, але історія довга! Корінням традиція вивішувати на футбольних матчах килими йде в далеке 19-те століття. В 1884-му році під егідою Одеського Британського Атлетичного Клубу проходили перші футбольні матчі в історії України. На відкритті стадіону жителі Одеси вітали зародження цієї чудової гри в нашому місті вивішуванням найдорожчих і найкрасивіших килимів. І я не сумніваюся, що саме звідти пішла совкова традиція, коли мало не половина сімейних фото робилася на тлі килима...Що стосується конкретно цього екземпляра, то у нього дуже видатне життя... Справа в тому, що цей килим пробивав золотий сезон ще в 1913-му році, разом з прапрадідусем мого сусіда по гаражу, нині покійним Григорієм Павловичем. Він також, як і більшість одеситів тих часів, ганяв у футбол, і одного разу під час товарняка з турецькими моряками, турки презентували Григорію Павловичу чудовий турецький килим, який і став його бойовим прапором. Тоді в Чемпіонаті України були повалені Миколаїв, Херсон, Харків, можна сказати перший повноцінний чемпіонат України, а в фіналі імперського чемпіонату Збірна Одеси переграла Санкт-Петербург з рахунком 4-2. Федерація не була б федерацією, золоті медалі одеситам під смішним приводом тоді так і не видали, але тим не менше факт залишається фактом - перший золотий сезон в історії був пробитий Григорієм Павловичем разом з тепер уже нашим килимом.Довгий час цей килим зберігався у Григорія Павловича на стіні, а під час Другої світової його син Аркадій Григорович ховав його на горищі від німців, але в 1964-му, коли Григорій Павлович поставив сандалі в куток, його нащадки просто викинули килим до підвалу гаража. Я навіть чув, що прапраправнук хотів викласти його на OLX, але на щастя я встиг виміняти реліквію на деякі ніштяки. Так, через майже 105 років, килим нарешті знову відчуває свободу, футбольний азарт і свою корисність людству!
Ответить
3
0
Запорізьке Торпедо (zp)
ок, павелка, давай тогда в студию по списку, города-футбольные: печень Украины, мозги Украины, ноги Украины, желудок Украины, дупа Украины
Ответить
8
0
Toni (Львiв)
Дупа нижче серця
Ответить
6
0
avatar
rubizhansky (Харьков, Рубежное)
Что за бред? Исходя, из общей картины и истории нашего футбола, Харьков лишь крупица в ней. А тут сердце... Что угодно, но не сердце. Колено, мб. С подбитым коленом наш футбол стоять не сможет.
Ответить
9
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Не бійся, там сердце шахтаря Бразілія, а так як паделко кротолиз. то ї його сеце в Харькові, хоча окопався в Києві, от він і думає що всі серця в Харькові і столиця футболу в Харькові.
Ответить
11
1
makernew (Alexandriya - Kiev)
Сорри за минус. Плюсовал, но почему-то пошло в минус....
 
3
0
IM-RM-DK (Miami)
Сказочный dalbaeb!
Ответить
11
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ну так, там де кроти, там і серце...
Ответить
15
0
ПетроФ (Луцьк)
Київ - тут без варіантів.Одеса - можливо саме там вперше моряки погоняли м'яча.Львів - теж коментарі не треба, футбольна історія перевалила за сторіччя.Луанськ, Дніпро - команди з цих міст ставали ще чемпіонами СРСР.А серце футболу - Харьків. Щось я не розумію. чи може мало випив? Верніть Конькова.
Ответить
17
0
avatar
Sasha98 (Харьков)
Ого..Если бы у нас в городе на каждом шагу,в каждой школе были футбольные площадки(именно футбольные),то еще можно понять..Но когда на полуторамиллионный город только ОДИН стадион евроуровня Металлист,то закрадываются сомнения..На Динамо нельзя играть даже в УПЛ,Арсенал-Спартак,Гелиос-Арена(Арсенал-Бавария) и Солнечный-без комментариев...
Ответить
16
0
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Дежурная фраза чмо не бритого. Какой там следующий город? Очередная футбольная столица?
Ответить
15
1
K-Spirit (Киев)
Нью-Васюки
Ответить
10
0
Maugli (Джунгли Африки)
Ой и придурок, этот самозванец
Ответить
14
0
avatar
Your Friend (Львів)
Нічого не маю проти Харкова, але зараз йому так далеко до футбольної столиці, як паделкі до розумної людини.
Ответить
18
0
LEVgcUqs (Чернігів)
А може дійсно чоловіка потрібно перевірити?
Ответить
9
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
Давай Падалка Металлист возвращай! Сделай идеальные условия для Ярославского и уговори его вернуться!
Ответить