"Вы *** не играете". Цыганков, Морозюк и Бурда выслушали критику от фанатов Динамо


Болельщики выразили свое недовольство

"Вы *** не играете". Цыганков, Морозюк и Бурда выслушали критику от фанатов Динамо


"Динамо" не осталось без поддержки в матче Лиги Европы с "Яблонцем". Фаны киевского клуба активно поддерживали любимый клуб, но результат матча не смог их обрадовать – "Динамо" упустило победу, выигрывая по ходу матча 2:0.

После окончания поединка Виктор Цыганков, Николай Морозюк, Никита Бурда и резервный кипер "Динамо" Георгий Бущан подошли к болельщикам, чтобы поблагодарить их, но в ответ услышали сильную критику, подкрепленную нецензурной лексикой.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Киллер (Днепропетровск ) Так трохи слідкую за вашими дописами - одне питання: чого ж не в Росію, де так все добре, а в Дніпро, в Україну, де все так погано???*ЧМ чётко показал, где мы и где они в плане футбола* ??? І де ж вони?ЧС чітко показав, до чого цей світ дійшов, якщо вже на ЧС можна ігри продавати... А така собі ЛН і покаже їхній справжній рівень...А клуби в єврокубках??? Це хто не розуміє - Україна десяток років назад, ми вже цей період пройшли, слава Богу, бо ставка на легіонерів вбиває вітчизняний футбол... Так, зараз яма, але в перехідний період інакше не буде, зараз наш футбол вбивають завищені зарплати цих пестунів, які при них ніколи не будуть гризти землю - ні в ДК - ні у "Ворсклі" (і не треба плакати, що там нічого не платять, з голоду таки прямо вмирають)... А скільки голів із вчорашніх 6-ти забили росіяни? Один? Оце і є рівень їхнього вітчизняного футболу...
Ответить
4
5
Вернуться к новостям
Комментарии 43
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Киллер (Днепропетровск ) Так трохи слідкую за вашими дописами - одне питання: чого ж не в Росію, де так все добре, а в Дніпро, в Україну, де все так погано???*ЧМ чётко показал, где мы и где они в плане футбола* ??? І де ж вони?ЧС чітко показав, до чого цей світ дійшов, якщо вже на ЧС можна ігри продавати... А така собі ЛН і покаже їхній справжній рівень...А клуби в єврокубках??? Це хто не розуміє - Україна десяток років назад, ми вже цей період пройшли, слава Богу, бо ставка на легіонерів вбиває вітчизняний футбол... Так, зараз яма, але в перехідний період інакше не буде, зараз наш футбол вбивають завищені зарплати цих пестунів, які при них ніколи не будуть гризти землю - ні в ДК - ні у "Ворсклі" (і не треба плакати, що там нічого не платять, з голоду таки прямо вмирають)... А скільки голів із вчорашніх 6-ти забили росіяни? Один? Оце і є рівень їхнього вітчизняного футболу...
Ответить
4
5
25centov (Артемовск)
Лал шта? Прогрессирует? Там бабла больше и в топ клубах параши в основе всего пара рассиян. Остальные иностранцы сменившие чемпионат из ТОП5 на парашу ради безумных денег. И то как показывает практика и они там особо не напрягаются.
Ответить
10
6
ua_fan (south ukraine)
эрэфия - последнее, на что стоит равняться. Нам на свой футбол смотреть надо и думать что с этим провалом делать. Наше справедливое место в рейтинге УЕФА на данный момент вообще за пределами десятки. Самое обидное, что ФФУ и ПЛ на это похоже вообще наплевать.
Ответить
16
2
Sasha555 (Днепропетровск)
olexadovbusch (Івано-Франківськ) 05.10.201А чего Вы не в Європі ,а в Івано-Франківську?Днепр всегда ,был украинским и украинским клубом!!!И добивался результатов своими или украинскими игроками,а не варягами(при наших тренерах)!!
Ответить
1
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
А з чого Ви взяли, що я не в Європі? І при чому тут "Дніпро"??? Чи я десь писав, що "Дніпро" неукраїнський клуб??? Те, що писав Киллеру (Днепропетровск ), немає жодного відношення до команди з Дніпра...Але не треба забувати, що здобуті результати (в новітній історії) без легіонерів (і тренера-Рамоса в т.ч.) навряд чи були б...Хоча для мене найпам'ятніша і найбільш симпатична команда зразка "Дніпро"-1983...А "подивимось, де буде "Дніпро" через пару років" - так мав на увазі, що вірю, що буде в єврокубках, і не буде так розчаровувати, як ці з ДК в Яблонці...Надіюсь, все роз'яснив?
Ответить
1
0
Crasengover (Александрия)
от ДК осталось только название это не игроки для ЕК а для дворового УПЛ
Ответить
4
0
avatar
alex 66 (Кременчуг)
А где это чудо-юдо из Маями,которое мне не верило ,что ДК отведает молодильных яблок в Чехии. Оскорбляло...
Ответить
6
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Если в "спарке" с франками не возьмёте 6 очей то физрук на выход!!! Точка!
Ответить
4
1
jmagik (Кадіївка (Харків))
Хто на вхід? Або кому воно треба? Шацьких? Що зміниться? Який сенс? Шило на мило.....
Ответить
2
0
Technical
Футболісти Динамо не винні. Їх рівень достатній для цієї групи ЛЄ. Більше ніж достатній. Проблема в тренерському штабі, точніше, в його повній відсутності у ДК.
Ответить
5
1
avatar
Инспектор ( )
А ты вспомни сколько тренеров поменяли. Может и игроки при чем
Ответить
3
0
Альтен (днепр)
О каком уровне футболистов Динамо говорите? Причем здесь тренер? Если Цыганков в состоянии обвести столб,а Беседин и ему подобные нет,то при самом лучшем тренере мира ,они не в состоянии этого будут сделать Квалификация футболистов не достаточная для желаемых достижений.Нужны высоко квалифицированные игроки как в техническом,так и тактическом планах . Только тогда будет результат.
Ответить
4
0
VladKoval61 (Херсон)
полнейшее разочарование
Ответить
5
0
Дідусь-ветеран (Чернігів)
Треба, як колись робив славетний Лобаноський,після гри закривати всіх гравців на базі і нікого не випускати.Нічні клуби від цього не обідніють.Натомість, цілодобово крутити матчі Барселона - Реал до того часу, поки вони (гравці) не визнають, що вони нікчеми і нічого не варті в теперішньому футболі. І тільки після цього розпочинати з чистого аркуша.
Ответить
4
1
Усе буде добре (Київ)
Печерський райсуд Києва відмінить це рішення і примусить клуб сплатити моральну компенсацію гравцям.
Ответить
4
0
avatar
lulinha (Мадрид)
Кадар и Бурда + Кендзера = в топку Эти парни регулярно губят ДК
Ответить
3
3
Глюк Львів (Лемберг)
Якраз вчора читав :"Морозюк- не звертаю увагу на критику"...
Ответить
7
0
Сеш (Дніпро)
А дело в том, что наш футбол держался на легионерах, а за молодежку бегали мажорики. Пришел папа, заплатил клубу, и доплатил что б в основе молодежки бегал его чадо. И всем хороше, легионеры тянут, мажорики бегают и платят. Всем, кроме футбола. Но грянул кризис, и леги уехали, а остолись те кто выходил на поле за бабло. Вот и результат, игроков нет. Это касается всех клубов, кроме шахты, там просто леги остались сильные.
Ответить
13
3
avatar
Denmark*XIV (Vyshgorod)
Який саме "наш футбол"??? Ти, часом, не народженець нульових років? Переглянь склади, доволі успішних, якщо не більше, виступів у ЄК Дніпра і Динамо 90-00-хх. Там було легіонерів значно менше аніж кількість пальців однієї руки. Це саме твій футбол "держался на легионерах" - Шахтар-Металіст.
Ответить
3
5
Onside (Чернігів)
Тiльки не треба згадувати те що було 15-30 рокiв тому. З того часу змiнилися i футбол, i держава, i свiт загалом. Тодi не було ще лiмiту завдяки якому нашi гравцi можуть отримувати завищенi зарплати, у молодi було менше спокус i тих самих зп на цi спокуси, а топ клуби не колекцiонували молодь через той самий лiмiт. Система з описанними "мажориками" лише зароджувалася, а вихiдцi з неi ще не встигли дорости до дорослих команд. Футбольний ринок ще тiльки готувався до сучасного шаленства, а глобалiзацiя з засиллям легiонерiв в чемпiонатах всiх держав тiльки наберала оберти. Треба адаптуватись пiд сучаснi реалii i починати з повноi змiни системи в молодiжному футболi
 
6
0
Усе буде добре (Київ)
Onside (Чернігів) Повна зміна системи - це вірно. Але! Хто буде її змінювати: злодій Павелко, чи та шайка корумпованих навколофутбольних чиновників? Їх все влаштовує.
 
4
0
Сеш (Дніпро)
Так мажориков то и не было, пацаны землю рыли. Я об этом в том числе. Но те футболисты давно ушли, а на их место пришли леги, и та бездарь, что бегает сейчас от без исходности, так как ставить в состав больше некого
 
0
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
А хіба не так з дитячих СШ йде??? Там та ж система, татко привіз, а пару пацанів і тягне на собі той весь колгосп...Denmark*XIV (Vyshgorod)... Я не народженець 0-х... Тоді за "Дніпро" чи "Динамо" грали люди, яких виростила ще радянська система, хочемо чи ні - але мусимо це визнавати... І грали не за такі вже й великі суми... Ці вже виросли випещені щедрими виплатами від скупих олігархів (просто "бабла немеряно", тому й не шкода)... І не Павелко чи якийсь Х***енко винуватий - а ця система олігархічна... І найбільш прикро - що футбол - це маленька частинка того "беспредела", в якому ми живемо... Вони витворяють з нами, що хочуть, а живуть попри них тільки ті, хто їх обслуговує... Так, як оці, що вчора мучились в Яблонці... А багато хто з тих пацанів (на трибунах) потратив добру частину своєї місячної зарплати, щоб приїхати і подивитись ФУТБОЛ, повболівати за гру любимої команди - і що??? І як їм після цього? А це стадо навіть не розуміє, що не всім падає з неба, що треба хоч колись те все трохи відробляти...
Ответить
7
0
avatar
kotіgorok (Чернiгiв)
"Дєржітє сваї рти аткритимi на уравнє шiрiнкi" (c)
Ответить
3
3
Apache warrior (Munich)
так блин и живём, один не помнит что бы что-то говорил о развитии, но типапокавсехорошо , а второму опыта (мозгов, денег,- ненужное вычеркнуть) не хватает.
Ответить
2
0
25centov (Артемовск)
Болелы ДК умиляют... Прям такие серьезные и требовательные... У руля клуба дилетант, в тренерах физрук, в основе беззубые и безопытные пацаны... И они хотят побед против Яблонцев... С тех пор как ДК перестало попадать в ЛЧ перспектив в клубе не видно по ныне. И не будет. Пока не поменяют политику клуба полностью!!!
Ответить
8
3
avatar
Denmark*XIV (Vyshgorod)
Саме на зміні генеральної голови сільради суркісьонка я наполягаю не один рік. А мені багато хто відповідають, як і користувачи сайту, - він фан Динамо, він дуже патріотично ставиться до клубу
Ответить
1
2
СашаXM (Хмельницкий)
И шо? Ну уйдёт Сурок и потом куда ДК скатится? Как Днепр?? Или ты уже не первый год просишь Сурка убрать бо будешь пашлять бабки на трансферы нормальные и содержание клуба????
 
4
1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
СашаXM (Хмельницкий)Ну і скотиться, і що? А це, що зараз - краще???Та й подивимось за пару років, де буде "Дніпро"...
 
1
1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Одне питання?Скільки отримують "беззубые и безопытные пацаны" в ДК, і скільки ті з Яблонця???
Ответить
6
0
Firehit (Poltava)
Киллер, Чехия со Словакией - совершенно смешные соперники? Да Вы зажрались, батенька...
 
1
2
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Киллер (Днепропетровск ) , Чомусь мені так здалось з попередніх дописів, що "родной город" десь там, за межею розмежування, рідко з Дніпра зустрічаєш такий "почерк", а тих всіх старих вже по ніках добре знаю...На рахунок чемпіонатів - сильніший за рахунок якісніших легіонерів (це ми вже проходили - зараз пожинаємо перші наслідки), бо фінанси не рівня нашим, але то все до пори до часу...На рахунок збірних - то все відносно, рівень приблизно однаковий... Щось трохи на досвіді-зіграності, може щось тренер - а так, не дуже вони від нас втекли...Смішні суперники??? Смішні - це Гібралтар чи Ліхтенштейн... А так, крім еліти, само собою, все решта - більш-менш одного рівня... Та й ще 6 матчів в групі - подивимось, наскільки смішні...
 
2
3
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Не знаю, звідки 6 вирахував, 4 само собою, але то таке...
 
0
0
Aalex-696 (Немирів)
Не гравці винні. В усьому винен "тренерський" штаб, щоб його...
Ответить
4
3
Onside (Чернігів)
Скiльки вже штабiв змiнилося, а Буяльськi з Гармашами все ще не виннi? Думаю виннi i вони i Cуркic i весь менеджмент i тренерський штаб. Просто УСI.
Ответить
4
0
avatar
Эйфоретик
Толку матюкать их.Выйти и покажи как надо играть,можно подумать они сами хотят проигрывать.Их либо бить нужно либо успокоиться,другого варианта нет.ВКДК чемпионы пока непонятно чего.
Ответить
4
4
Romerik (YNWA)
Вот только не надо здесь преславутой фразы "Выйди и покажи как надо играть"... Запомни, что футболисты учились на футболистов, а болельщики нет. И потому здесь фраза не уместна , так как болельщики вправе требовать от игроков показывать на чо они научились и натренировались... Тоже самое и наоборот, какой то там Василий Сергеевич должен управлять работниками автосалона, потому что работники на ремонтников учились... Но никак не наоборот, что болельщик мол сам покажи что умеешь, потому что каждый должен заниматся своими обязонастями, а если не справился, то будь добр усти место более талантливому....
Ответить
16
0
Сеш (Дніпро)
на все 100 согласен. Хватит лозунгов кухарка может править. Тот кто учился с того и спрос
 
8
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Пацани, та справа не в лозунгах, а в тому, скільки ця банда платить нам, вболівальникам, за роботу, яку (думаю чогось так), яку ми робимо добросовісно, і скільки цим грачам, які її (моя суб'єктивна думка) взагалі не виконують і наполовину...
 
2
0
воха73 (киев)
инвалиды козлы бездари а морозюк дебил
Ответить
13
0
lbvrf (одесса)
А на страничке морозюка в инстаграме написанно ,что он может занести себе \эту игру в актив )))
Ответить
13
3
lbvrf (одесса)
Минус поставил наверное сам морозюк )) он ооочень доволен своей игрой! ))
Ответить
11
2
Пришта Литин (Киев)
Во Львове говорят "в!вц!."
Ответить