Великий футбол. Выпуск от 21 октября ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Общие новости
22.10.2018
понедельник
09:25
Великий футбол. Выпуск от 21 октября
Рейтинг публикации
Також читайте українською: Великий футбол. Випуск від 21 жовтня

В выпуске:

- Поединок сборной Украины против Чехии;

- Обзор матчей 12-го тура УПЛ.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 3
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (4)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Посмотрел ещё несколько раз повторы эпизода с Крывцовым и понял почему симпатизировавший ШД целую игру Бойко отменил красную Коберидзе. На повторе видно ,что после свистка Бойко бежит не к Коберидзе, а к Кривцову .Достаёт жёлтую и видит ,что этот игрок Шахтёра, которому он хочет дать жёлтую за симуляцию- Кривцов у которого есть уже карточка и он выписывает карточку Коберидзе. Но тут вмешался боковой и сказал ,что он в этом цирке участвовать не будет.Как раз кстати вмешались игроки Десны и назначили крайнего.Ну как то так,другого обьяснения просто нет.
Ответить
+1
0
Spokoyno (Киев)
От і різниця між футбольними оглядами на Фу та 2+2 Одні захищають своїх, інші, безперечно маючи свої симпатії, хоч намагаються бути об'єктивними. По суті Кривцов зробив теж що і Буяльський! Утративши м'яча впали навіть без дотику суперника Проте за симуляцію Віталька отримав жовту, а Серьога обурювався, чому за його артистизм ніхто з суперників не вигнаний з поля Крім того на ФУ, якось зам'яли, що Кривцов ВІДВЕРТО ПІДІГРАВ собі РУКОЮ! Гравцю Десни шкіряна куля лиш зачепила притиснуту до тулуба руку. Тобто кого і засудили в цьому матчі то це ДЕСНУ. В першій грі чистий гол не зарахували, у другій 90% пенальті не дали пробити! Ах... як в нас рефері давлять Шахтар!
Ответить
+3
0
zko64 (шепетовка)
В моменті з Коберідзе, найчистіша симуляція з боку Кривцова, ві його навідь недоторкнувся ( і шебек теж про це говорив). Три дауна (як не дивно і Вацко повівся) мусолять момент про відмінене вилучення, а про жовту картку якої неповинно було бути мовчать. Да,бойко щоправда вже показав червону, то вже не позорся дій до кінця. Але де вбивають шахтар, що ви?
Ответить
+6
0
олег динамо (львівська обл)
100%,І добавлю що Вацко сказав що він його нібито трохи зацепив,а це цілковита брехня судячи з повторів.Невже мною поважаємий Вітя теж робиться кротопідара..м та як ті два?
Ответить
+1
-1
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен