Палкин: Хотел бы поблагодарить Игоря Суркиса за проявленное понимание и поддержку ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Неожиданно
Общие новости
05.12.2018
среда
13:13
Палкин: Хотел бы поблагодарить Игоря Суркиса за проявленное понимание и поддержку
Рейтинг публикации
Неожиданно
Також читайте українською: Палкін: Хотів би подякувати Ігорю Суркісу за проявлене розуміння і підтримку

По решению УЕФА матч 6-го тура группового этапа Лиги чемпионов "Шахтер" – "Лион" состоится в Киеве на НСК "Олимпийский". "Динамо" с пониманием отнеслось к ситуации, в которой оказался "Шахтер".

Генеральный директор донецкого клуба поблагодарил киевлян за поддержку.

"Дорогие друзья,

12 декабря "Шахтер" проведёт заключительный матч группового этапа Лиги чемпионов. В силу известных обстоятельств, игра с "Лионом" состоится в Киеве на НСК "Олимпийский".

Я хотел бы поблагодарить президента киевского "Динамо" Игоря Суркиса за проявленное понимание и поддержку в проведении данного матча на арене киевского Клуба, принимая во внимание тот факт, что для "Шахтера" - это игра года, которая требует серьезной поддержки со стороны болельщиков", - написал Палкин на своей страничке в facebook.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 9
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (88)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Скачков Леонід (Рівне)
Почитаєш всі ці недолугі коменти людей,яких навіть ідентифікувати неможливо,тому-що всі сховані за "нікам" і диву даєшся:біда повинна об"єднувати націю,а не навпаки.Сьогоднішня ситуація в державі-біда для всіх.І не з доброї волі Шахтарю прийдеться грати на Олімпійському.Аби ви були нормальними людьми,то не гризлися б,як собаки,а прийшли б і підтримали Шахтар,тому-що він все ж український клуб і це головне!Хоча я вболіваю за Динамо все своє життя,аби я був киянином-обов"язково прийшов би!
Ответить
+6
-3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
а какое отношение ахметовские сепары имеют к объединению нации? патриотические идиоты во всех сферах жизни задолбали уже
Ответить
+2
-5
Скачков Леонід (Рівне)
Без патріотизму-не було б держави Ринатбандитыч!
+3
-1
okolegko (Київ)
Повністю підтримую. Це в Cпанії (Spane) можуть не вболівати за Валенсію чи Реал, у нас зовсім інша ситуація. І в плані війни, і в плані коефіцієнтів УЕФА. Вони можуть чхати на рейтинг та вести себе як покидьки, ми — ні
Ответить
+1
-1
LEVgcUqs (Чернігів)
Я диву даюся , чоловік типу живе в Рівному. це вже дійсно люди за українську державу. Невже тобі незрозуміло, що Україна вже б дійсно була в ряді передових країн Європи. якби не Янукович і його послідовники і прихильники з Донбаського краю хотіли Україну прихилити до "руського миру", Вони хотіли і хочуть Україну повернути в свою сторону, їм чужде усе Українське, їхній світогляд це СРСР і рассея і вони себе рахують радянським народом, а тому і йде в Україні розбрід і шатання тому що вони всілякими силами тягнуть Україну в другу сторону до великай рассеи. А ти щось тут розповідаєш про об"єднання нації, невже з Рівного нічого не видно. як ці люди до всього українського ставляться я до непотрібного, у них ідеали зовсім інші.
Ответить
+3
0
PGena (Ахтырка)
Повністю підтримую Леоніда.
Ответить
0
0
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
не верьте! фаны Динамо взяли шиншилу елки-палкина в заложники!
Ответить
+2
-2
krakow (Херсон)
Официальное приглашение братьев Су,к корыту. Старый патрон-миротворец Медведчук,выступил гарантом приумножения бабла,если пойдут в одной связке с компашкой. Ответ,не заставит себя ждать.
Ответить
+2
-3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
а нахиба он им у кормушки нужен? там места все меньше самим
Ответить
+2
0
ser1977 (Черкаси)
ви собі глотки рвете))) а ці двоє вже давно дружбани навіки..., а ви й далі продовжуйте гризти одне одного, їм так цікавіше дивитись на вас недолугих, коли вже розум у народу з'явиться, це не тільки футболу стосується теж саме і у верховній раді...
Ответить
+7
-3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
та мы поржать и кротоглоров потроллить
Ответить
+2
-1
frost1k (Львів)
Та Сурку вже не вперше прогинатись під донецьких, можна вже і не грати в цю ілюзорну ввічливість і публічно дякувати.
Ответить
+3
-2
avatar
lulinha (Мадрид)
Походу Палкин начал Суркису яйца лизать. Знает своё место тварь.
Ответить
+4
-5
avatar
ricco-sc (Киев)
Даже палкин способен на такое, хотя это вряд ли искренне, и сразу после матча все вернется на свои привычные места. Но такие г@вно-жеватели как "shtrunc" и "hec" не меняются. Таких только могила исправит.
Ответить
+6
-3
okolegko (Київ)
Не знав, що сукіс є володільцем НСК "Олімпійський". Виявляється, він мільярдер ще той ))). Дурний палкін, сукіс арендує цю арену на тих самих правах, що й ти
Ответить
+4
-11
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Суркіс арендує, але ж не тільки безпосередньо на матч. На 12 грудня там було призначене відкрите тренування Динамо...
Ответить
+6
0
okolegko (Київ)
Зовсім не суркіс вирішує, відбудеться якась подія на нск, чи ні
0
-6
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko, тоді чому палкін саме суркісу дякує?
+3
0
okolegko (Київ)
Я ж написав — тому що дурний. Інформація з вікі: "Генеральним директором НСК «Олімпійський» є Груздєв Валентин Миколайович" Власник: Міністерство молоді та спорту України
+1
-3
okolegko (Київ)
0
-3
avatar
ricco-sc (Киев)
Нарешті! Нарешті я зустрів НАЙРОЗУМНІШУ людину!
+2
0
okolegko (Київ)
Схоже, ти не зовсім адекватний. Я тобі роз’яснив, хто володіє нск та вирішує всі питання, з твого боку лише бананові...
0
-3
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko, так, ти щось написав. І щось там стверждуєш... Всі навколо три-два-раси, один ти дʼартаньян
+2
0
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko, ти якщо не розумієшся на простих речах, то краще мовчати. Розумник найшовся.
+2
-1
okolegko (Київ)
а ти читав?
0
-2
avatar
ricco-sc (Киев)
Найрозумніша людина, як Ізраїльський google: питанням на питання відповідає. То ти щось стверждуєш, а не я.
+2
0
okolegko (Київ)
Аби щось бзднути. Гриша-унітаз — це старша сукісня, якщо ти не в курсі. Чи може ти відпрацьовуєш зарплату, покриваючи покидьків?
0
-2
okolegko (Київ)
0
-2
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko , "Аби щось бзднути" - це як раз про тебе. Це всі твої коменти в 3-х словах.
+1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Я розумію про кого ти, але я не спілкуюсь на "арештанський" мові.
0
0
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko-балабол)))
0
0
okolegko (Київ)
Гриша-унітаз — це не "арештантська" мова, це мова Блохіна. Якщо "балабол" це єдиний твій аргумент, тоді розмовляти нема чого
0
-1
avatar
ricco-sc (Київ)
Гриша-унітаз і okolegko-балабол - це з одного лексікону. Не корч з себе розумника і все. Я тобі раніше сказав: якщо ти не читав документ арендної угоди, то тобі нічого усім щось доводити, бо виглядяєш ганебно.
0
0
okolegko (Київ)
Якщо ти вмієш лише сипати образами, то ганебно виглядаєш саме ти. Обрид ти мені. З покидьками не спілкуюся
0
-1
avatar
ricco-sc (Київ)
Ну так по темі тобі сказати нічого, перескочуєш з однієї на іншу, і ти дʼартаньян, а всі інші покидьки.
0
0
okolegko (Київ)
Поясни мені прості речі. Коли гендиректор не сукіс і власник не сукіс, то хто в домі господар?
Ответить
0
-2
avatar
ricco-sc (Киев)
Ти читав арендну угоду?
+2
-1
okolegko (Київ)
Арендна угода не передбачає правоволодіння
0
-2
avatar
ricco-sc (Киев)
Так ти читав, чи ти так вважаєш?
+1
0
okolegko (Київ)
Власник вирішує все. Крапка. Якщо це було бажання гриші-унітаза (як і у випадку з ворсклою), це вже інша справа. Але молодший до цього не має взагалі ніякого відношення
0
-2
avatar
ricco-sc (Киев)
А може васька-вантус? коля-мило? олег-бачок?
+1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Спочатку треба володіти інформацією, а потім щось розповідати.
+1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Так, палкін гнида ще та. Але я не думаю, що ти розумніший за нього, тому заспокойся. І не ганьбись.
+1
0
okolegko (Київ)
Аби щось бзднути. Гриша-унітаз — це старша сукісня, якщо ти не в курсі. Чи може ти відпрацьовуєш зарплату, покриваючи покидьків?
0
-2
okolegko (Київ)
Палкін — не більша гнида, аніж сукіс. Він хоча б податки сплачує
0
-2
Iron Man (Олександрія)
Ага, на оффшор кипрский он платит
+1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Він як суркіс сплачує податки. То ти вважаеш себе розумнішим за нього? ) Ну ти й телепень.
+1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Піди проспись, бо ти вже й сам гадки не маєш про що мова йде. Є стадіон. Є клуб. Є між ними арендна угода (якоії ти точно не читав). палкін дякує суркісу, за що ти назвав палкіна дурнем. То може тобі до лікаря треба.
+1
0
okolegko (Київ)
Слухай, "телепень", є фінансова звітність, про яку ти точно й гадки не маєш. За цією звітністю шахта спратив податкі в 20 разів більше, ніж динамо. Сходи проспись, чи до лікаря, чи на чергову консультацію до сукіса, але не мели дурню
0
-1
avatar
ricco-sc (Київ)
То ти такий мудрець, знаєш про фінансову звітність, але не знаєш про арендну угоду. І саме з цієї теми ти соскочив і перейшов на іншу тему. То хто телепень, зрозуміло і так.
0
0
avatar
ricco-sc (Київ)
То ти, як я зрозумів на зарплаті у палкіна, це є у фінансових звітах, чи все в конвертах?)
0
0
okolegko (Київ)
По конвертам спеціалізується твій бос. А мені чхати що на сукіса, що на йолкіна-палкіна. Але останній хоча б податки сплачує
0
-1
avatar
ricco-sc (Київ)
Він не мій бос, то ми ти okolegko-БАЛАБОЛ
0
0
Рим962 (Киев)
Хорошо бы еще Суркису выступить с призовом прийти на игру, чтобы был полный стадион.
Ответить
+3
-4
Д123 (Снежное)
Приятно такое и почитать.
Ответить
+8
-3
Larri777 (Donetsk)
Вот такие вещи и объединяют людей и страну, а не слоган алкаша "Віра, Мова, Армія". Так держать, Сергей Анатольевич!
Ответить
+11
-18
avatar
palmotron (Бровари)
Не було б у нас армії і мови, вже давно бігали б під триколором, розмовлячи на "языке".. А також є віра, що таких гнилих людей, як ти, "холдерів" українського паспорта, і при цьому поливаючи брудом країну свого походження, стане все менше і менше, самі відсіються...
Ответить
+17
-10
avatar
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Ну так а ты чего не на передовой? Таких дурнив тоже отсеивать надо!
+6
-20
Iron Man (Олександрія)
Чмо обрезанное, а ты какого куя кудахчешь из-за бугра?
+9
-2
LEVgcUqs (Чернігів)
Так їм би було ще краще, вони тільки сплять і мріють про триколор, а на "языке" вони і так розмовляють, бо Україна для них молодший брат великой рассеи.
+12
-2
мы за динамо (киев)
лiнiя фронту проходить не в броварах. на передовiй твоэ мiсце, а не в хайфi.
+10
-1
LEVgcUqs (Чернігів)
Навіщо його подяка.
Ответить
+7
-1
Iron Man (Олександрія)
Пьянь лугандонская, не кизди и пистуй Родину освобождай!
Ответить
+8
-3
Iron Man (Олександрія)
А у вас, долбойов пьяных какой слоган? "Путин памаги"? Или " Даунбас с расисей навеки"?)))
Ответить
+9
-3
Algrab (Костопiль)
Повилазили на сайт тварини з лугандонii та спiвчуваючi
Ответить
+8
-2
СашаXM (Хмельницкий)
во Львове что нельзя было? Поляна отличная!
Ответить
+6
-2
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Решало УЕФА. А так то можно было, конечно.
Ответить
0
0
avatar
hec (Луганск)
Молодец, Сергей Анатольевич! Вежливость, добросердечность, отзывчивость, порядочность... В этом весь "Шахтер" - легендарный украинский клуб.
Ответить
+9
-16
Русланбай (Рівне)
Тиск та залякування суддів, фарми які дарують очки, гравці наркомани, брехня по гебельс ТВ , мутні багатомільйонні не риночні трансфери , власник убивця українського народу - в цьому і є весь шахтар, самий гнилий український клуб !!!
Ответить
+14
-9
avatar
hec (Луганск)
Это в Вас говорят комплексы. Не завидуйте. Развивайтесь. А то так и останетесь гнилыми поклонниками нафталиновой легенды.
+7
-16
AlmostReady (Киев)
Хорошая шутка!) Смешно)
Ответить
+11
-1
avatar
hec (Луганск)
Шутка в том, что это не шутка. И Шахтер действительно - легенда украинского футбола.
+6
-12
Toxadyachuka (Хмельницький)
Де його вічливість була коли Динамо просило перенести гру з Маріуполем?
Ответить
+11
-3
avatar
hec (Луганск)
Когда Динамо просило перенести игру с Мариуполем, Палкин работал в структуре Мариуполя??? Это новость для меня, честно говоря
+7
-11
LEVgcUqs (Чернігів)
Турок палкін був не в структурі сателіта, а над ним.
+10
-4
oleg.m.3972 (Харьков)
А это Шахтёр сейчас попросил перенести игру в Киев ? А может он ещё попросил перенести на то число, которое ему самому удобно ? С какого перепуга Палкин должен был переносить игру Динамо тогда и туда, куда это заблагорассудится Суркису ?
+2
-2
LEVgcUqs (Чернігів)
Ха-ха-ха, знайшов легендарний бразильський клуб, так він і в підметки до легендарного українського клубу Динамо Київ не годиться.
Ответить
+8
-4
avatar
hec (Луганск)
Легенда Динамо у бабушки в сундуке в нафталине пылится. А вновой истории шубы, карманная Федерация, истерики, сопли, слезы и ссыкливый невыезд в Мариуполь.
+6
-11
oleg.m.3972 (Харьков)
А где-то был запрет на игру бразильцев в футбольных клубах мира ? Или только Динамо разрешено покупать легионеров ? В чём претензии ?
+2
-3
Toxadyachuka (Хмельницький)
Не Палкін працює в структурі, а вся структура працює на Шахтар, що і доказав останній матч ЧУ.
Ответить
+8
-3
avatar
hec (Луганск)
Вас это задевает? Это как то мешает Вам жить?
+7
-9
ramon4ik (Киев)
спроси у чуваков лучше что там с поддержкой воинов ато?)а то они по ходу забыли, что вся эта поддержка от киевского клуба и исходит лишь в одевании футболок перед матчем, а по факту обычный пшшшиииик...
Ответить
+4
-8
Русланбай (Рівне)
Як казав один з героїв Булгакова ( Воланд ) - но и милосердие иногда стучится в ихнее сердца.......
Ответить
+6
-1
AlmostReady (Киев)
Нифига себе) Это точно Палкин писал?)
Ответить
+11
-4
LEVgcUqs (Чернігів)
Та палкін, сидять же на шиї і в гостях у української столиці Києві і гадят там, так що їм залишається робити?
Ответить
+6
-5
Динамо-машина (Киев)
Да нифига себе шпалкин,ты что,заболел?)))
Ответить
+11
-3
Попокатепетль
Ігорю пообіцяли на наступний рік стати володарем ЧУ, та не гнобити сильно, до виборів:-)
Ответить
0
0
FCZK-1922 (Кировоград)
это вам благодарность за то что вы годами поливаете грязью Динамо, может хотя бы после этого угомонитесь, хотя о чем это я.
Ответить