Лига Чемпионов
Лига Чемпионов

Лига Чемпионов - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Матч Шахтер – Лион посетили 39 тысяч болельщиков

Поединок 6-го тура группового раунда Лиги чемпионов Шахтер – Лион посетили 38,916 болельщиков.

Отметим, что к 75-й минуте матче счет в матче ничейный 1:1.

UA-Футбол ведет текстовый онлайн матча.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
anonimus (Київ)
На шо треба ото брехати? 30 821.
Ответить
1
1
Вернуться к новостям
Комментарии 38
avatar
anonimus (Київ)
На шо треба ото брехати? 30 821.
Ответить
1
1
олег динамо (львівська обл)
В нас на зах Україні ходить а народі така гуморина ,щоб почисти країну від корупції треба розстріляти всю верховну раду і потім ще раз всіх тих хто прийде до них на похорони.Схоже і тут,щоб почистити Київ від всякого ватного г...а,треба було при виході з стадіону всіх їх в автобуси ,на вокзал і "домів",правда пострадали б трохи і невинних(мені шкода простих шахтарів ...),але це "крапля в морі". п.s:Ніколи до влади не пустять радикально налаштованих людей тому що вони б країну змінили в кращий бік за пару років,а це нашим корупціонерам не вигідно,до поки в країні "риба,рак і щука які тянуть в різні боки" ми з того гав..а не вилізем.
Ответить
2
2
avatar
okolegko (Київ)
Не думав, що ти опустишся до рівня плінтуса.А з приводу коментаря... сиди в своєму селі і не варнякай
Ответить
1
3
олег динамо (львівська обл)
розумію,сам з якоїсь "обригаловки",взяв нік київський (як якась перекрашена баба) і уявив себе в тих автобусах,ну і нутро не витримало.Герой мля.. з під дивана
 
1
1
avatar
okolegko (Київ)
Одразу сільська культура "пре". Ти як росіяни, на вигляд схожий на людину, але відкриєш рота – і видно, з ким маєш справу. Я вчора ходив на футбол. Так що, мене також треба вбити?
 
0
2
олег динамо (львівська обл)
і якщо ти був на грі це означає що ти корінний киянин?І де я писав що тебе треба вбити?Чи може ти вже з ВР?Пройшов по округу "обригаловки"?Не вмієш спілкуватись не треба,я в пості нікому не хамив.
 
1
0
avatar
okolegko (Київ)
Кожен кулик своє село вихваляє. Не вказуй, гопота, куди киянам ходити. Навіть імбіцил сукіс це розуміє і попросив підтримати шахтар. А такі як ти вивішують дибільні банери на стадіоні і отримують за це в рило
 
0
2
avatar
okolegko (Київ)
Як мінімум половина стадіону були патріотично налаштованими киянами. Я і всі мої знайомі любителі футболу пішли підтримати. А ти "всіх їх в автобуси". Так хто після цього ватник? Ти радієш, що живеш на західній україні? А якби жив у якомусь селі в луганській чи донецькій області, так що одразу ж став би ватником і тебе також "в автобуси"? Думай що ляпаєш, придурку
Ответить
0
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
ты просто даже не ватник - порток!))
Ответить
1
2
avatar
okolegko (Київ)
На п’ятий рік війни з росією цей "гуманоїд" поводить себе так само, як і звичайний житель сходу україни до 2014 року. Це не "порток", це дибілоїд
 
0
0
Joelbert (Киев)
Провальна трансферна кампанія у Шахтаря була влітку. Результат цього і деяких інших причин -- дуже слабкий захист, непотрібні півзахисники на полі, яких напевно потрібно продавати. Дуже слабкі матчі в чемпіонаті, в якому Шахтар невмотивований грати. Дуже слабкі ігри в Лізі Чемпіонів із Ман Сіті, Ліоном і Хоффенхаймом. Із Хоффенхаймом у другому поєдинку виграли -- пощастило, але пощастило, бо Шахтар досвідченіша команда за Хоффенхайм, навіть із таким складом Шахтаря. Тому я вважаю, що Шахтар сильніший за німців. В загалом, згоден із коментарями про сьогоденний рівень Шахтаря за винятком одного: скрізь народ каже, що Шахтар тримається на декількох виконавцях і тому -- це синтетичний склад. Вже говорилося і ще раз потрібно це сказати: майже будь-яка команда тримається на декількох виконавцях. Це правило, а не виключення. А виключенням як раз і є -- більшість в стартовому складі - гарні виконавці. Команда тримається на Марлосі, Тайсоні, Ракицькому і Мораесі - це сфабрикований аргумент. Майже всі команди тримаються на декількох виконавцях. Не знаю, які можуть бути розмови із людьми, які кажуть, що вболівальники Шахтаря -- скрізь сєпари; або тими, хто кажуть, що хто вболіває проти Шахтаря в єврокубках -- погані люди. Або тому що злОдій -- є президентом Шахтаря, тому люди не мають вболівати за рідний клуб, за який вони все життя вболівали. Все це вище мого розуміння. Можливо то є небажанням розглядати позицію вболівальника-опонента, бо той опонент має конфліктну політичну точку зору; або намагання знайти причину, чому все ж таки Шахтар не має бути гегемоном в українському футболі, яким він зараз є; або чому конкуренти Шахтаря не можуть бути такими слабкими, якими вони виглядають на його фоні. Я не знаю, які тут можуть бути аргументи.
Ответить
1
3
олег динамо (львівська обл)
Провальна трансферна кампанія у Шахтаря була влітку.---------------------------------Що значить провальна?А де їх брати таких як Вілліанів,Фернандіньо,Тейшерів,Мхітарянів і т.д?Їх треба вирощувати,а це вже вміння тренерського складу і т.д.А купили вони таких як завжди,на мою думку зовсім непоганих,просто це не циган ..і це мене як болілу ДК радує
Ответить
1
0
IM-RM-DK (Miami)
ого сколько бычья наехало из даунецка
Ответить
3
3
ДВ (Одесса)
sticker
Ответить
1
0
adidas77 (Cумы)
Как же так??? Вопрос дня, это сюжет П енисова по обзору матча... С одной стороны, 40 000 болельщиков из Киева, которых люто ненавидит кротокАнал, пришли вопреки всему поддержать Шахтёр. С другой стороны начало матча и баннер! Как это все уместить в один сюжет? Старайся с у к о, хозяин бабки башляет не просто так!
Ответить
3
2
avatar
Сэло юзовка (Las Américas )
Это все даунецкие бешенцы :)
Ответить
3
3
Дмитрий S G (Николаев)
Н цэ Бэндэро соси з полонин спустились щоб як грають у футбол по справжньому побачити
Ответить
0
5
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Чмокай дальше, шайза
 
0
0
avatar
Сэло юзовка (Las Américas )
В итоге и Динамо и кроты в ЛЕ весной. Но Динамо там заслуженно, а кроты благодаря судьям и командам-подкротовникам в прошлом сезоне. Несмотря на ворованные пол бюджета Украины, потраченные на юзовский недоклуб :)
Ответить
4
4
SerBernar (Киев)
Захлебнись своей желчью!
Ответить
1
5
Богдан 83 (смт. Кельменці)
Шахтар заслуговує на повагу. Дякую за гарні емоції, які ви подарували вболівальникам. Особисто я є вболівальником ДК, однак я признаю той факт, що на сьогодні ШД є найсильнішим клубом УПЛ. А вислови щодо того, що ЩД це сепаратисти є маразмом. Ще раз респект ФК ШД і всім працівникам клубу.
Ответить
7
7
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Видимо ты забыл, какой регион рашке продался и кто там рулил долгие годы
Ответить
5
6
SerBernar (Киев)
Какой же ты ты тупой!!! Каждый коммент твой это шум воды в унитазе!!!! Чмошник тупой
 
3
3
avatar
Динамо-машина (Киев)
Какой ты болельщик ДК??))) Не смеши...Ты кузмич обыкновенный,для которого нет родного клуба!
Ответить
5
5
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Истинные болелы ДК сегодня баннер перед игрой вывесили
 
8
6
avatar
Динамо-машина (Киев)
100%!
 
5
4
SerBernar (Киев)
3 калеки вывесили баннер на фоне тысяч болельщиков при этом купив билет!!! Настоящие идиоты!!!
 
2
4
олег динамо (львівська обл)
SerBernar (Киев): а як гол забив Ліон чи чув ти радісний вигук на трибунах,і це було не "три каліки" а та як пару тисяч ....
 
2
1
rjhxb61@ukr.net (киев)
Достатньо того, що Мармазов є маразмом)
Ответить
2
1
alex.belogubko (одесса)
спасибо Фонсеки что с начало игры выставил бревно КОВАЛЕНКО это не УПЛ --короче обделались и бразильцы не помагли и какой гол пропустили 3 защитника смотрели рано вам ещё вЛЧ идите в ЛЕ может повезёт а может и нет
Ответить
3
1
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Юзовские сепары совершенно незаслуженно выкарапкиваются в евровесну
Ответить
5
6
SerBernar (Киев)
А ты незаслуженно выкарабкался из мамкиной п**ды!!!
Ответить
3
2
ulych (Запоріжжя)
Бруснічкі ахмєтхана попрацювали в Єнакієвому (і т.д.)...
Ответить
3
3
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Юзовские сепары совершенно незаслуженно выкарапкиваются в евровесну!
Ответить
3
5
vlotko (Броди)
Сумніваюся що в Харкові було б стільки.
Ответить
2
5
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Бешенцы :)
Ответить
5
5
liverrpool1892 (Сєверодонецьк)
теперь известна численность в Украине пятой колонны
Ответить