Садовый вступился за Карпаты: призывает вновь вынести на сессию вопрос стадиона


"Досадное недоразумение"

Садовый вступился за Карпаты: призывает вновь вынести на сессию вопрос стадиона


Городской голова Львова Андрей Садовый выразил свое мнение по поводу негативного голосования депутатов относительно проекта постановления об утверждении проекта землеустройства по отводу более 8 га (улица Липовая Аллея, 5 - территория стадиона "Украина" и участков вокруг него) ООО "Клуб профессионального футбола Карпаты".

"Вчера у нас было заседание сессии городского совета, и я очень смущен относительно голосования по закреплению земельного участка за футбольным клубом "Карпаты". Очень неприятно, что вчера не хватило голосов, и этот вопрос не был проголосован.

Читайте такжеЛьвовский горсовет отказался отдавать стадион Украина в аренду Карпатам

Можно много разного говорить, но "Карпаты" - это наша футбольная команда, они играли на этом стадионе и будут играть всегда. И сегодня, когда там непростая ситуация, им надо помочь, а не ставить подножку. Я считаю, что это досадное недоразумение.

Я бы просил, чтобы мы этот вопрос однозначно предлагали к рассмотрению на следующем пленарном заседании, хотя нужно будет 2/3 голосов, чтобы снова включить его. ФК "Карпаты" желает заниматься реконструкцией - мы поддерживаем, потому что это наш футбольный клуб. Многие футбольные клубы появляются и исчезают. А "Карпаты" были, есть и будут", - сказал городской голова.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (15)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
skopa (Харьков)
Красиво смотрятся вышиванки ....на евреях...
Ответить
+2
-4
Ten0N (Leopolis)
А чё, гепа начал вышиванки носить?
Ответить
+4
0
Fritz (Кузнецовск)
Директор Карпат Ящишин говорить Садовому - ех, шкода, землю нам не дали! А Садовий - а спорим на 25%, на наступній сесії дадуть! Карпати взяли паузу поміркувати...
Ответить
+3
-2
hromik1973 (тернополь)
Сподіваємось що так і буде. Без Карпат ніяк.
Ответить
+1
-2
avatar
Drovko (Lviv)
Що ніяк? Що повітря пропаде чи води не стане?. У Львові єж ще ФК Львів і є Рух. У Руху всі шанси є з наступного сезону грати в УПЛ...Стадіон є. База є. Все своє. На відміну від тих же Карпат.
Ответить
+1
-5
III (Lviv) (Львів)
У "львові" може і "єж" якісь недокоманди названі, але у Львові є лише ФК Карпати
+3
-1
rjhxb61@ukr.net (киев)
Хоч якась історична пам"ять у нормальної людини повинна залишатись!!!
+1
0
avatar
Drovko (Lviv)
ІІІ Львів, а ти про які Карпати говориш? Про оті справжні, зразка 1963-82рр. чи про ті , які були створені з нуля у 1989р. на базі "Електрону" і які привласнили собі всю історію і здобутки тих справжніх Карпат, включаючи назву, кольори і емблему? Не віриш мені, зайди в гугл ..набери "де сине-желтые флаги, если вы такие смелые?" і почитай інтерв'ю Дячука-Ставицького, який був головним ініціатором створення тої нової команди у 1989....Якщо створити нову команду, назвати її Карпати, дати їй кольори і емблему тих старих Карпат, привласнити кубок СРСР, здобутий тою командою у 1969р...то це не означає що та нова команда стане справжніми Карпатами. Вловлюєш різницю?
+2
-3
avatar
Drovko (Lviv)
III (Lviv) (Львів)..хах... ти себе чуєш? Та той же першоліговий Рух на фоні сьогоднішніх Карпат просто монстр. Більше того, якби не власник Руху Козловський, то Карпат давно би не було. Хто КЛ фінансово допомагає останні роки? Хто оплатив їх борги по футболістах...про гудиму всі забули вже до прикладу? Хто їм заправляв останні 2 -3 роки автобуси на виїзди? Навіть на бензин не мали, бомжі...І ти ще називаєш когось недокомандою...Очі відкрий)))...Самі вкрали назву у справжнівх Карпат зразка 1963-82...їх історію, емблему, кольори...і ще когось називаєте недокомандами...Слів немає просто.
0
-2
III (Lviv) (Львів)
Drovko (Lviv)Чувак, ти хворий, важко хворий. Мої співчуття, твоїй родині.
+2
-2
avatar
Drovko (Lviv)
III (Lviv) (Львів)..Ти собі поспівчувай)) Що я сказав не так?) По історії Карпат чи по Руху може?) Знаєш.... коли немає аргументів, то такі як ти, тільки і можуть, що опускатися до банальних образ, ну і ще може можуть трощити вагони, вибиваючи вікна і викидаючи з них білизну і матраси...на більше розуму не вистачає...
0
-2
hromik1973 (тернополь)
стадіон є база є а вболівальників нема і не буде,Бо Львів -це КАРПАТИ!!!!!!!!
+1
-1
avatar
Drovko (Lviv)
Hromik, з чого ти взяв, що у Руху немає вболівальників? Ти хоч на одному їх матчі був? Та на "Скіф", де грає Рух, зараз ходить більше людей ніж на КЛ, причому в рази. Не 300 чол, як на "Україну"...Бо команда ГРАЄ у футбол. А КЛ займається вимаганням землі у громади Львова. Ти краще за свою Ниву переживай..Смішно читати такі пафосні коментарі....Команда грає на пустому стадіоні у майже мільйонному місті, якщо це можна назвати грою, а ти заявляєш, що Львів- то Карпати. Давно в лікаря був?
0
0
Justise (Львів)
От тут деякі кричать про недокоманди...В Лондоні до прикладу бувало в один сезон грали в АПЛ п'ять, шість команд і нічого..Тим більше Карпати зараз грають як г...о..А власники хочуть всіх наї..ти з землею...То про що спір в кого більше донна команда???Краще б у футбол повчились грати...
Ответить
+4
0
avatar
Drovko (Lviv)
Спір про то, що свого не бачать під носом, а чуже бачать під лісом. Як перед початком сезону фани КЛ кричали, що ФК Львів недокоманда, що вона навіть не дограє цей сезон і збанкрутує або вилеть в пердив. Мораль: не рий яму іншому, бо сам в неї попадеш. Вернулося їм бумерангом. От і зараз їх клуб без гравців, без фінансування, без перспективи...то хто тут недокоманда?
+2
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...