Юрчишин и Тлумак во главе. Во Львове создан новый ФК Карпаты

14 октября во Львове зарегистрировано ООО "ФК "Карпаты". Его генеральным директором назначен Степан Юрчишин, а спортивным директором / главным тренером - Андрей Тлумак.

Учредителем ООО "ФК "Карпаты" выступило предприятие "Західний Буг" с вкладом в уставный капитал в размере 1 000 000 гривен.

В новом клубе обещают провести пресс-конференцию и предоставить информацию о дальнейшей деятельности и развитии.

Руководство предприятия "Західний Буг" заявляет об ожидаемом изменении состава участников ООО "ФК "Карпаты" в связи с присоединением других львовских предприятий в уставный капитал, а также подготовку к превращении общества в акционерное.

Напомним, что во Львове есть другой клуб "Карпаты", он сейчас выступает во Второй лиге чемпионата Украины.

Юрчишин и Тлумак во главе. Во Львове создан новый ФК Карпаты - изображение 1

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Казантюк (Александрия)
Чому не створити иоманду з іншою назвою і історією?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 39
Казантюк (Александрия)
Чому не створити иоманду з іншою назвою і історією?
Ответить
0
0
pvgsdid@ua.fm (Павлоград)
А как же друг Карпат Цыганык?
Ответить
0
0
Мирон (Львів)
Bytva za Karpaty i lvivskyx vbolivalnykiv mizh Dymom i Kozlovskym tryvaye...
Ответить
0
0
krakow (Херсон)
Ставлю на Дзидзьо. Карпаты, которые вскоре учредит он, будут самыми популярными в Украине.
Ответить
1
0
Prideman (Lviv)
Є тільки один спосіб залишити колишні Карпати. Це виплатити всі борги. Інакше клуб мертвий. А новостворений, це вже буде інший клуб. Як Дніпро і Дніпро 1 чи як Металіст і Металіст 1925. Якщо умовний дід Степан вмирає і народжується його внук якого теж називають Степаном, це не значить, що це той самий Степан, який помер. А Карпати вмерли ще у 1982. Потім у 1989 створили нові Карпати. Тепер, щоб не віддавати борги, знову створюють нові. Цирк.
Ответить
2
0
avatar
Drovko (Lviv)
Треті Карпати створено. Незабаром всі дізнаються, що вони виграли кубок СРСР у 1969 році і є брендом Львова...
sticker
Ответить
5
1
III (Lviv) (Львів)
Ще третій раз напиши про кубок і збудиться твоя мрія - тебе пошлють у добре тобі відомому напрямку.
Ответить
1
1
avatar
Drovko (Lviv)
А ти серйозно думаєш, що якщо якийсь неадекват мене пошле, то мені від цього стане якось гірше? Та мені фіолетово. Можеш почати навіть першим). А щодо кубку: що? Правда очі коле? Писатиму скільки вважатиму за потрібне і ти мені не вказуй. І не суди про всіх по собі: якщо це твоя мрія, то не ознчає, що і моя. Фантазер)
 
0
1
DOMENICO (Lviv)
Цирк триває
Ответить
5
1
avatar
Инспектор ( )
Ждем заявление лысого апельсина
Ответить
3
1
oda1979 (Запорожье)
Отличная новость!!! Так рождаются будущие лидеры украинского футбола. Сначала Кривбасс теперь настоящие Карпаты. Приятно читать и смотреть на работу Павелка.
Ответить
1
1
avatar
Drovko (Lviv)
як вони можуть бути справжніми Карпатами, якщо їх створюють третій раз?
Ответить
1
1
III (Lviv) (Львів)
Цікаво, цих д..ілів хтось поставив до відома, що як тільки вони почнуть себе асоціювати з ФК Карпати (приписувати собі історію, рік заснування, здобутки, кольори і т.д.), то УЄФА відразу повішає на них борг в 5 млн.дол. Ця контора, беручи до уваги шлейф соплежуя марека, мертвонароджене диття з керівниками футбольними профанами або тролінг рогатого "казліни".
Ответить
8
0
Глюк Львів (Лемберг)
Марек вже відхрестився - типу він загалом не проти, якщо будуть серйозгі спонсори, але зараз він нічого не підписував. І взагалі з його слів, це якась передвиборна ахінея.
Ответить
4
0
Норд Ост (Город)
треш))) это уже третьи карпаты что ли?))
Ответить
3
1
avatar
Drovko (Lviv)
ага...і всі виграли кубок Союзу у 1969
Ответить
3
1
avatar
Saturn (Киев)
Львовские юмористы
Ответить
5
1
avatar
Кююмалайнен (Київ)
Карпаты наступают! Следующие Карпаты должен создать Маркевич, так потихоньку наберутся 16 Карпат для УПЛ. Вот что болельщикам делать? Болеть за всех сразу, а в очных встречах за "красивый футбол"?
Ответить
7
2
Казантюк (Александрия)
Не выйдет, уже много металлистов близки тоже к этой цели
Ответить
0
0
Криміналіст (Львів)
Фейкове фуфло, яке не варте уваги. Ну створюють хлопці від нічого робити собі клуб. Ну нехай створюють. Питання для чого і для кого?
Ответить
5
2
Lion Killer (Львів)
для того, що через 2-3 роки ці Карпати зіллються швидше за все з Рухом. І Козловський нарешті отримає такий бажаний для себе бренд.
Ответить
4
0
Криміналіст (Львів)
Ну свій Рух він може хоч завтра назвати Карпатами, а як бути з емблемою? боргами поточного клубу? Для того, щоб стати повноправним правонаступником якогось клубу самої назви недостатньо
 
6
0
Lion Killer (Львів)
Якщо хтось думає, шо тут обійшлося без Козловського,то ні:) добре чи погано це, не знаю поки
Ответить
5
0
Мирон (Львів)
100%
Ответить
0
0
Весела Дача (Кривий Ріг)
мгагагагага
Ответить
0
1
поміркований_балєла (Львів-Київ-Іллічівсь)
Ще одна "колгоспна команда"? ПП "Західний Буг" — аграрна фірма. Зареєстрована у Радехівському районі Львівської обл. Засновники: Друль Оксана Романівна, Овчарук Валерій Іванович, Гладун Юрій Євгенович, Сікорський Віталій Петрович. Директор: Коцупир Василь Володимирович. Хтось щось може сказати про цих людей?
Ответить
6
0
Королів Антон (Берген - Жидачів)
бачте, ви не все знаєте. Майте терпіння
Ответить
1
1
pyvovarchyk (Львів)
Це засновники "Радехівського цукру" і ще декількох девелоперських кантор у Львові. одна з таких кантор мала однакову адресу з Самопоміччю, тому цю братію часто пов'язують з Садовим. ще вони фінансують Українську Галицьку Партію. Тому і були чутки, що УГП це проєкт Садового.
Ответить
4
0
Микко82 (Херсон)
Ви уявляєте, якщо ультраси Київського Динамо, які показово не згідні із діями Суркіса і Луческу, за допомогою якихось меценатів створюють ще одне Динамо? Нонсенс. А тут як? Є одні живі (поки) Карпати і створюються ще одні Карпати. Без приставок і цифр. Шото не то.
Ответить
4
1
prockop4uck (Киев)
ЛьВІВЦІ без афер не можуть. Як не сміття по лісах, так кидалово.
Ответить
2
8
Footballhead (м. Чернігів)
Хто всі ці люди? Що чи хто стоїть за ними? Знаючи, що Тлумак тренував Волинь, це цілком може бути Бєня. Але поки що невідомо. Чекаю на коментар пресс-служби.
Ответить
1
2
alexfc (Киев)
Створити і Я можу. Це не дорого. Ось коли вони стикнуться з реальними витратами на підтримання клубу на плаву, ось там і побачимо у кого грошей та жаги хватить
Ответить
3
0
Королів Антон (Берген - Жидачів)
Якщо Болотніков, Смалійчук і Ящишин (люди Димінського) мають клямку в голові, то або приєднаються, або просто розпустять клуби Дима
Ответить
2
2
alktus (Хмельницкий)
Ещё один советчик. А ничего что им принадлежит только 50% клуба? Они могут только отказаться от своей части в пользу второго владельца, которому глубоко накакать на Карпаты.
Ответить
2
0
Криміналіст (Львів)
А з якого то переляку їм приєднуватись до невідомо чого?
Ответить
4
0
can (Торонто, Львов)
Навiть не можу зрозумiти - добре це, чи погано. I з якого боку воно до iснуючого законодавства.
Ответить
5
0
royalstas (Вінниця)
Добре чим більше насінин посієш тим більша вирогідність що хоть щось зійде. Але я щось впевниний що Смалійчук зробить нормальні Карпати да і в нього по суті емблема яка буде багато чого значити в бородьбі за "справжні Карпати" яка потроху намальовується.
Ответить
6
1
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Вже треті Карпати створили. Скільки їх ще буде? І кому буде краще від того, що в чемпіонатах України гратимуть десять команд з однаковою назвою "ФК Карпати" (Львів)???
Ответить
5
2
Конфуцій (Львів)
Поворот
Ответить