Лига Чемпионов
Лига Чемпионов

Лига Чемпионов - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Луческу: В ЛЧ Мы постоянно играем на 50%, все время не доводим до конца


Главный тренер киевлян подвел итог матча с Ювентусом

Луческу: В ЛЧ Мы постоянно играем на 50%, все время не доводим до конца

Олександр Приходько


Главный тренер "Динамо" Мирча Луческу в эфире ТК Футбол прокомментировал поражение от "Ювентуса" (0:3) в 5-м туре Лиги чемпионов.

– Не могу сказать, что мы плохо играли, но наши ошибки в обороне в итоге сказались на счете. У нас было несколько моментов, которые мы не довели до конца. Сказалась индивидуальная сила игроков "Ювентуса". Очень сложно играть в обороне, когда у тебя 21-летние и 18-летние игроки. Допущенные ошибки были фатальными. У "Ювентуса" было 6 моментов – 3 они не забили.

- "Динамо" уверенно идет в чемпионате, но в Лиге Чемпионов не так.

– Это отсутствие опыта. Я говорю ребятам, что мы постоянно играем на 50%: первый тайм с "Барселоной", первый тайм с "Ювентусом" дома, первый тайм в Будапеште – мы все время не доводим до конца. Мы растем, развиваемся, это огромный опыт для наших молодых игроков.

Есть моменты, когда наши молодые игроки не принимают правильных решений. Например, при 0:1 во втором тайме мы контролировали мяч, хорошо играли. Но одна ошибка – Попов ввел мяч в центре, обрезался, и сразу пошла контратака соперника и мы пропустили. Эти моменты мы не должны допускать. Я говорю игрокам, что они не должны нарушать принципов игры.

Я ребятам говорил, что игроки "Ювентуса" мощные, хорошо оснащены, но они не играют в короткие передачи, им нужны свободные зоны для развития атак. Мы не давали этих возможностей за исключением тех ошибок, когда позволили сопернику приблизиться к воротам и забить голы.

Для нас сейчас самая главная игра против "Ференцвароша". Она позволяет выйти в евровесну.

Оцените этот материал:
Источник:
Трибуна
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Footballhead (м. Чернігів)
На 50% чого? Випитого денатурату?
Ответить
0
1
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Footballhead (м. Чернігів)
На 50% чого? Випитого денатурату?
Ответить
0
1
krakow (Херсон)
Дед - проффи балабол. О "Барсе",которая поимела "Динамо", увидел только их бюджет,и ни слова про приезжий молодняк. Они видно, там уже рождаются опытными.
Ответить
0
3
cucumber (Киев)
В очі кидається невміння гравців атаки грати розумно - той же Циганков або Вербіч з Де Пеною б'ють здуру зі всієї сили, можна ж перекидати воротника, коли він кидається в ноги, або обводити, але ж це для нас вища математика, то - для інших. Друге - невміння грати різко і гостро в штрафної. Все це проявляється у таких іграх як ЛЧ. До того ж відсутність швидких контратак. Та й в позиційних атаках повільний розіграш м'яча в більшої частині не закінчується ударом по воротах а відпасовкою назад . Больно бачити як команда виходить грати приреченою на поразку з мукою в очах (Бущан, Забарний, Шапаренко,Миколенко, Вербіч) і хаотично відбиває м'яча аби від себе подалі. Це те, що ми бачимо. Те ж саме бачать і судді на полі, не фіксуючи офсайди на тоненького, бо віддають перевагу тому, хто хоче перемоги, а не тому, хто тремтить від переляку.Звісно, що Луческу то є далеко не Лобановський, який у свій час передбачав майбутнє футболу, яке втілилось сьогодні у швидкісний тотальний футбол. А Луческу, що ж на те він й є Луческу, бурмоче про молодий склад, нібито коли вони стануть старше, вони будуть грати краще за Ювентус, Барселону і інші топові команди сьогодення. На згадку приходить притча про віслюка, якого Насреддин обіцяв султану навчити розмовляти за 7 років. вася огурцов
Ответить
1
1
Acsakal (Kharkov)
Вони грають не лише 45 хвилин з 90. Вони й окремі епізоди не дограють до кінця. Перший гол: на правому фланзі оборони опинився центрбек Забарний проти двох италійців. А де був в цей час Караваєв? А де був правий півзахисник, бо саме він мав завадити захиснику суперників Алексу Сандро зробити гольовий навіс, коли той підключився до атаки? Другий гол: хвалений Миколенко, програвши двобій К'єзі, зупинився і не побіг за суперником, в результаті чого той видав ідеальний гольовий пас на Рональду. До речі, під час другого голу Рональду з Моратою опинилися вдвох (!) найближчими до воріт. А де був увесь захист киян? Зокрема, хвалений Попов? Третій гол - Кенджора опинився в центрі захисту проти Морати, намагаючись не дати йому пробити (що він завжди робить погано). А де був той самий Попов? Мората зробив 4 (!!!) дотики до м'яча біля 11-метрової позначки, і ніхто його за ці секунди навіть не заблокував. Це імітація гри в захисті, а не власне гра.
Ответить
4
1
LEVgcUqs (Чернігів)
На рахунок Миколенко я згоден 100 відсотків, давно вже бачу що він втрачає навички як доброго захисника. З Барселоною напартачив , да і раніше і зараз з Ювентусом. Ранувато зіркою себе вважає, все купляється, тільки куди ?
Ответить
2
2
Olegyurchak (Хмельницький )
Коли ти ляпнув здуру, що фінал через тиждень, то стало зрозуміло, що не буде і перших 50%.
Ответить
3
2
Astor Astor (Одесса)
А что не так? В любом случае решающий матч - с венграми. Даже если бы выиграли в Турине, все равно игра с Ференцварошем была бы главной в борьбе за 3-е место. Аналогично - если бы венгры сдуру прибили Барселону.
Ответить
0
0
fanat_football (Херсон)
Как задрали уже эти вечные слова про будущий рост и перспективы. Бедных мальчиков с улиц подбирают, что ли?
Ответить
5
3
alex.belogubko (одесса)
вот и платите им 50% в ЕК а в УПЛ 25% за дворовой-колхозный чемпионат
sticker
Ответить
11
3
avatar
DK с 6 лет (Киев)
Ответить
3
2
Исследователь
Всё по делу, для лиги нужно хотя бы 85%,но для этого нужно время. Игроки и сами это понимают, стараются, но опыт не купить.
Ответить
5
6
avatar
Kolibri (Киевоград)
А кто там у вас тренер, дед????
Ответить
6
10
avatar
DK с 6 лет (Киев)
Ну этот дед будет поярче многих молодых.
Ответить
6
6
armik (Киев)
Когда будет?
 
4
4
Astor Astor (Одесса)
Всегда будет.
 
0
0
avatar
Ринатбандитыч (CD Tenerife (Santa C)
Кроты не влетели 0-6, теперь всю неделю будут всех жизни учить :)
Ответить
3
4
Acsakal (Kharkov)
На відміну від Шахтаря, Динамо забило на ЛЧ, зосередившися на внутрішньому чемпіонаті, щоби наступного сезону вийти в ту же ЛЧ з першого місця автоматично. Але навіщо? Лише для бабла? Бо з такою грою ще рік можна лише соромитися. І до речі: якщо вони не будуть заробляти очки в єврокубках, то Україна втратить право на вихід чемпіона в ЛЧ без відбору.
 
3
1
Astor Astor (Одесса)
За 2 месяца можно полностью переучить и обучить взрослого человека?
Ответить