Артем Гагарин: Зеленский очень переживает и за Кривбасс, и за Черноморец, Карпаты и Металл


Места себе не находит

Артем Гагарин: Зеленский очень переживает и за Кривбасс, и за Черноморец, Карпаты и Металл


Вице-президент "Кривбасса" Артем Гагарин рассказал об отношении к футболу президента Украины Владимира Зеленского:

С выходом в первую лигу поздравил одним из первых. Он человек футбольный. Его послание заключается в том, что в каждом большом городе Украины должен быть футбольный клуб.

Зеленский очень переживает и за “Кривбасс”, и за “Черноморец”, “Карпаты” и “Металл”. За все эти клубы, у которых есть какие-то проблемы.

— Он знает, что вы сейчас кучу крутых футболистов позвали? Развиваете женскую команду.

— Конечно. Он и про женскую команду знает. Что она есть. Мы ему сначала говорили, что будет и “Кривбасс-2”, но потом приняли решение на 1-2 года отложить эту идею. Поскольку это отдельный продукт, которым тоже нужно заниматься. Туда нужны людские ресурсы, а их нет", - сказал Гагарин.

Оцените этот материал:
Источник:
Бомбардир
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Ten0N (Leopolis)
CRistiano7, пишу тобі тут, бо там ти вже всю гілку об_ригав. Мені порівну наsрати на порошенка, зеленського тебе і твою думку. Ти, деbiльний фанатик, як і даріан, навіть гірше, бо ти ще політотою хворий наглухо. На виборах в першому турі на бюлетені я написав на бyй всіх. А надругий навіть не ходив.І не треба мені розказувати про мутки зе, я їх і сам прекрасно знаю. П.С. передавай привіт дибіляріану він в сусідній палаті. Фанатик відбитий не забуть зробити ще декілька десятків акаунтів, а то мало плюсиків собі ригаєш.П.С,С іди на буй разом з пецьою порошенко і зеклоуном ;)
Ответить
0
8
Вернуться к новостям
Комментарии 37
Ten0N (Leopolis)
CRistiano7, пишу тобі тут, бо там ти вже всю гілку об_ригав. Мені порівну наsрати на порошенка, зеленського тебе і твою думку. Ти, деbiльний фанатик, як і даріан, навіть гірше, бо ти ще політотою хворий наглухо. На виборах в першому турі на бюлетені я написав на бyй всіх. А надругий навіть не ходив.І не треба мені розказувати про мутки зе, я їх і сам прекрасно знаю. П.С. передавай привіт дибіляріану він в сусідній палаті. Фанатик відбитий не забуть зробити ще декілька десятків акаунтів, а то мало плюсиків собі ригаєш.П.С,С іди на буй разом з пецьою порошенко і зеклоуном ;)
Ответить
0
8
III (Lviv) (Львів)
Якщо взяти суто економічний аспект - Україна одна з найбільших виробників та експортерів олії, проте в нас ціна на неї стала більше 1,5 євро а в Німеччині 1,4, в польщі 1,2, в румунії 1 євро. Тому жуй соплі і не філосовствуй щодо сортів лайна, експерд.
Ответить
8
0
Acsakal (Kharkov)
У Чехії українська олія - 0,9 євро. Якби таке було за часів Ющенка-Тимошенко або Порошенка, то про цю олію тринділи би усі олігархічні канали з кожної праски цілодобово. А зараз усі мовчать, бо янелох так "відважно бореться" з олігархами, що їх це цілком влаштовує.
 
7
0
Ten0N (Leopolis)
Ну так це питання до аграріїв та виробників. Давай пересікнемось у Львові, і ти пожуєш не тільки соплі, кусок г1вна ти з під ногтя.
 
0
7
Acsakal (Kharkov)
Якби тобі було "порівну насрати" і на пороха, і на янелоха, то ти би не згадував тут виключно те, що зелений віслючок використовував у своїх звинуваченнях ПАПу під час передвиборчої кампанії, але що вже третій рік не може довести, тримаючи в кулаці прокуратуру, СБУ, МВД, НАЗК, ДБР, Верховну Раду, Кабінет Міністрів, РНБО... А от про художества самого янелоха, від великого крадівництва до держзради у справі вагнерівців, ти чомусь мовчиш. Отже виявляється - тобі зовсім НЕ порівну і НЕ однаково.
Ответить
5
0
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
III (Lviv) (Львів)
Ответить
3
0
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Acsakal (Kharkov)
Ответить
3
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Мріє зєднатися з Віктором хведоровичем
Ответить
6
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Зеленский переживает за футбол... Галимый анекдот и совсем не смешной.
Ответить
6
0
avatar
Tolyn77 (Донецк )
Ответить
2
0
Запорізьке Торпедо (zp)
думаю он больше переживает куда после окончания срока можно будет сдрыснуть с наворованными капиталами
Ответить
12
1
Tenma7 (Чернигов)
Судя по тому как он беспардонно подминает под себя все ветви власти, то сдрыснуть он пока что не собирается....
Ответить
6
0
Запорізьке Торпедо (zp)
тож вероятно. нариду ж видосики норм
 
3
0
III (Lviv) (Львів)
Ах от чого в Карпат проблеми почалися, то ж ця сопля про нас переживати почала.
Ответить
9
1
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
!!!На про всяк випадок - пішов НАХ зеянелох обдовбаний айкосами
Ответить
15
1
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
ПОВНА АБСОЛЮТна ЗНЕВАГА до наркомана на стадіоні! ДЕ ТВОЇ АНАЛІЗИ, криворізьке совкове дно!!!?
Ответить
14
1
Сеш (Дніпро)
2021год, а статьи для тёмных крестьян 1917 г про дедушку Ленина. Рука лицо, переживает за Черноморец, Карпаты...
Ответить
7
1
FC Energy (Новая Каховка)
Зеленский не идеальный президент, но лучше Пороха 100%
Ответить
3
23
Andriy Mironyuk
Цікаво чим? А то за 2 роки так і не чути конкретної відповіді на це питання?
Ответить
8
1
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
08.08.2021 в 13:34 БРЕХНЯ нахабна брехня!!! зе - совкова відрижка, яка за рахунок 73% дурнів і совків - третій рік без докорів сумління грабує УКРАЇНУ!!! І не потрібно брехати про краще майбутнє (тому що теперішнє - це вже дно дна!) При Петру Порошенку РІВЕНЬ ЖИТТЯ (а не вже виживання на рівні мало не нижче плінтусу) був у рази вищий (якщо навіть не в десяток разів) та інфляція, рівень запозичень, виплат держборгів, СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ населення врешті-решт КРАЩЕ БЕЗЗАПЕРЕЧНО БУВ!!! І Порошенко свою каденцію ЗАЙМАВСЯ ВИКЛЮЧНО своїми обов'язками - ОБОВ'ЯЗКАМИ ПРЕЗИДЕНТА - Зовнішня політика, дипломатичні відносини, забезпечення армії, МОВА, АРМІЯ, ВІРА - і йому (Порошенку) навіть і у думку не приходило -ЛАМАТИ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД, ГНУТИ ЧЕРЕЗ КОЛІНО КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ - ЧИМ ЗАРАЗ І ЗАЙМАЄТЬСЯ ДІЮЧИЙ ПРЕЗИДЕНТ!!!!!
sticker
Ответить
14
4
Ten0N (Leopolis)
При Петру Порошенку було ні чим не краща, не пиши фігні. Дурбецело картонове ти.
 
4
18
Ten0N (Leopolis)
Якої армією він займався? Крав гроші? Чи ти забув про Гладковського і його синка? Нагадати тобі хто його поставив? Ти настільки тупий, що не бачиш банально, Пеця такий самий кондом як і Зе.
 
3
15
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Ten0N (Leopolis) 08.08.2021 в 14:23 НЕ БРЕШИ -зеленобот!!!
 
12
2
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Ten0N (Leopolis) 08.08.2021 - це саме ти живеш у якомусь своєму коконі (повному брехні та окозамилювання -плавай у своєму лайні!) про ненажерливого кнура юзіка (який брав і бере ДАНИНУ з нацполіції Кривого Рогу з подачі легкої руки свого корєша - НІ НЕ ЗНАВ ТИ!!????) ДЕ ті ДЕРЖДАЧІ які для діток мають бути зі слів зе - для діток зе, так ТЕЖ НЕ ЗНАВ!! ПАДЛЮКО БРЕХЛИВО!! Те що на о. Джарилгач повним ходом йде "велике будівництво" за ДЕРЖКОШТИ -тільки не чогось для людей для народу УКРАЇНИ - а розкішного маєтку для літнього відпочинку зе (ЗА ДЕРЖКОШТИ!)
sticker
 
12
0
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Про салюти тищенка нічні гуляння в Києві роботу велюру - І ВСЕ ЦЕ ПІД ЧАС ЛОКДАУНУ (У САМИЙ РОЗПАЛ - зе офіс дав добро -колі можна), депутати наркомани (чому дивуватись -результатів аналізів після стадіону ми усі не дочекалися -але припадки будєм всєх бамбіть усі прекрасно споглядали) і не про Порошенка з ВЖЕ ДОВЕДЕНИМИ що 100% брехливими звинуваченнями щодо Липецької фабрики Рошен щодо Мальдів (Оман зе за ДЕРЖКОШТИ ніхто чомусь не хоче згадати)
 
12
0
Запорізьке Торпедо (zp)
і не буде чутно
Ответить
2
0
Zapp Brannigan (Київ)
Порох не ідеальний президент, але краще Зе 100%... При ньому хоч ВВП ріс і хоч якісь населені пункти від сєпарні звільняли! Ну і особисто для мене: при Пороху посилки з АліЕкспресу митом НЕ ОБКЛАДАЛИ!
Ответить
2
0
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Zapp Brannigan (Київ) Я ніколи й не стверджував що Порошенко ідеальний (а чи взагалі може існувати ідеальний президент у нинішньому світі???), мені завжди імпонували раціоналізм подачі та думок у ваших дописах Zapp Brannigan (Київ)і я вам скажу наступне, я себе порохоботом не вважаю - але якщо мені скажуть, що я порохобот -я буду радий
 
4
0
pofiq 50 (Олександрія)
А що 70% українців заїдають злидні йому по цимбалах..
Ответить
9
1
Ten0N (Leopolis)
Звідки така цифра? Чому не 75% чи 83%?
Ответить
1
13
efim423 (odessa)
это как америка и европа постоянно высказывают свою стурбованисть
Ответить
3
0
football_soccer (Украина)
хорошо, что за тарифы он совсем не переживает, а то нервы не выдержали такой стресс
Ответить
9
2
Алекс-666 (Запорожье)
Пєреєживаєт... Можєт, нє пєреживьот?
Ответить
8
2
Andriy Mironyuk
Бідолася!!! Пєрєживаєть! То то його спережоване "новає маладоє ліцо" так розносить, як порося на преміксах.. Не здохне, на жаль. Хоча може "пєрєживательний" порошок неякісний попадеться.
Ответить
4
1
Запорізьке Торпедо (zp)
это была бы слишком большая удача
Ответить
6
1
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Так пєрєживаєт, що аж душой балєєт. А тим часом сайт Наші Гроші пише, що в тендерах за програмою Велике Будівництво від нашого дешевнобального переживальщика перемагає обмежена кількість "своїх" компаній, через що вартість робіт завищеною щонайменше на 40%.
Ответить
7
3
alexmoor (Ясинувата - Україна)
Так в нас називають Велике Крадівництво
Ответить