Милевский в присутствии Зеленского извинился перед Блохиным. Тот извинения принял


Конец многолетнему конфликту

Милевский в присутствии Зеленского извинился перед Блохиным. Тот извинения принял

фото - champion.com.ua


Накануне бывший тренер сборной Украины Олег Блохин из рук президента Украины Владимира Зеленского получил награду «Национальная легенда Украины». После награждения на сцене появился экс-форвард Динамо и сборной Украины Артем Милевский.

"Сборная Украины 2006 года – команда-звезда. Шевченко, Ребров, Шовковский, Тимощук, Воронин, Гусин. Но главной звездой были вы. Вы добились с командой грандиозного успеха, Олег Владимирович.

Хочу поздравить вас с высокой наградой и извиниться. В первую очередь за журналистов. Когда вы говорили, что команда выйдет с первого места на ЧМ-2006, все смеялись. И не только журналисты, а и многие другие. Но вы доказали это делом.

От лица всей команды хочу извиниться за 0:4 от Испании. Тогда нас все хоронили, была тяжелая ситуация. Но вы нашли слова мотивации. Мы после победили и вышли из группы.

Ну и от себя хочу извиниться. У нас были большие недопонимания. Все люди делают ошибки. Может быть я в какой то мере делал их больше. Но сегодня хочется понять и простить. Хочется забыть все плохое, вспоминать только моменты побед и достижений.

Вы – великий футболист, великий тренер, король футбола. Здоровья вашей семье и всех благ", - сказал Милевский.

После слов Милевского Блохин поднялся и сказал футболисту, что прощает его.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (40)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Divine (Чернигов)
Миля был в халате?)
Ответить
+2
-1
vinn (Khmelnitsky)
звонили з кварталу, чекають на твоє резюме. Кажуть ти саме той юморист якого вони шукали після вавки)
Ответить
+3
0
avatar
Карикатурист (Білозерське)
Це саме той випадок, коли до Мілевского жодних питань, питання до тих, хто його запросив і до тих, хто ініціював можливість цього запрошення. Народ України, зі Святом.
Ответить
+3
-2
Ol-g (Одесса)
Пусть так.
Ответить
+1
0
royalstas (Вінниця)
Вау ну якщо НАШ президент і на такі дрібниці має час напевно в нас в країні уже все добре можна спати спокійно! ппц.....
Ответить
+8
-6
Мистер Блин (Хмельницкий)
будь-який президент демократичної країни у свято Дня Незалежності повинен "витрачати свій час" на такі "дрібниці", як ти кажеш, подобається це тобі, чи ні!.. можеш сьогодні поспати неспокійно)
Ответить
+3
-6
Acsakal (Kharkov)
Це якщо "у будь-якого президента демократичної країни" вся його діяльність не зводиться до самопіару на "таких дрібницях". Витрачати рекордні гроші на святкування із собою коханим на трибуні він може, а підписати державне оборонне замовлення воюючої країни - НІ. Мабуть "надто дрібною дрібничкою" для нього є забезпечення армії тією самою технікою, якою він так хизується на параді. І за постачання якої в армію він повідкривав купу кримінальних справ і посадив кілька керівників армії та промисловості часів попереднього президента... Як це чесно, правда? Так, мабуть, тільки злодій може хизуватися вкраденими речами перед своїми корешами.
+4
0
vinn (Khmelnitsky)
Acsakal та то або бот, або зелібоб- що так. що так- змісту щось доводити немає... одного за парад зїдають до тла... як можна, воююча країна... техніку на фронт... іншого ті самі- о Боже. який молодець...тааакиц парад... а сльозу пустив бачили?... А чого пустив?- бо може дійшло що техніка яка перед ним проходила- вся від попередника- якого за парад зїдали...ага... фіг там...
0
0
oda1979 (Запорожье)
Плачу…
Ответить
+5
-3
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Дійсно , це зворушливо .
Ответить
+7
0
sokolovskiy-golitsyn (Utrecht)
А є відео?
Ответить
+2
-2
chicago (chicago)
Мілевському респект
Ответить
+8
-3
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Думаю Блохіну вже все одно.
Ответить
+2
-6
Dr. House (Поділля)
Ого, внизу нашествие зебилов
Ответить
+12
-6
Соколов (Никополь)
Это массовка квартал 95
Ответить
+8
-4
Мистер Блин (Хмельницкий)
я нарахував 3 коментаря (1 з натяжкою) із знизу, які стосуються підтримки президента! про яке нашестя ви говорите, клоуни?
+2
-3
belarus_1978 (Киев)
Зеленский первый президент Украины который объединил украинцев, а не разделил как до него делили.
Ответить
+17
-25
Запорізьке Торпедо (zp)
спешите видеть - один из немногих "неразочаровавшихся" зебаранов) а лукашенку своего ты тоже любишь, додик?
Ответить
+17
-20
vinn (Khmelnitsky)
Почому сьогодні комент?))
Ответить
+13
-6
Соколов (Никополь)
Это худший из всех президентов и мне тошно от того что его за последние два дня очень много
Ответить
+11
-6
Соколов (Никополь)
зеленский типа авторитет ?
Ответить
+13
-10
Barsik97 (Сумы)
В отличие от тебя, он что-то достиг в жизни.
Ответить
+16
-19
vinn (Khmelnitsky)
О так, найвеличніший лідер сучасності)
+13
-8
Джан Мурадов (Придеснянськ)
Досяг за рахунок інших, і вже 2,5 роки продовжує
+10
-7
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
И чего он достиг?! Рассмешил комика?
+15
-10
Соколов (Никополь)
Как клоун он тоже ничего не достиг, как президент тем более
+9
-6
avatar
таврия19752009 (симферополь)
На старых успехах Зеленский пиареться которые были до него.своих успехов нет
Ответить
+14
-23
MaximSK (Киев)
Ты любишь Путина?
Ответить
+11
-10
Dr. House (Поділля)
У него влажные сны от пуйла...
+14
-10
Соколов (Никополь)
При чем тут Путин ???
+5
-5
avatar
walcom (Киев)
это порохобот
+2
-2
Algrab (Костопiль)
п н х, крисянин...
Ответить
+9
-3
avatar
Бокерон (Івано-Фр/Malaga)
Блохін з бодуна ляпнув,шо вийдуть з першого місця і по збігу обставин так трапилося.але якого рівня він тренер,він продемонстрував в Динамо.3 та 4 місця.
Ответить
+8
-14
Lion Killer (Львів)
Ляпнув не ляпнув, а по факту збірна взяла 1е місце в групі і на чм тож соромно за наших не було. А те що ви торочите про збіг обставин і фарт, то ваша справа. Крім того є така фраза :) "щастить сильнішим". Фарт і збіг обставин теж треба заслужити.
Ответить
+17
-3
balamyt (Boston)
Ты редкосный долбодятел..То что ДинамоК все время Должно было становится Чемпионом..и делало его Недо чемпионатом..В то время когда Блохин руководил ДинамоК еще был Днепр и МХ ..я уж не говорю про Шахтер..Поэтому обвинить в чем-то Блохина может только недалекий человек..ни хрена не понимаюший в футболе..Блохин Великий футболист и прекрасный тренер СБУ..образца 2006 г. .не хуже Шевы 2021
Ответить
+6
-5
vinn (Khmelnitsky)
В ОВ був найдорожчий склад ДК і найгірше місце в чемпіонаті. Збірну тренувати він міг, але не клуб.
+8
-3
balamyt (Boston)
Еще раз повторяю ..для тех кто до сих пор не понял..У Блохина был сильный состав ,Но в Днепре и МХ .включая Шахтер был состав не слабее , и это был самый сильный ЧУ во всей ее истории.И у Шахтера ,Днепра и МХ были свои амбиции и они не уступили ДинамоК.. так радуйтесь этому..Почему в Англии понимают что не только Ливерпуль ,МС ,МЮ или Челси должнв бвть чемпионами..А ДынамоК и Шахтер наше ВСЕ...так не должно быть..должна быть здоровая конкуренция в УПЛ.. И с возвращением на фут. арену Днепра ,Металлиста УПЛ станет интереснее ..а СБУ разнообразнее..
+1
-3
Acsakal (Kharkov)
Навіть біблія вчить: не створи собі кумира... Блохін став дійсно видатним футболістом завдяки своєму впертому характеру, бо цей характер змушував його долати труднощі і доводити в першу чергу самому собі, що він може... Але в тренерській справі самої лише впертості замало. Потрібна і гнучкість, і креативність, і стратегічне бачення. Все це можна поєднати поняттям "тренерський інтелект", якого в Блохіна я не спостерігаю. Жодний клуб, який Блохін тренував, не досяг результатів вище за посередні. Бо друге місце Олімпіакоса було в самому Олімпіакосі оцінено, як незадовільне - так само, як було б друге місце для Динамо чи Шахтаря. І лише перший прихід Блохіна в збірну можна дійсно вважати вдалим. Яким є власне його внесок в цей успіх? Блохін зумів передати гравцям психологічну розкутість і впевненість. Усі визнають, що ОВ дійсно вдалий мотиватор. Але те, що може спрацювати на 3-5 ігор за сезон, є недостатнім для ігор мінімум кожного тижня, бо постійні "накачки" гравцям просто набридають і втомлюють. До того ж, я вважаю надто недооціненим вклад Альтмана в результат нашої збірної на ЧС-2006. Це СА очолював наукову групу, це він пропонував і ставив тактику нашій збірній, а Блохін лише хлопав в долоні "вперед-вперед" перед грою і розповідав журналістам "Будьмо розбиратися" після фіаско. У 2011 році Альман покинув збірну, а в 2012 році домашній виступ збірної з Блохіним без Альмана був вже не надто вдалим.
+2
0
Dimka26 (Чернигов)
balamyt (Boston), у Шахтера не слабее, но у Металлиста и Днепра слабее. Динамо тогда покупало легионеров за приличные деньги. Дрвговича купили за 10 млн, Мбокани за 11 млн, Беланда за 10 млн, Виду за 5 млн, Тремулинаса за 6 млн и Ленса за 9 млн. И это все за один 2013 год. Где суркис потратил за сезон 51 млн. Днепр и металлист так могли делать? нет. Максимум брали по три игрока за сезон по 5 млн.
+2
-1
янковский ян (Запорожье)
Молодец
Ответить