УП: Григорий Суркис был задержан на границе - он вывозил 13 часов

Народный депутат и один из совладельцев "Динамо" Григорий Суркис был задержан на пункте пропуска Краковец, когда он пытался выехать из Украины.

Об этом сообщает "Украинская правда".

По информации источника, он вывозил 13 часов через "зеленый коридор". Часы не были указаны в декларации.

В настоящее время таможня вынесла ему отказ по поводу их вывоза, а сам Суркис задержан и ждет решения о том, пропустят ли его за границу или нет.

Напомним, что Григорий и Игорь Суркисы покинули страну после начала войны в Украине через венгерскую границу. Вскоре Суркис-старший вернулся в родную страну.

УП: Григорий Суркис был задержан на границе - он вывозил 13 часов - изображение 1

Фото: Українська правда

Читайте такжеГригорий Суркис вошел в новую политическую группу, преемницу ОПЗЖ - ФОТО
Оцените этот материал:
Источник:
УП
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Romb_DK (Київ)
пропоную спосіб який знищить контрабанду на корню - на митниці контрабанду не арештовують чи конфісковують а засовують контрабандисту в його ДУПУ. І в "надійному місці" контрабанда очікує рішення суду - повернення власнику чи конфіскація на користь держави
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Romb_DK (Київ)
пропоную спосіб який знищить контрабанду на корню - на митниці контрабанду не арештовують чи конфісковують а засовують контрабандисту в його ДУПУ. І в "надійному місці" контрабанда очікує рішення суду - повернення власнику чи конфіскація на користь держави
Ответить
0
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
Якби не було їхніх лизоблюдів, таких як заднєпривід vr250278 (Цвіткове.Черкаська), то не було б ОПЗЖ... Цей гондурас до війни топив за Януковича та його шайку !
Ответить
2
4
avatar
Динамiт (Василькiв)
Як і запоріжський гопнік та алкаш aleks68 !
Ответить
2
5
avatar
WuTаng (Київ)
Ригів давно вже треба було взяти за сраку. Покидьки голубі!
Ответить
7
0
5ata4ok (Харьков)
да и остальных тоже... P.S. Cash Rules everything around me)))
Ответить
2
2
aleks68
а где два ....просто квашин и .....из василькова?они ради суркисни готовы на всё.
Ответить
7
2
avatar
Динамiт (Василькiв)
Він поїхав домовлятись з наркологом, щоб тебе хронота закодувати, а то ти постійно путаєш грішне з праведним...
Ответить
1
4
Olegyurchak (Хмельницький )
Гнида, пристреліть цю падлу.
Ответить
6
2
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Пукалку з Василькова з його матюччями щось не видно ...
Ответить
3
2
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
всіх ОПЗЖесніків під суд: як ворогів України і спільників параши
Ответить
14
0
янковский ян (Запорожье)
Сейчас опять вылезет куча народу которые будут оправдывать действия суркиса.
Ответить
5
3
avatar
Динамiт (Василькiв)
Ти свинособака не маніпулюй, ти сам топив до війни за "руський мір" та голосував за ОПЗЖ, тепер швидко перевзувся...
Ответить
1
4
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Цікаво скільки воно вже ходок зробило туди сюди... Ну переїжджає людина, і награбоване потрохи перевозить, що тут такого...
Ответить
8
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
"Годинники не були зазначені у декларації. На даний момент митниця винесла йому відмову щодо вивезення годинників", - наголошується в повідомленні. Джерела видання зазначають, що протокол про недекларування не було складено. (с)
Ответить
1
1
Ramses_ua (Запоріжжя)
Вболівальники суркісного Дінамо,де ви,не чуємо вас.Що будемо зцим робити ,відпускати чи ні?
Ответить
7
4
avatar
Bush_Dima (Чернігів)
Я вболівальник ДК. Що роблю? - Я на передовій. А що робиш ти?
Ответить
9
0
Ramses_ua (Запоріжжя)
Дякую що на передовій.Респект! Я на волонтерському фронті.Так що робити з Григорієм?
 
8
3
Конфуцій (Львів)
А шуби? Шуби тут залишив???
Ответить